Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Xa xa mrtvi rodić....

Glazer koji prvo prima golove kroz uši u LŠ, sad i u ligi sa skoro pola terena...

Samo neka se titra ona stvar pojedinim igracima,neka odmaraju, da bi večeras pojedini mogli u izlazak. Rodonjic umesto da igra i hvata formu on na klupi i nespreman, ali zato i on i pojedinci odmaraju. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Piksi said:

Eeee... menjaj ga sad, aplauz&cveće, i nikad ga više ne vraćaj.

Taj kad nije oteran posle one sabotaže derbija pod Baharom na JNA , ostaće taj dokle on hoće. Klasična pijavica koja obitava u klubu jer je ortak sa terzicem 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, No name said:

Glazer koji prvo prima golove kroz uši u LŠ, sad i u ligi sa skoro pola terena...

 

Nemoj sad po Glazeru. Ništa nije pogrešio ovde, stajao je visoko jer smo trpeli presing pa da pruži još jednu opciju za pas. Nećeš golmana sa dobrom nogom da držiš na liniji. 

 

spacer.png

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Čestitke našim rudarima ( fudbalerima) , trebalo je raditi u rudniku 15 dana pa doci na utakmicu. Što napisa momak gore iznad,  na šta lice naše utakmice posle evropskih , ovo je komedija.  Ranjeni, povredjeni, uvredjeni , željni odmora....

Samo rotirajte, igrajte se ,dajte šansu raznim rodićima da nam po milion puta pokažu kakve su kiksare i šta mogu da izvedu. Zato i nema ko da vas gleda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudni sastavi i rotacije sto u fk sto u kk... Skolska akcija kod prvog gola, igralo vise bonusa nego inace jedino sto cu pamtiti i pobjeda. 

@Don Juan kolega prihvatam kaznu koju sam odlezao postavio bih par pitanja samo neke stvari mi nisu jasne: 

Ako se trener naziva glavatim i sisoje znaci li to medjusobno da mozemo tako da se castimo jer ne vidim razliku syo bi neko mogao nazivati trenera,igraca takvim pogrdnim imenima a za blaze stvari medjusobno se dobija ban? Valjda nam je svima interes ovdje ljubav prema ovom klubu i da razmjenjujemo misljenja, al ne moze da mi prodje kroz glavu kako mozete da dozvolite neke stvari pogrdne,uvredljive da se pisu za trenera koji je napravio najveci uspjeh u zadnji dobar period, slagali se sa njegovom igrom taktikama ili ne, i onda banujete mene (opravdano) sto branim trenera jer ga udaraju takvim epitetima? Ovo virtelno mjesto posjecuje dosta ljudi, prepisuju informacije, citaju, na sta lici da se dozvole ovakve stvari pojedincima, a ovo vec traje dugo godina, vrijedjani su itekako i igraci nazivani invalidima, pricalo da prodaju derbije itd.. Za Mirka Ivanica na pocetku tek da ne pominjem. Takodje kolega sa drugog topika robespierre banuje za posalicu jer se digla histerija oko random tviter naloga koji siri lazi, al ne vidi da se predsjednik zove Coravac, igraci patazitima invalidima itd. 

Ako smo ovdje svi iz jednog razloga a to je ljubav prema klubu, mislim da se prave propusti za neke stvari koje nebi trebalo da se desavaju ili rade selektivno, treba da se postupi ravnopravno nazivan sisojem,coravcem,glavatim-Miloje,Covic,Srnic,Rodic ti ili ja ili bilo koji forumas ravnopravno jer tu nema razlike. Mozemo nekog da volimo ili ne, al nije u redu dozvoliti vrijedjanje. Sportski Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, božija noga said:

Da mi je znati, za naše uslove imamo veoma dominantnu ekipu a brdo šansi promašujemo kao sad protiv Traktorista. I generalno u SLS. U kom grmu leži zec? Samo laički zapažam.

Ovo je posledica igranja meceva domace lige koja je samo dno kace evro-kvaliteta.

Losa realizacija proizilazi iz slabijeg pristupa ekipe, gde trener mozda i nije relevantna figura iako je i na njemu odgovornost.

Sve to zajedno utice na nas kvalitet i faktor je nasih izdanja u jevropi, za sta nema dovoljno pravih provera u takmicarskom smislu i onda se desvaju greske kakve smo gledali u oba meca Ls.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...