Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

16 hours ago, DameTime said:

To ti tako misliš, ali u realnom svetu generalni sponzor je taj koji određuje gde će mu se nalaziti logo. OFK Beograd ima nove dresove i sponzoriše ih svetski priznati modni brend Lyle&Scott, koji je morao da se savije pred jednom kladionicom. Naime, njihov logo se nalazi iznad dupeta igrača, da prostite, dok im na grudima piše MOZZART.


Lyle&Scott svetski priznati modni brend? Sad sam sve čuo. 
 

Zar OFK nema Joma dresove? Joma dresovi kidaju poslednjih par godina, uključujući OFKine i Radnički KG. 
 

Pored toga, Vojvodina ima super dresove u poslednjih par sezona sa Kelmeom. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Lyle&Scott svetski priznati modni brend? Sad sam sve čuo. 
 

Zar OFK nema Joma dresove? Joma dresovi kidaju poslednjih par godina, uključujući OFKine i Radnički KG. 
 

Pored toga, Vojvodina ima super dresove u poslednjih par sezona sa Kelmeom. 

 

Dobro je da si naučio nešto novo.

 

spacer.png

 

Nisam sigurna da li su nešto menjali u dizajnu, ali svakako se Lyle&Scott pridružio jer im je ovo deo kampanje kojom ulaze u rejon fudbala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Dobro je da si naučio nešto novo.

 

spacer.png

 

Nisam sigurna da li su nešto menjali u dizajnu, ali svakako se Lyle&Scott pridružio jer im je ovo deo kampanje kojom ulaze u rejon fudbala.


1. Lyle and Scott je bio u rejonu fudbala za vreme kežual pokreta i terrace kulture još pre nekoliko decenija.
 

2. u prethodnih 20 godina je spao na nivo Outlet sportskog brenda koji se prodaje na SportsDirectu insličnim sajtovima. 
 

3. OFK nema nikakve veze sa L&S nego sa lokalnim distributerom L&S za Srbiju. 
 

4. L&S/distributer očigledno nije tehnički/kit partner OFK, nego samo jedan od sponzora, dok su dresovi i dalje Joma. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lyle&Scott poslednjih nekoliko godina dosta ulaže u svoju reprezentaciju u fudbalskom sektoru, prvenstveno kroz aktivaciju Kits for clubs - gde daju priliku amaterskim i klubovima iz nižih liga širom sveta da se prijave i da ih oni sponzorišu. Između ostalog su zato izabrali OFK Beograd, jer nije Zvezda ili Partizan ali je opet dovoljno poznat u Srbiji. 

 

I da, ono što sam prvobitno napisala je da je Lyle&Scott jedan od sponzora. Svakako manji nego Mozzart i te stvari utiču na poziciju logoa brenda na dresu tj. šta oni zahtevaju prema ugovoru.

 

Ovo jeste išlo preko saradnje sa Fashion Company koji ovde distribuira Lyle&Scott, ali je postojala komunikacija s brendom tako da imaju i te kako veze. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milija Babović je vlasnik Fešn kompani, tako da nema potrebe da se učitava previše u celu to priču.

Što se tiče Zvezdinih dresova i opreme, meni je Makron skroz ok. Pumina oprema mi nekako simbol za Zvezdine dresove, ali mi se generalno nisu sviđali. Kapa je već druga priča 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, CuaTheTime said:

On nije zadnji vezni.

 

11 hours ago, Stanko1997 said:

Nije on zadnji vezni. On je desetka, a može i po krilu da igra.

Ahaa, ja videh neki njihov nalog pise Iraninan Dmc ... A ne znam o kom igracu se radi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Šta mislite, evo na kraju prelaznog roka, da li smo jači ili slabiji nego prošle sezone?

Prelazni rok traje jos mesec ipo dana ali svakako smo tu negde ako ne i za malo jaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, K.Dot said:

Šta mislite, evo na kraju prelaznog roka, da li smo jači ili slabiji nego prošle sezone?

