Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Olajinka je u ovakvom modu neophodan, bukvalno je pokrenuo citav tim koji je do 60.min delovao kao pogubljen i zreo za novi kiks.

Znatno bolja igra realno u poslednjih pola sata, al avaj ako nema toga stalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko da nije igrao? Ajde sledeće kolo na teren oni što su igrali u prvom kolu...dakle Roda ,Kanga, Katai, Jovanović, Dalsio...okrenuo se krug....a za Evropu kome se zalomi... 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Lepo je videti koliko znaci gol Pumi, pravi mentalitet ja svakako tu i mislim da smo tu generalno poceli da obratimo vise paznje na to. Kad se secam La Pare, Dionija i ostalih majstora, tacno si kod njih video da ih nista ne zanima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To što Milojević vrti igrače u ovom delu sezone nije baš bez smisla. U vreme priprema nije ni zaokružen širi tim. Kad će da ih ispropa ako ne sad.

Jedino mi nije jasno što su igrali Leković i Prucev, sem da ih malo gurnu u izlog.

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2024 at 10:46 PM, pentatonik said:

Ovaj Duarte uopšte ne deluje loše na snimcima. Ako nije zaboravio ono što je znao, ovo bi moglo biti dobro pojačanje.

Potpuno drugi tip igrača u odnosu na Endiajea. Tehnički neporedivo bolji, ume da fintira, dobra igra glavom, šutira s obe noge.

Šteta što nije mlađi, ali još je u dobrim igračkim godinama.

Dobar igrač definitivno, ovde mi je više pitanje kako će se uklopiti u Zvezdi.

Što se tiče Duartea, esam vam lepo reko onomad.

Link to comment
Share on other sites

Neki moj rezime:

- Prucev je bio poprilično loš u odbrani danas, kada god se vratio da nešto pokrije to je izgledalo baš loše

- Stojić je imao dve jako precizne duge lopte i baš je šteta da imaš štopera sa dobrim pasem a da ga ne koristiš (makar u našoj ligi)

- Djiga je naš najbolji štoper ubedljivo. Par puta je odlično istrčao i sprečio Pazar u građenju napada. I nekako izgleda sigurno i stameno kako centarhalf treba da izgleda

- Mimović je nastavio tamo gde je bio, krimilan je

- Baš mi je drago zbog Pume. Uveo je stabilnosti po desnoj strani i centaršutevi su mu bili odlični

- Milson ima sve što moderno krilo treba da ima ali se vidi da treba da se prilagodi i uigra. Imao je par baš dobih ideja koje nisu prošle ali će doći vremenom. Po meni veliki potencijal koji će se tek pokazati

- Olajinka je imao nekoliko grešaka kada je ušao. Jednom je poslao baš lošu loptu na utrčavanje čini mi se Ivanića. Meni se on krilo jednostavno ne sviđa, unosi tu neku stabilnost, gradi igru u trouglu ali ne donosi ništa van toga

- I za kraj, Duarte. Mora da igra stalno i više dole jer tempo koji on uvodi svojom kretnjom i odličnim dodavanjima je baš tri nivoa iznad u poređenju sa prošlim napadačima 

 

spacer.png

 

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pentatonik said:

Što se tiče Duartea, esam vam lepo reko onomad.

Sacekajmo Evropu kvalifikacije pa grupe. Ovde i u ovom krš takmičenju bi trebalo da se podrazumeva da se postižu golovi i da izgledas kao Mbape u odnosu na konkurenciju. Ne kažem da neće davati golove i kasnije,  samo ne bi da se zalecem , posle golova Ubskom jedinstvu, Tekstilcu iz Odžaka, Lucanima 

 

Link to comment
Share on other sites

Vec sam napisao juce valjda, bila bi velika greska ako planiraju vecu ulogu za Lekovica i Pruceva kao prva dva bonusa. Fali tu bas mnogo za Zvezdu i licno ni ne vidim tu prostora za neki znacajan napredak. Pametnije je gurati Avdica, Milosavljevica, Maksimovica, Jovanovica ili Sljivica iako su verovatno sada jos losiji nego Prucev ili Lekovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Мџе said:

