Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Don Dusko said:

Delije izdali proglas da ce u 60min napustiti tekmu zbog stanja na KiM....

 

Znaci ovako je bilo:

Posto sam se silom prilika zadesio na toj tribini gde su oni(nije bilo karata za zapad) imao sam svasta da vidim i cujem. Prvo 10 minuta pre utakmice dosle rmpalije(buzdovani) tamo na sipku, pa su uzeli spikerfon i rekli su da zbog situacije na Kosmetu gde su uhapsili 5 srba(jer se nekom digao kurac da izvinete) zbog tkz ratnih zlocina da izadje cela tribina(tu nisu bile samo delije) i isprazni se u 60minutu da posalju poruku drzavi da reaguju(jer kao niko nereaguje) a nikako da spomenu njihovog oca Acu.

 

Onda na poluvremenu kad su se vracali igraci(dosli su kod tribine) i onda su im delije prenele u fazonu nije ovo zbog vas vec zbog situacije na Kosmetu.Volimo vas izgubili ili pobedili imate nasu podrsku(wtf). I bilo je standardni folkor pesama. Parola.Bilo je Kosovo-Srbija i za kosovo pesme.

 

A za igru sto sam video losi smo. Protiv Tekstilca nismo u Ip  stvorili sansu sem one Serfiovske. Dok u II smo i nesto igrali ali sam video samo 2 gola jbg.

Serif je uzasan ali uzasan igrac(moze da daje golove ali to je konverzacija 4 sanse 1 gol) a u Evropi ce naici na dosta fizikalnije stopere...

 

i da stavili su parolu prvo na zid stadiona pa su je selili na ispred grupe. Znaci strasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ima ovde materijala. Sa novim desnim bekom i kad bi imali trenera koji nešto zna, bila bi ova solidna ekipa za Ligu Evrope. 

Ne vidim razlog za optimizam sa Milojevicem.

 

Prvo poluvreme nismo ništa igrali, nista se nije znalo na terenu , ko šta, I gde igra.

Imali smo sreće da ne primimo gol posle greške Seola, I ne odemo sa minusom na poluvreme. 

Gol smo dali srećno posle odbitka, nakon toga se meč otvorio u našu korist.

 

Najgore je to što će pobeda da zamaskira sve probleme, a to nije dobro.

 

Imamo kvantitet, mnogo igraca koji su istog ili sličnog kvaliteta, ali malo onih sa ekstra kvalitetom, pa se onda dešava da nam je isto da li igrao prvi ili drugi tim na terenu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

I da cuo sam da ce to isto da urade na derbiju. Jer se kao salje mnogo mocna poruka ovima gore.

Hahahaha najverniji postali pokretni cirkus,, Kasandra". Na šta je spala nekada kultna i legendarna severna tribina i u svetu poznate Delije. 

Smejem se a plače mi se. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, L' Imperatore said:

Neverovatno je da mu Šerif počinje pre Duarteja

Nisam video gol ali meni Duarte deluje mnogo pismeniji igrac nego Serif.

20 minutes ago, Kooineeperk said:

Iako su postigli golove, ne svidja mi se ideja da bitna pojacanja debituju na ovakvom stadionu. Sad samo da mirno privedemo utakmicu kraju.

 

I poluvreme ono klasicno iz najgorih Milojevih dana. Nikakva desavanja, sem one sanse Serifa. 0.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

I da cuo sam da ce to isto da urade na derbiju. Jer se kao salje mnogo mocna poruka ovima gore.

Mediji, televizija... Komicni su .

 

Možda bi mogla da se pošalje i jača poruka, da zagrmi sa tribine kako treba. Ali jbg, ne isplati se...

Mislim, meni ovde stvarno ništa više nije jasno. Oni kao da sad nešto naizgled protestuju, samo da se ne bi pričalo da se nisu oglasili nikako. Jer, neverovatno mi je da im nije jasno da sa reakcijom kasne minimum 5 godina. Sad i da nateraju "državu" na reakciju, ništa se neče promeniti, jer se Srbiju tu ništa više ne pita.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Možda bi mogla da se pošalje i jača poruka, da zagrmi sa tribine kako treba. Ali jbg, ne isplati se...

Mislim, meni ovde stvarno ništa više nije jasno. Oni kao da sad nešto naizgled protestuju, samo da se ne bi pričalo da se nisu oglasili nikako. Jer, neverovatno mi je da im nije jasno da sa reakcijom kasne minimum 5 godina. Sad i da nateraju "državu" na reakciju, ništa se neče promeniti, jer se Srbiju tu ništa više ne pita.

Ma smesni su.Kao salju gore poruku a ko je gore? :))

A da kasne pa kasne i to debelo plus su licemerni do bola.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Kakav je ovo stadion? Teren? Ovo super liga? Auuubato.

Pa s obzirom da klub koji koristi taj stadion je u 4 ligi(a bio je pre 10 god u JSL) i dobro je...

Uglavnom slabo se ulaze tu. Izvlace se pare(sad ne i toliko jer jbg) ...

 

Al malo postovanja i obavestenosti...

2 hours ago, Bad said:

Jezivo na šta liči ova livadetina. Mislio sam da gore od Ivanjice ne može ali ovo je stadion za max zonsku ligu.