Ako će Seul da bude prvi levi ili desni bek i ako se dovede adekvatno levo krilo i sa pretpostavkom da će Hvang ostati bar do kraja kvalifikacija za LŠ onda ćemo biti jači. Doveli smo Dalsija i Ilića koji su kvalitetni i pokazali da mogu da doprinesu ekipi, doveli smo Pumu koji možda neće biti efikasan kao Bukari ali će biti mnogo korisniji za celu ekipu. Doveli smo još jednog napadača koji gori od Šerifa teško da može biti. Dragović je poslednjih godina igrao bez žara tako da njegovim odlaskom nismo mnogo izgubili. Stojić mi ne uliva poverenje ali Djiga je dosta napredovao. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne ostanem nedorečen, ako je uopšte i važno. Meni je ta estetika sa belim poljem odvratna i ne mogu da razumem da se u jednom klubu koji pretenduje na ozbiljan rejting ne vodi računa o tome. Dres je ružan i sugeriše na veći značaj Gasproma od onoga koji mu realno pripada. 

 

Što se samog fudbala tiče, iskreno me hvata prilična neizdrž i jedva čekam da vidim kako će nova Zvezda izgledati u takmičarskoj utakmici. Puno je novih igrača, a naslućuje se kvalitet kod nekih. Možda bi ovo mogla biti uspešnija sezona u Evropi od prethodnih. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Prelazni rok traje jos mesec ipo dana ali svakako smo tu negde ako ne i za malo jaci.


Po izjavama iz kluba traži se još jedno krilo tako da je za nas prelazni rok faktički završen, jedino ako ne ode Hvang ili neko ko dobije ponudu pa da onda odreaguju. Meni lično fali jedan dobar zadnji vezni i jedan dobar štoper umesto Stojića. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, K.Dot said:


Po izjavama iz kluba traži se još jedno krilo tako da je za nas prelazni rok faktički završen, jedino ako ne ode Hvang ili neko ko dobije ponudu pa da onda odreaguju. Meni lično fali jedan dobar zadnji vezni i jedan dobar štoper umesto Stojića. 

Ma na izjave iz kluba se ne obazirem uopste bukvalno moze da ne dodje nijedan igrac ali i da dodju jos 3-4 komada.

 

Btw Anan otiso na pozajmicu u klub sa kojim nemamo saradnju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pentatonik said:

Milija Babović je vlasnik Fešn kompani, tako da nema potrebe da se učitava previše u celu to priču.

Što se tiče Zvezdinih dresova i opreme, meni je Makron skroz ok. Pumina oprema mi nekako simbol za Zvezdine dresove, ali mi se generalno nisu sviđali. Kapa je već druga priča 


Kappa u vreme kad je bila sponzor Zvezdi je imala možda najbolje dresove ikad od bilo kog brenda. Dresovi Juventusa, Barse, Sitija, Betisa, Zvezde iz tog perioda se prodaju sad za stotine i hiljade evra. 
 

Makron je bio dobar u početku, ali u poslednje vreme je slab, posebno što su sad već instant asocijacija na klubove sa dva tabela ili sa vrha egzotičnih liga.

 

Puma dresovi su bili negde između. Onaj iz prve Grofove sezone je bio klasa.

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Iranac, koji izmedju ostalo ima bas jebeno i dugo ime Mohammadjavad Hosseinnejad, dolazi iz top 3 kluba iranskog prventva. Sepahan je najslabiji klub u toj trojici sa poznatijim Persepolisom i Estelalom. Momak ima 21 godinu, 180 centimetara i odigrao je 20 utakmica u proslom prvenstvu, bez golova i asistencija. Sepahan je igrao i Azijsku ligu sampiona i tu je Mohamedzavad postigao 2 gola i to u pobedi protiv uzbekistanske ekipe AGMK od 9-0. Uglavnom igra po levoj bocnoj strani i sluzi se najbolje levom nogom. Cini se da ima dobru tehniku i pas. Tamo u medijima pise da Sepahan nije bio voljan da ga proda jer su im nekoliko bitnih igraca otisli. Pominje se cifra od 1m+. Ako je tacno, jos jedno bezvezno ulupavanje para.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...