Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Posted (edited)

Strasno kakvi se igraci dovode.... Dalsio (Kipar) , Puma ( Osrednji portugalski klub Familkao).... 

Jel moguce ovo ????

Jel moguce da oni hoce u ligu sampiona sa ovim nekvalitetnim igracima ??


Otisao Dragovic glavni u odbrani , dosla vedeta TSC-a ....... presmesno ko sve radi skauting u Crvenoj Zvezdi. 

 

Sramota da vas bude, prodajete igrace za 7 miliona dovodite kojekakve Galsijao-e i Pume......

Edited by MishaZvezda1983
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Strasno kakvi se igraci dovode.... Dalsio (Kipar) , Puma ( Osrednji portugalski klub Familkao).... 

Jel moguce ovo ????

Jel moguce da oni hoce u ligu sampiona sa ovim nekvalitetnim igracima ??


Otisao Dragovic glavni u odbrani , dosla vedeta TSC-a ....... presmesno ko sve radi skauting u Crvenoj Zvezdi. 

 

Sramota da vas bude, prodajete igrace za 7 miliona dovodite kojekakve Galsijao-e i Pume......

Pa skauting sluzba valjda i sluzi za to da dovedes igrace iz manjih sredina. Meni se generalno svidja da ne dolaze vise igraci poput Picinija, Dionija, Falka itd. koji bi bile bombe da su dosli na maksimumu, a ovde dosli kao bivsi igraci. Ja imam i dobar osecaj za Pumu, mislim da su Olajinka, Radonja i Puma dobra glavna rotacija na krilu. Kod Dalsija sve zavisi od planirane uloge, kao zamena za Hvanga uopste ne bi bio zadovoljan. Generalno mislim da je najbitnije da su nam dobra pojacanja na poziciji zadnjeg i centralnog veznog, ako smo tu jeftini ima da nam se raspada ceo tim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manoly said:

Po meni je Hvang najbolji vezni kog smo u skorijoj istoriji imali u timu, taj radius kretanja, koliko je dobar na lopti, sa sjajnim pregledom igre...

Ovog novog momka nisam gledao - kazes da je tehnicki na Hvangovom nivou. Kako se onda nije obreo u nekoj ozbiljnijoj sredini?

Pa iskreno ne znam...Koliko znam prošao je omladinsku školu Benfike, što je prilično dobar pedigre. Miloje i njegov stručni štab ga poznaju bolje od bilo koga i on je bio njihova želja...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pa ni Bukari se nije bio nadavao golova pre Zvezde pa eksplodirao kod nas. U Nantu i Gentu pre nas na 50 utakmica 6 golova i 8 asistencije. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi , imamo nesposobne ljude u upravi pocev od onog Mrkele, koji ne zna ni kud je poso ni kud je doso. 6 godina trazimo levog i desnog beka , i jos ih nisu nasli!

Ovde mora jedna cistka da padne, definitivno , jer mi sa ovim timom nemamo sta da trazimo u cetvrtom kolu. 
Sad ne znam kako je , iz kog kola krecemo, jel zna neko ?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije nista jasno. Prodamo Stamenica za 5 miliona, a onda dovedemo igrača Džaba, ili platimo neku cenu 1 ili 2 miliona, i ocekujemo da ovaj bude bolji ? . Na koju foru bi ovaj trebalo da bude bolji od onog koji je prodat za 5..Ja mogu da razumem da prodaš za 5 i dovedeš za 6 , I normalno očekuješ boljeg igrača jer si vise platio ? 

Što su onda ludi ovi sto plaćaju  silne milione , kad mogu kao mi da prodaju za 5 i dovedu za dzaba kao mi ovog iz Apoela?.. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Po stilu igranja Bukari i Puma ne mogu da se uporede. Bukari ima brzinu i to mu je glavni adut ali je tehnički loš igrač. Puma nema brzinu ali tehnički za dve klase iznad Bukarija. Ima prijem, pas, pregled igre a i nije jednodimenzionalan u driblingu. I treba uzeti u obzir da je ipak Bukari imao neki pedigre igranja u ozbiljnim ekipama pre dolaska kod nas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, Bukari je imao ozbiljan pedigre prije dolaska kod nas u odnosu na ovog Pumu. Bio standardan u Nantu, koji je klub iz top5 lige i Gentu. Pumi je sa 25 godina vrhunac karijere Famalikao, osrednji klub iz Portugala. I nije da kažeš da je tamo nešto eksplodirao. 

 

Dalsio mi se već nešto više sviđa. Igrao je za mlađe kategorije Portugala i Benfike. Poslednje dvije sezone je jedan od najstandarnijih igrača Apoela. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čočo said:

Po stilu igranja Bukari i Puma ne mogu da se uporede. Bukari ima brzinu i to mu je glavni adut ali je tehnički loš igrač. Puma nema brzinu ali tehnički za dve klase iznad Bukarija. Ima prijem, pas, pregled igre a i nije jednodimenzionalan u driblingu. I treba uzeti u obzir da je ipak Bukari imao neki pedigre igranja u ozbiljnim ekipama pre dolaska kod nas. 