Neki moj rezime:

- Prucev je bio poprilično loš u odbrani danas, kada god se vratio da nešto pokrije to je izgledalo baš loše

- Stojić je imao dve jako precizne duge lopte i baš je šteta da imaš štopera sa dobrim pasem a da ga ne koristiš (makar u našoj ligi)

- Djiga je naš najbolji štoper ubedljivo. Par puta je odlično istrčao i sprečio Pazar u građenju napada. I nekako izgleda sigurno i stameno kako centarhalf treba da izgleda

- Mimović je nastavio tamo gde je bio, krimilan je

- Baš mi je drago zbog Pume. Uveo je stabilnosti po desnoj strani i centaršutevi su mu bili odlični

- Milson ima sve što moderno krilo treba da ima ali se vidi da treba da se prilagodi i uigra. Imao je par baš dobih ideja koje nisu prošle ali će doći vremenom. Po meni veliki potencijal koji će se tek pokazati

- Olajinka je imao nekoliko grešaka kada je ušao. Jednom je poslao baš lošu loptu na utrčavanje čini mi se Ivanića. Meni se on krilo jednostavno ne sviđa, unosi tu neku stabilnost, gradi igru u trouglu ali ne donosi ništa van toga

- I za kraj, Duarte. Mora da igra stalno i više dole jer tempo koji on uvodi svojom kretnjom i odličnim dodavanjima je baš tri nivoa iznad u poređenju sa prošlim napadačima 

 

spacer.png

 

spacer.png

Ja nisam neki fan Mimovica al sto ti je on danas bio katastrofa? Po meni bio ok danas. Olanjinka je danas okrenuo utakmicu u nasu korist ne znam sto i njega kritikujes? On kada je usao oni nisu znali sta da rade sa svojom desnom stranom bila im ozbiljna promaja po toj strani. Na mene je najveci utisak ostavio Elsnik, mnogo je imao i gresaka u dodavanju al ja volim takve borbene, cvrste igrace na sredini pritom zna da igra. Duarante da ne malerisemo svi redom al da se nadamo da smo uboli konacno spica.

Link to comment
Share on other sites

Olajinka i Puma moraju biti starteri na sledećoj utakmici, pre svega zbog odnosa prema igri koji su večeras pokazali, za razliku od Milsona koji se šetkao kao da je Mesi. To naravno ne znači da je loš igrač, ali mesto startera mu ne sme biti garantovano dok se ne uozbilji,  posebno jer sada ima i sasvim dobru konkurenciju.

 

Takođe, ne znam kakve su ovo budalaštine na poslednje dve utakmice na kojima Djiga nije starter - dečko nam je najbolji štoper, pa još i bonus i kao takav mora biti zakucan u startnoj postavi, drugog štopera odabrati između Stojića i Spajića i vozi. Mimović neka bude drugi bonus, Seol levo, Hwang, Elšnik i Ivanić u sredini, Duarte/Šerif u špicu i to je to, ne treba mnogo eksperimentisati jer bolje u ovom trenutku nemamo.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, No name said:

Sacekajmo Evropu kvalifikacije pa grupe. Ovde i u ovom krš takmičenju bi trebalo da se podrazumeva da se postižu golovi i da izgledas kao Mbape u odnosu na konkurenciju. Ne kažem da neće davati golove i kasnije,  samo ne bi da se zalecem , posle golova Ubskom jedinstvu, Tekstilcu iz Odžaka, Lucanima 

 

Za Zvezdu je pojačanje definitivno. Nigde nisam ni napisao da smo doveli prajm Firmina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Amigo21 said:

Ja nisam neki fan Mimovica al sto ti je on danas bio katastrofa? Po meni bio ok danas. Olanjinka je danas okrenuo utakmicu u nasu korist ne znam sto i njega kritikujes? On kada je usao oni nisu znali sta da rade sa svojom desnom stranom bila im ozbiljna promaja po toj strani. Na mene je najveci utisak ostavio Elsnik, mnogo je imao i gresaka u dodavanju al ja volim takve borbene, cvrste igrace na sredini pritom zna da igra. Duarante da ne malerisemo svi redom al da se nadamo da smo uboli konacno spica.

