Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Koliko je jadan Milojevic. Prebacuje Mimovica sad u vezni red, a Jovanovica na beka, jer ovaj prvi ne moze da se sastavi. Pa izvadi ga napolje, nemoj da neko drugi mora da trpi jer je ovaj vezara. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Katai, stator na terenu. Taj čovek igra fudbal iz 80 i neke, u fazonu, dosta sam ja trčao neka trče mladji. On će da deli lopte, taj fazon.

 

 

A sto je jos veci paradoks, covek igra po boku, tj na krilu gde ti treba brzina i prodornost. Al neka, zadrzace on loptu da vihorni Rodic prodje iza ledja i centrira. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Sramotnih pola sata, klasičan Milojev dupli blok ali što ne možemo dva dodavanja da povežemo. 

Biće taj blok još jači kad se priključe repstativci, kapiten Spaja i Mićko.

Link to comment
Share on other sites

Sramni Katai koji se dere na Jovanovica koji jedini pravi razliku na terenu sto mu nije dodao loptu nakon driblinga, a sad se krije u kontri i trci iza igraca Zenita. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šta hoče Katai? Dere se kao da je bio sam za situaciju 1 na 1 sa golmanom. A ustvari šut sa 20 metara gde bi mu dvojica stopera bili u bloku... Pametnije mu je bilo da pokuša odvuči unutrašnjeg igrača, da Lane jr ima više prostora da se namesti na levu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Miloje legendo!

Kakav atomski fudbal igramo.

Presing,utrcavanja,dueli,dupli pasovi,trčanja...sve što savremeni fudbal može da pruži.

Bićemo evropski džak za udaranje a u domaćici sreća tu su Stanoje i nikad jači FKP.

 

 

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...