Rekao bih da je Radonja zamena za Bukarija sto se stila igra tice, a Puma da bude drugi tip krilnog igraca.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Rekao bih da je Radonja zamena za Bukarija sto se stila igra tice, a Puma da bude drugi tip krilnog igraca.

Radonja jeste zamena za Bukarija. Puma svakako više igra po levoj strani. Samo sam uporedio jednog i drugog. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CuaTheTime said:

Znaci levo krilo cemo koristiti na desnom krilu, a desnog beka na levom beku

To zna samo Milojević. I Radonjiću i Pumi je primarna pozicija leva strana terena ali i jednom i drugom nije strano da igraju i po desnoj strani. 

Link to comment
Share on other sites

Igramo plej off LS gde smo povlašćeni,  gde je ulog 25 miliona samo od ulaska u ovogodišnje izdanje LS, a ovde se pominju neki igrači iz apoela , neki puma.

Prodajemo igrače za ozbiljne pare , a dovodimo neke za džaba, I hoćemo rezultat. Mora da se plati igrač, mada ni to nije garancija, ali je opet veća verovatnoca da ce ti vratiti kroz igru nego neko ko dolazi iz Kiparske lige ili neki anonimus.

Imamo primer Hvanga. Jeste plaćen dobro, ali je i opravdao sve to. 

 

Sam ulazak u Ls nosi 25 miliona, svaka pobeda 2,1 milion. Gde su sponzori, marketing , ulaznice, tv prava...

Može odlično i da se profitira i od sportskih rezultata, a ne samo striktno od prodaje. Druga stvar, džaba ti i prodaja, ako ćeš nakrcati ponovo magacin sa polu igracima, I na njih rasipati budžet... Bolje jedan od 3 miliona nego trojica od po 1 milion , 35 igrač na spisku.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
19 minutes ago, No name said:

Igramo plej off LS gde smo povlašćeni,  gde je ulog 25 miliona samo od ulaska u ovogodišnje izdanje LS, a ovde se pominju neki igrači iz apoela , neki puma.

Prodajemo igrače za ozbiljne pare , a dovodimo neke za džaba, I hoćemo rezultat. Mora da se plati igrač, mada ni to nije garancija, ali je opet veća verovatnoca da ce ti vratiti kroz igru nego neko ko dolazi iz Kiparske lige ili neki anonimus.

Imamo primer Hvanga. Jeste plaćen dobro, ali je i opravdao sve to. 

 

Sam ulazak u Ls nosi 25 miliona, svaka pobeda 2,1 milion. Gde su sponzori, marketing , ulaznice, tv prava...

Može odlično i da se profitira i od sportskih rezultata, a ne samo striktno od prodaje. Druga stvar, džaba ti i prodaja, ako ćeš nakrcati ponovo magacin sa polu igracima, I na njih rasipati budžet... Bolje jedan od 3 miliona nego trojica od po 1 milion , 35 igrač na spisku.

 

 

 

Slažem se sa napisanim samo što ima i ali... Za razliku od prethodnih godina anonimuse koje jurimo su mladi i kvalitetni sa šansom da pruže odlične partije. Uz sve to Puma igra standardno u jakoj ligi. Ovaj iz Apoela mi se ne sviđa ima 28.godine i vrhunac mu je bio Apoel. Njega dovodimo za dzabe a za toliko će i otići. Sviđa mi se što se sad traže mladi igrači i ako anonimusi, kvalitetni i skoro standardni u svojim ekipama za razliku od pre kada smo dovodili anonimuse od 28+godina kao što su bili Tomane, Dioni, Kulibali itd. Tako da, treba se dati milion, dva, tri za takve igrače. Možeš mnogo da dobiješ u perspektivi za razliku od igrača koje dovedeš za 0 i imaju 28+ godina. Ludogorec je odličan primer kako se dovode anonimusi ali se izdvoji i keš po nekad. A igrače onda prodaju za godinu dve za po 4x većoj ceni. Doveli onog Tijaga sa 20 godine za 1.5 miliona iz Brazila, napadač dao na 30 utakmica 4 gola. Kod njih na 50 utakmica dao 20 golova i 11 asistencija i za godinu dana ga prodali Klub Brižu za 11 miliona sad otišao posle jedne sezone u Brentford za 33 miliona. Kupiti mladog anonimusa se može isplatiti. Mi bismo se ovde upucali da naši dovedu napadača za 1.5 milion koji je dao 4 gola u sezoni. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi težimo da igramo LS sa najboljim timovima Evrope u najkvalitetnijem fudbalskom takmičenju na svetu. Kvalitet da igramo ako dovodimo Pumu iz srednjeg tima portugala koji je dao jedan gol na 23 meča teško da ćemo dobiti. Ovaj momak iz Apoela? Ovo nije 2017 g, pa da se radujemo pojacanju sa Kipra,  nego ulazimo u 2025, gde već imamo dosta sezona u Evropi iza sebe, gde se traži iskorak. Mislio sam da ćemo sa Hvangom napraviti taj zaokret, ali i dalje hoćemo da prodamo za 10.000.000 i kupimo za 0 ako je moguće, a pride hoćemo i da on bude bolji od onog što smo prodali za 10.

