Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Knipex said:

Brate iskuliraj malo. Stoji sve i većina nas se slaže sa tim što pišeš, ali nema potreba da dižeš ton i pišeš na ovaj način.

 

Uostalom Jovanović nije na klupi, pretpostavljam da je i njega zakačio stomačni virus.

👍

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Na 5 zicera 1 gol 

Doktorcina

Pa to mu dođe gol po utakmici. Sasvim dovoljno od jednog napadača. I meni ide na živce da ne kažem na nešto drugo. Ali on da gol na kraju. Da su nam takvi svi napadači imali bi po gol i više po utakmici. 😅

A evo i Elšnika. Bravo. Njegov gol od početka akcije. 🔥

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ce biti rutiniranje ali smo imali srece da ih nacnemo iz poklon gola. 

 

Iako su postigli golove, ne svidja mi se ideja da bitna pojacanja debituju na ovakvom stadionu. Sad samo da mirno privedemo utakmicu kraju.

 

Nisam bas mnogo pomno pratio jer gledam i kosarku (i mlade i stare) ali Prucev je sasvim pristojno odigrao. Talenat i rad i bice dobar za rotaciju. 

Link to comment
Share on other sites

Ono što je neverovatno kod Pruceva i šta mi se najviše sviđa je što osim ima ozbiljnu radnu etiku i fizički je najspremniji igrač tima. I u prvoj sezoni kod nas je bio najspremniji. Evo 80 minut on i dalje trči kao da je prvi minut. Trči sprint i vraća se u odbranu. 

Duarte je klasa kakvu nismo imali!!! 🔥

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Prucev odlican u drugom, mada i ceo tim izgleda 5x bolje

Sledeći put pre utakmice delije da postroje ceo tim sa stručnim štabom, da ne čekaju poluvreme kao večeras :s_d:

4 minutes ago, Čočo said:

Ono što je neverovatno kod Pruceva i šta mi se najviše sviđa je što osim ima ozbiljnu radnu etiku i fizički je najspremniji igrač tima. I u prvoj sezoni kod nas je bio najspremniji. Evo 80 minut on i dalje trči kao da je prvi minut. Trči sprint i vraća se u odbranu. 

Duarte je klasa kakvu nismo imali!!! 🔥

Zato Lekovića hvataju grčevi u 75. minutu...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ima ovde materijala. Sa novim desnim bekom i kad bi imali trenera koji nešto zna, bila bi ova solidna ekipa za Ligu Evrope. 

Mnogo je to ocekivanja, moj bato...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...