 

A brate naterao si me da pogledam neke delove opet da ti pokažem. Evo tri situacije zašto mislim da je Mimović loš:

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Sa druge strane mi je Milson lucidan igrač. Hitar, dobra kontrola lopte, odlična vizija i jednostavno vidi se da može biti taj igrač koji će jednim potezom napraviti nešto što Olajinka ne može. Za razliku od Gurua, ja baš mislim da on mora da igra kako bi se uigrao i došao na svoj nivo. 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Dok mi Olajinka, previše surovo ali ima energiju mrtvog puvala. 

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Мџе said:

 

A brate naterao si me da pogledam neke delove opet da ti pokažem. Evo tri situacije zašto mislim da je Mimović loš:

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Sa druge strane mi je Milson lucidan igrač. Hitar, dobra kontrola lopte, odlična vizija i jednostavno vidi se da može biti taj igrač koji će jednim potezom napraviti nešto što Olajinka ne može. Za razliku od Gurua, ja baš mislim da on mora da igra kako bi se uigrao i došao na svoj nivo. 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Dok mi Olajinka, previše surovo ali ima energiju mrtvog puvala. 

 

spacer.png

Danas je meni Olanjinka bio bolji od Mislona al daleko od toga da kazem da je Milson los igrac, tek je dosao i ne treba odmah nikad da se pljuje po nekom igracu. Olanjinka ih je ubio pa i ovo sto si izdvojio nije izgbljen duel negi je bila nasa korna. Inace meni se Olanjinka nista specijalno ne svidja kao igrac on mi je tip igraca gde je sve umereno nije spor al nije ni brz, nije tehnicar ali nije ni drvo i tako svaki segment njegove igre je neka sredina. Al konkretno danas on kada je usao mi smo po toj levoj strani im stalno pravili probleme dok Milson nista konkretno nije uradio i ponavljam ne kritikujem momka tek je dosao kazem konkretno za danas...

Link to comment
Share on other sites

Ma daj brate...

 

"Дркушић ће са Зенитом потписати четворогодишњи уговор, након чега прелази у Црвену звезду на годину дана."

 

"Његов агент је потврдио понуде ова 3 клуба.

 Према @ОнооК, избор ће бити направљен у корист Зенита. Након одласка у СПБ, велика је вероватноћа да ће бити позајмљен Црвеној звезди (у великој мери зависи од тога да ли ће Ђига прећи у Кристал Палас)."

Link to comment
Share on other sites

@Amigo21 Slažem se da je Mislon imao lošu utakmicu ali samo postavio gifove da prenesem moj utisak koliko fudbala ima u sebi i da mu treba da se uigra i prilagodi. Olajinka je imao bolju utakmicu ali kako god meni se taj igrač kao krilo ne svidja. Posle ovog kornera je imao loš šut po zemlji direktno golmana, u izglednoj situaciji. To nije krilo za moderan fudbal.

 

11 minutes ago, Stanko1997 said:

Ma daj brate...

 

"Дркушић ће са Зенитом потписати четворогодишњи уговор, након чега прелази у Црвену звезду на годину дана."

 

"Његов агент је потврдио понуде ова 3 клуба.

 Према @ОнооК, избор ће бити направљен у корист Зенита. Након одласка у СПБ, велика је вероватноћа да ће бити позајмљен Црвеној звезди (у великој мери зависи од тога да ли ће Ђига прећи у Кристал Палас)."


Metaratings je danas objavio da će u Lokomotivu.

 

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Olajinka je izdominirao, ali je neverovatno da je do pre par dana bio skoro otpisan iz tima, a danas ga uvodimo na 1:1 da preokrene utakmicu. Kakve rotacije, nerasporedjene uloge, ne daj Boze nikome. Tesko ovim mladjim igracima. 


Ušao je na 2:1, u 60 i nekom kada je Pazar dosta usporio zbog Djige. Skoro svaki pokušaj napada im je osujetio.

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...