 

Zvezda nije FK MEGA, pa daj gurni klinca i prodaj. Ovde se traži rezultat, a za rezultat potrebno je vreme. Mijatovic i Nedeljković su prodati na prvu loptu na prvu ponudu posle JEDNE POLUSEZONE..Terzić i ekipa nisu sposobni da prodaju , već su navikli da pilicare i da pristaju kako drugi kažu i šta ponude...

Šta vredi i 50.miliona od prodaje ako se to rasipa i troši nemilice. U našem fk nema domacinskog poslovanja. Sve je na uzmi sve što ti zivot pruža. Niko ne misli na sutra. Jedna godina bez Evrope će biti pakao i konfuzija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Slažem se sa napisanim samo što ima i ali... Za razliku od prethodnih godina anonimuse koje jurimo su mladi i kvalitetni sa šansom da pruže odlične partije. Uz sve to Puma igra standardno u jakoj ligi. Ovaj iz Apoela mi se ne sviđa ima 28.godine i vrhunac mu je bio Apoel. Njega dovodimo za dzabe a za toliko će i otići. Sviđa mi se što se sad traže mladi igrači i ako anonimusi, kvalitetni i skoro standardni u svojim ekipama za razliku od pre kada smo dovodili anonimuse od 28+godina kao što su bili Tomane, Dioni, Kulibali itd. Tako da, treba se dati milion, dva, tri za takve igrače. Možeš mnogo da dobiješ u perspektivi za razliku od igrača koje dovedeš za 0 i imaju 28+ godina. Ludogorec je odličan primer kako se dovode anonimusi ali se izdvoji i keš po nekad. A igrače onda prodaju za godinu dve za po 4x većoj ceni. Doveli onog Tijaga sa 20 godine za 1.5 miliona iz Brazila, napadač dao na 30 utakmica 4 gola. Kod njih na 50 utakmica dao 20 golova i 11 asistencija i za godinu dana ga prodali Klub Brižu za 11 miliona sad otišao posle jedne sezone u Brentford za 33 miliona. Kupiti mladog anonimusa se može isplatiti. Mi bismo se ovde upucali da naši dovedu napadača za 1.5 milion koji je dao 4 gola u sezoni. 

A ko je to ovde mlad anonimus kada dolaze ljude sa po 24/5 godine, od svih ovih samo je Radonja video neku ozbiljnu ligu.

Stojic 26,  TSC
Ilic 25, Troja
Dalcio 28, Apoel
Radonjic 29, Majorka 

I ovaj Puma 2, Famalikao.

Jel to Partizan uzeo titulu pa smanjujemo ambicije i kvalitet tima ili dugujemo 150m pa su nam ovo elitna pojacanja, gde bukvalno mora da dodje to cuveno pojacanje za 8m da izvuce sve ovo sto su doveli, gde su dovodili role playere.
A ako hoces "anonimusa" lepo dovedes nekog potencijala kao sto je Prucev, kao sto su ova 2 stopera sto su iz Graficara prodati za kintu a ne ljude sa po 25+

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A ko je to ovde mlad anonimus kada dolaze ljude sa po 24/5 godine, od svih ovih samo je Radonja video neku ozbiljnu ligu.

Stojic 26,  TSC
Ilic 25, Troja
Dalcio 28, Apoel
Radonjic 29, Majorka 

I ovaj Puma 2, Famalikao.

Jel to Partizan uzeo titulu pa smanjujemo ambicije i kvalitet tima ili dugujemo 150m pa su nam ovo elitna pojacanja, gde bukvalno mora da dodje to cuveno pojacanje za 8m da izvuce sve ovo sto su doveli, gde su dovodili role playere.
A ako hoces "anonimusa" lepo dovedes nekog potencijala kao sto je Prucev, kao sto su ova 2 stopera sto su iz Graficara prodati za kintu a ne ljude sa po 25+

Za mene su igrači do 25 godina mladi igrači. U najboljim godinama. Ilić i Puma imaju taman godinu, dve da pokažu i daju doprinos i da se za dobre pare opet prodaju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Mi težimo da igramo LS sa najboljim timovima Evrope u najkvalitetnijem fudbalskom takmičenju na svetu. Kvalitet da igramo ako dovodimo Pumu iz srednjeg tima portugala koji je dao jedan gol na 23 meča teško da ćemo dobiti. Ovaj momak iz Apoela? Ovo nije 2017 g, pa da se radujemo pojacanju sa Kipra,  nego ulazimo u 2025, gde već imamo dosta sezona u Evropi iza sebe, gde se traži iskorak. Mislio sam da ćemo sa Hvangom napraviti taj zaokret, ali i dalje hoćemo da prodamo za 10.000.000 i kupimo za 0 ako je moguće, a pride hoćemo i da on bude bolji od onog što smo prodali za 10.

 

Kao pod jedan, daj mi nekog dobrog igraca koji bi zeleo da dodje da igra ovu nasu smrdljivu ligu? Ne racunaj Hvanga on je jedan u milion

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...