Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Stojića ima dobru igru nogom tako da možda i nije loše rešenje za desnog beka. Tu mislim da nije on preveliki eksperiment jer imaš problema na tim pozicijama i što da ne probaš ali zašto igraju Kanga, Prucev i Šerif ja stvarno ne znam. Baš me iritira to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tri stopera + Seol je nesto cemu i treba da tezimo s obzirom da nemamo krstenog beka na obe strane. 
 

Kanga naravno u 11, kao sto sam najavio pre neki dan. Dalsio se odmah sklanja nakon jedne lose utakmice, iako je bio odlican na pripremama i medju najboljima u prvom kolu. Ali ako ga vec sklanjas, onda stavis malog Knezevica, a ne prevazidjenog Kangu za kojeg imam osecaj da je vec sto godina u klubu. 
 

Odakle Prutsev pojma nemam. Ne znam zasto ne igra mali Lane u 11.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Мџе said:

Stojića ima dobru igru nogom tako da možda i nije loše rešenje za desnog beka. Tu mislim da nije on preveliki eksperiment jer imaš problema na tim pozicijama i što da ne probaš ali zašto igraju Kanga, Prucev i Šerif ja stvarno ne znam. Baš me iritira to.

Jbg. za Šerifa čeka trener da odigra lošu partiju i ne da gol da ga skloni iz tima. Ali trenera baš neće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

izgleda da će se desiti ono čega smo se svi plašili. Miloje će toliko zajebati svoj legacy da ćemo ga govnjivom motkom terati iz kluba. Možda je preuranjeno i možda sam pod emocijama ali dokle da igraju ovi koji su bili tu i kada je odlazio. Što Elšnik ne počne, pa odigrao je 4 utakmice na evropskom i sigurno nije van forme. Samo još Degeneka fali da vidimo.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Mora Prucev da se proda nekako, i izbor Ivanica mi nije jasan bio je povredjen zadjih mesec dana... Ubaci ga zadnjih pola sata da polako hvata formu.

Nema u našem klubu smisla i logike. Zato nam ništa nije ni jasno. Tako je Spajić prošle nedelje igrao bez priprema i utakmica tako sad Ivanić direkt iz povrede. Djigu sklanja bez i jednog razloga a pušta Lekovića koji nije odigrao celu utakmicu kad se sve utakmice saberu. Neka Milojeviću neko skrene pažnju da je utakmica u LŠ za 3 nedelje a pripreme su odavno prošle. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bice sigruno 5 izmena tokom meca. Sto se tice intenziteta utakmice ne vidim zasto Ivanic ako je izasao iz povrede ne bi krenuo. NIje ovo nase liga petice pa da neko ko izlazi iz povrede igra 30 minuta. Ocekujem poluvreme za Elsnika. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Delije izdali proglas da ce u 60min napustiti tekmu zbog stanja na KiM....

Je l napuštaju tekmu na stadionu u Loznici ili Bačkoj Palanci? Zna li ko? 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Strasno kakve ekipe pustaju u Superligu.... Bruka i sramota ovakav stadion u Palanci.. Jel moguce ??? Ko stadion u selu , hoce li FSS da postavi pravila za klubove koji zele da udju u Superligu da srede stadione ??!

Sto se tice Milojevica, koliko vidim nece on docekati decembar,ako nastavi Baharovim stopama. 
Dal je moguce da nijedan trener u Zvezdi ne moze da odigra 3 vezane utakmice sa istim igracima , kako bi se tim uigrao ??

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Strasno kakve ekipe pustaju u Superligu.... Bruka i sramota ovakav stadion u Palanci.. Jel moguce ??? Ko stadion u selu , hoce li FSS da postavi pravila za klubove koji zele da udju u Superligu da srede stadione ??!

Sto se tice Milojevica, koliko vidim nece on docekati decembar,ako nastavi Baharovim stopama. 
Dal je moguce da nijedan trener u Zvezdi ne moze da odigra 3 vezane utakmice sa istim igracima , kako bi se tim uigrao ??

Tekstilac valjda isto renovira stadion, zato igraju u Palanci

 

13 minutes ago, Don Dusko said:

Delije izdali proglas da ce u 60min napustiti tekmu zbog stanja na KiM....

Jel ovo ozbiljno?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

Al istumba tim majko moja mila.

 

Kao da je 30 imena stavio u bubanj, pa ga zavrti i onih 11 koji prvi ispadnu iz bubnja oni igraju

 

Bahar i ovaj ni u čemu nema razlike

Ima razlike. Bahar imao muda u Evropi. Videćemo ovog. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...