Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ruku na srce Zvezda nije nivo lige sampiona, prava mera bi joj bila liga evrope ali i opet nema mnogo klubova sem lige petice koji bi mogli da upadnu u ligu sampiona pa uspemo da iskoristimo taj vakum.

Sa druge strane klubovi slicne platezne moci Sparta, Dinamo ... prikazuju mnogo vise e to je za analizu, ocigledno da se u tim klubovima mnogo bolje radi.

Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam pazio da ne budem preostar u komentarima vezano za nase ekipu.

Nazalost, za ovo veceras bi i najostriji komentari bili preblagi.

Ovo sto Milojevic radi sa ekipom je uzas. Kao da izvlace sorkove ko ce igrati na kojoj poziciji.

Sistema nema, uigranosti nema, odbrane nema…

Izmjene kao da nam radi neki dusmanin.

Milson na klupi, Dalsio na terenu. Nema dalje…

Rodic, zlocin koji traje.

Dok ovo pisem ide Milojeva izjava.

Ufff, bolje da se ovdje zaustavim… 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Obrukase nas. Malo njih ne zasluzuju kritike mali Maksa zbog godina i mozda jos po neki igrac. Da sam igrac Zvezde bilo bi me sramota da pogledam Serifa u oci covek ne zna mnogo ali je izginuo za dres koji mu fakticki nista ne znaci u ekipi su navodno mnogi veliki Zvezdasi kojima je svejedno da li ce biti 3:1 ili 9:1 tj barem su takav pristup prikazali u drugom poluvremnu. Peti gol i reakcija Rodica gde okrece ledja? Ja sa skoro 40 godina imam zustriji start na amaterskim turnirima koje igram po balonima... O upravi i satro prici forsiranje nase dece(lazna prica koju ne bih da objsanjavam)  Ne znam da li sme ovde da se psuje uglavnom sve im j ... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neka dođe i gori , samo da više ne gledam ovog prepotentnog , umišljenog neznalizu i bunkeraša. Nije dzabe, gde god je bio, dobio nogu u guzzicu. Nikakvog napretka sa Terzom, Gargamelom i ovim nema.

Edited by Bejn
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CuaTheTime said:

Miloje> bilo koji trener koji bude dosao. Kad pre to shvatite da nece doci bolji trener lakse ce vam biti.

Kako da ne. Što pre se shvati da je Milojević prevaziđen i da je zaspao u prošloj deceniji veće su šanse za boljitak.

 

Edit:

 

Quote

Opet sam rekao malopre, iskustvno je da vi ne možete da primate u 46, 47. minutu gol. To se ne prima, dva minuta... Na kraju krajeva, ideš nameštaš štucne, radiš, jednostavno sve je dozvoljeno u fudbalu.

 

To je taj taktički nivo.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CuaTheTime said:

Kad dodje novi trener pricace da je to "projekat" i da smo ga "pratili dugo" i dobice otkaz posle 6 meseci i 2 poraza.

Što nema nikakve veze sa kvalitetom trenera.

Dovoljno je uporediti prošlu i ovu sezonu da se vidi da je Milojević zalutao u LŠ.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo dodaje i Stojić na Areni da Vladan izvlači maksimum od igrača i kakav je njihov kvalitet takav je rezultat. Kakve besramne izjave jednog i drugog. Umesto da Miloje potkači upravu zbog nemanja beka on svaljuje na igrače.
 

Ne mogu krila da igraju ving-bekove, potrebni su meseci treninga da bi to ličilo na nešto. Ponavljam se ali imate na primeru drugih igrača koji su prošli to i razočaravajuće da Vladan kao trener to pokušava. Svi porazi su njegovi.

At full-back, you’ve always got to be covering the centre-half. If you’re one-on-one with the winger and he gets past you then ultimately he’s in on goal or in a dangerous position so it’s a different sort of mentality when you are defending.


“I think sensing danger early is the biggest thing to learn. When you play in midfield you’re obviously always switched on to defending.”

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Opet prica o ferariju i fici al najgore sto on stvarno u to vjeruje i sto on misli da u svakoj utakmici u ls je cilj izvuci sto manji poraz pa i ne pokusava da igra fudbal. Igraci su mu svaki dan sve gori i gori, spremniji su bili kad su dolazili u klub sa plaze. 

Kakav je to mentalitet covjek koji ne zeli ni da proba da se bori i nesto promjeni? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borky said:

Opet prica o ferariju i fici al najgore sto on stvarno u to vjeruje i sto on misli da u svakoj utakmici u ls je cilj izvuci sto manji poraz pa i ne pokusava da igra fudbal. Igraci su mu svaki dan sve gori i gori, spremniji su bili kad su dolazili u klub sa plaze. 

Kakav je to mentalitet covjek koji ne zeli ni da proba da se bori i nesto promjeni? 

Najbolje može da se uporedi meč u gostima protvi Lajpciga prošle sezone sa ovim večeras. U oba meča smo gubii golom razike na poluvremenu. Tada smo odigrali ravnopravno drugo poluvreme, sa dvocifrenim brojem šuteva na gol.

Večeras je taktičar u drugom poluvremenu izašao sa ciljem da primi što manje golova i završilo se debaklom.

 

Miloje je prototip srpske škole fudbala. Kukavičluk koji se pravda objektivnim okolnostima.

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...