Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Da li neko od upucenijih ljudi zna nesto o novim dresovima i generalno novoj opremi, kada ce biti i da li ce barem biti neko poboljsanje? Velika vecina je bas razocarana sa dresovima iz prosle sezone. Meni licno je katastrofa da nam grb bude u bilo kakvoj drugoj boji sem originalnih boja. Delije su pre zabranile da se nose oni narandzasti dresovi, po mom misljenju valjda treba i zabraniti da nam se menja boja grba. Znam da to rade mnogi timovi u Evropi, meni licno je to katastrofa...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

I onda se cudite sto prodaju Nedeljkovica i Mijatovica, pa naravno, moraju da pokriju brljotine iz ranijih propalih kupovina, bacis 2 mil na Motiku, pa evo sad dali 2 mil za Sremcevica, to je vec skoro 5 mil i onda se cudite sto prodaju sve sto stignu. 

Plan ne postoji, skauting kao postoji, a zapravo je vise promasaja nego sto potrefe nesto. 

 

Sve i da ovaj Duarte bude pojacanje, opet stoji da su bacili silne milione kroz prozor. 

 

Ne bih rekao da je toliko lose jer je cinjenica da je profit od transfera od 2017 oko 53 miliona evra, a od toga su 47 miliona evra prodaja igrača omladinske škole. Sto znaci da je klub dobio 6 miliona više nego sto je uložio sto se eksternih transfera tiče. A uz to sadašnji tim više vredi nego 2017. Ali svakako stoji da je profit mogao biti mnogo veći uz bolju strategiju i sto se samog prvog tima i integracije mladih igrača u prvom timu tiče. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Amigo21 said:

Da li neko od upucenijih ljudi zna nesto o novim dresovima i generalno novoj opremi, kada ce biti i da li ce barem biti neko poboljsanje? Velika vecina je bas razocarana sa dresovima iz prosle sezone. Meni licno je katastrofa da nam grb bude u bilo kakvoj drugoj boji sem originalnih boja. Delije su pre zabranile da se nose oni narandzasti dresovi, po mom misljenju valjda treba i zabraniti da nam se menja boja grba. Znam da to rade mnogi timovi u Evropi, meni licno je to katastrofa...

Dresovi bi trebali biti predstavljeni u toku naredne sedmice...tako je bilo svih predhodnih sezona...s makronom je top priča , unikatna 3 dresa svake sezone,  nova oprema svake sezone kakvu nose timovi iz Serije A npr....e sad ostaje ona priča o ukusu , nekada dizajn bude bolji, ljepši, nekada se promaši ukus navijača...jbg, tako je sa svakom opremom...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dovode kuso i repato, pa kad nekad ubodu kažu "eto pogodili smo" a to sto su pre toga na desetine puta prilikom dovodjenja pogrešili i sto ce jos X puta pogrešiti nikom nista.

 

Lako je tako biti "menadzer" ...i raditi na tu foru jer nikom ne polažeš račune za bilo šta.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nastavak price o bacanju para, punjenju dzepova i "politici" koja nista od prethodnih godina rezultatskih uspeha i finansijskih blagodeti nije donela Zvezdi.

Donela je pojedincima i interesnim sferama u i oko kluba, klubu nista dobro osim nastavka rasprodaje Zvezdine dece na prvi mig da se uzme kinta, dok se vecinom dovode upitna pojacanja koja su predmet kombinacija i novih krugova interesa.

Dakle, nema ovde bolje i treba da budemo srecni dok se krug evro jeseni vrti, zahvaljujuci dobrim rezulatima proslih sezona koji apsolutno nisu iskorisceni zahvaljujuci onima kojima ovo stanje sasvim odgovara.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manoly said:

Nastavak price o bacanju para, punjenju dzepova i "politici" koja nista od prethodnih godina rezultatskih uspeha i finansijskih blagodeti nije donela Zvezdi.

Donela je pojedincima i interesnim sferama u i oko kluba, klubu nista dobro osim nastavka rasprodaje Zvezdine dece na prvi mig da se uzme kinta, dok se vecinom dovode upitna pojacanja koja su predmet kombinacija i novih krugova interesa.

Dakle, nema ovde bolje i treba da budemo srecni dok se krug evro jeseni vrti, zahvaljujuci dobrim rezulatima proslih sezona koji apsolutno nisu iskorisceni zahvaljujuci onima kojima ovo stanje sasvim odgovara.

 

Danima se molim nešto slično da napišem.

 

Kratko, jasno i pravo u 🎯.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

Zasto nam u klubu rade imbecili? Imamo li mi uopste skauting sluzbu? Malo je jedan serif daj i duartea.