Pa klub je tu blizu zonske lige jbg.Msm vlasnik te livade

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, atmsfr lnČ said:

Mora Prucev da se proda nekako, i izbor Ivanica mi nije jasan bio je povredjen zadjih mesec dana... Ubaci ga zadnjih pola sata da polako hvata formu.

Prucev je prosle sezone bio jedan od najboljih igraca u prvenstvu Slovenije, on je danas vise pokazao nego recimo Sremcevic za sve minute koje je proveo na terenu do sada... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih zurio sa hvalospevima o igračima . Igrali smo sa Jedinstvom sa Uba, Lucanima, I Odzacima. Dakle donji dom lige, lige koja nema nikakav kvalitet što dokazuju rezultati u Evropi.

Polako...tek treba da se dokažu zbog čega su dovedeni. Za 15 dana imamo kvalifikacije, gde siguran sam nećeš smeti da bacaš poluvreme niz vodu, da praviš greške kao Seol, ili promašuješ kao Serif izgledne pozicije. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Don Dusko said:

I da cuo sam da ce to isto da urade na derbiju. Jer se kao salje mnogo mocna poruka ovima gore.

Mediji, televizija... Komicni su .

Pa odlucite se ljudi, u saopstenju posle utakmice su kritikovali drzavu, ne valjaju vam kada ne prozivaju drzavu ne valjaju vam kada prozivaju drzavu. Ja sam ovde pisao o njima ali to ode u politik. Meni je smesno sto neko uporedjuje njih i grobare i grobare svrstava u neku opoziciju. Grobari su najobicnija lazna opozicija, na mitinzima AV cuvaju ljudi sa Juzne tribine i dan danas, satro su protiv njega ali iz sve snage podrzavaju svoj KK koji je cist projekat SNS-a a ne moje pokojne babe. Vode 20 razlike protiv Bajerna sve kul izgube na kraju utakmice Vucicu pederu i zbog tog skandiranja oni su neka opozicija. Za stanje u FK im je kriv Vucic jer je on postavio upravu ali im ne smeta sto im je postavio upravu i u KK oni ako su dosledniji od Deljja onda sam ja Japanski car sto bi rekao Scepan Scekic.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sta nekog boli kurac za Partizan i njihove navijace. Oni su Sns klub, tacka. Navijaci sns gardisti, licemeri najveci

U ovoj drzavi za sve se pita jedan covek i sve izdajnicke poteze vuce taj jedan covek. Nema sta da se proziva drzava jer drzavu je privatizovao Vucic i brat mu Jedan covek je prodao Kosovo, jedan covek hoce da se kopa litijum. Pa nije valjda Vulin kriv za Kosovo ili Đedovicka za litijum.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, suptil said:

Koji je utisak o Prucevu  na kraju? Ostaje li u 11?

Pre malog Laneta meni ne bi igrao, al nije mi Prucev ni za pricu da je neka kombinacija sema i td... Lucidan igrac, slabasn u duelu to mi je mana, kada bi morao da ga uporedim sa nekim nasim igracem to bi bio mali Lucic stim sto Prucev nekako deluje pametnije... Ali male Lane je daleko opasniji igrac

Link to comment
Share on other sites

Duarte bio odsutan cijelu sedmicu zbog rodjenja djeteta, Prucev bio povrijedjen i u Rusiji i na Zlatiboru, zato nije igrao na pripremama, dosta novih igraca koji nisu prosli pripreme. Kombinuje zato sto mora isprobati sve igrace, neke i na novim pozicijama (Stojic). Miloje u Mocartu, ukratko.

Link to comment
Share on other sites

Solidan je bio Prucev. Momak ima odredjeni potencijal, ali s njim kao prvo treba dosta da se radi, a kao drugo treba mu definisati mesto u timu, kad kazem mesto mislim na poziciju na terenu i u hijerarhiji. Ovo poslednje je najveci problem jer imamo gomilu igraca na poziciji krila i of.veznog i jasno je da ce se decko izgubiti u svemu tome. Mi smo njega prosle sezone poslali na pozajmicu u Celje gde je bio standardan i dobro odigrao, ali nismo imali nikakav plan sta cemo raditi s njim kada se vrati. Pretpostavljam da mu sledi nova pozajmica. 
 

Bruno za nekih 100 minuta 3 postignuta gola, cisto da pokaze da Serifovi golovi u ovoj bednoj ligi nista ne znace i da u ovakvom odnosu snage nas i ostalih moze svaki napadac da ulazi u sanse i trese mreze. Ali ne moze bas svaki da prebacuje loptu 15 metara preko gola sa 4 metra udaljenosti, da se pri prijemu lopta odbija kao od zid, a da je dodavanje unapred saigracima nezamisliv potez. Prijem kod jucerasnjeg gola je vrhunski i za sada deluje kao da ce imati sta da pokaze kod nas. 

Milson mi je bio nista posebno. Vidi se da zna, ali dosta je bio statican, igrao u mestu i vracao nazad loptu. Otprilike slicno kao sto je Puma do sada igrao. Ili nekad ranije Falko i Mouce. Vidis da vrhunski barataju loptom, ali ako nema prodora i driblinga, utrcavanja iza ledja protivnicke odbrane, necemo mnogo dobiti od njega. Naravno, 60 min je premalo za bilo kakvu ocenu, ali meni je utisak da mi vec godinama kao klub ne umemo da iskoristimo ovakav tip krilnog igraca. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...