Kad prestanete da se lozite da ce u Srbiju doci razni Marin, Tores lakse ce vam biti

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, CuaTheTime said:

Nemaju nijedan razlog da dodju u Srbiju

 

Postoji jedan univerzalni razlog kojim se vodi minimum 85 posto profesionalnih fudbalera, a to je novac, koji mi imamo da im ponudimo. Tako da mislim da imaju mnogo razloga da dodju u Srbiju, ali ne mogu ako ih niko ne zove.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Small Owl said:

Makedonski pišu a Index.hr prenosi da Zvezda ganja Stefana Ristovskog, desnog beka Dinama, 32 godine. Kontam da je vijest nigdje veze.

Ne znam da li je vest nidje veze ali odličan je desni bek. Sa druge strane ne vidim što ga ne bismo doveli. Po ukusu šipkaša ispunjava glavni uslov. Nije Hrvat. Tako je i Ibanjez došao s tim što je čak Ibanjez imao njihov pasoš. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ristovski je već u godinama i ne znam jel može da igra kao invertirani desni bek, a posto je Milojevic i Mimovica i Mijailovica i na prolece i sada na pripremnim utakmicama koristio tako, verujem da ćemo igrati i cele sledeće sezone tako. Svakako mislim da na toj poziciji i na poziciji desnog krila treba još kvalitetno pojačanje (po rejtingu bolje od sadašnjih novajlija), naravno i potencijalna zamena za Hvanga. Možda i rokada Djukanovic-Olajinka ako možemo do prvog a Olajinka želi nazad u Češku. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja izgubio entuzijazam za ovaj FK.. Nazalost u poslednje vreme bas slabo pratim...

Vidim da su doveli Brazilca.

 

Sve se nadam da nece biti neki lazan Brazilac...

 

Poucen predjasnim iskustvom....

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Koliko sam ja izgubio entuzijazam za ovaj FK.. Nazalost u poslednje vreme bas slabo pratim...

Vidim da su doveli Brazilca.

 

Sve se nadam da nece biti neki lazan Brazilac...

 

Poucen predjasnim iskustvom....


Realno nema velike razlike izmedju FKa i KKa. Ovde se izvlače pare, tamo se ulupavaju. Ovde nas vodi naivniji ljigavko, tamo nas vodi lukaviji ljigavko. Ovde je propali fudbaler, tamo propali košarkaš. U oba kluba imamo nepotizam.

 

Možemo samo da okrećemo glavu na drugu stranu i fokusiramo se na sportske stvari.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neko je skoro pominjao ovde Fakunda Toresa iz Orlanda, je l to negde postoji naše interesovanje? Mislim to je igrač za koga izdvojiš 10+ miliona ali ga za godinu, dve prodaš za duplo više. Ima 24.godine i ozbiljna bombetina. 

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, Čočo said:

Neko je skoro pominjao ovde Fakunda Toresa iz Orlanda, je l to negde postoji naše interesovanje? Mislim to je igrač za koga izdvojiš 10+ miliona ali ga za godinu, dve prodaš za duplo više. Ima 24.godine i ozbiljna bombetina. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CuaTheTime said:

 

 

Pa to smo mi. Za igrača koji vredi preko 13m dajemo 8m i hoćemo da ga dovedemo. Ali zato se isprsimo za Šerifa i za njega možemo da damo 4m. Palanačko poslovanje. 

P. S. A sad vidim i komentare kako nam se smeju Amerikanci jer smo se usudili da za takvog igrača damo ponudu od 8m. 

Upravo ono o čemu sam pisao u prvom delu posta. Smejurija od kluba. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Čočo said:

Pa to smo mi. Za igrača koji vredi preko 13m dajemo 8m i hoćemo da ga dovedemo. Ali zato se isprsimo za Šerifa i za njega možemo da damo 4m. Palanačko poslovanje. 

P. S. A sad vidim i komentare kako nam se smeju Amerikanci jer smo se usudili da za takvog igrača damo ponudu od 8m. 

Upravo ono o čemu sam pisao u prvom delu posta. Smejurija od kluba. 


Za koliko igrača smo mi mislili da su potplaćeni i mislili da su ponude smešne pa su na kraju otišli. Vrednost igrača odredjuje iznos koji je neko spreman da plati. Možda se Orlandu ne žuri, možda igrač neće kod nas a moglo je i da bude suprotno. Uvek vredi pokušati ako je ovo tačno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Netacno je i za Toresa i za Ristovskog. 

 

Djukanovic je sve blizi.


Je l’ navijač Zvezde ili smo mu dali dobru ponudu? Šta ga je privuklo je l’ znaš?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...