Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

12 minutes ago, Stanko1997 said:

1. jedini koji se prave naivni i nemušti su oni koji su u toj mutljavini i učestvovali. Lako ćeš ih prepoznati, sad su pošteni, nekad su nosili simpatičan barjak na utakmicama.

2. apsolutno nema veze ko je kad rođen, nego da li neko želi da prouči tematiku i istraži nešto o događaju. Kao da sam ja tebi napisao "Ako si rođen xy godine onda nemoj leba ti da pričaš o Drugom svetskom ratu jer si rođen 30/40/50 godina posle toga", nema poente.

3. taj "čin nasilja" i argument da Zvezda namešta sve može da posluži samo onima koji nemaju zdrav razum, i pecaju se na propagandu, a ovaj gore pomenuti barjak zaboravljaju. Ti, kapiram, nisi taj.

4. da, Zvezdan Terzić jeste istorijska mrlja i bruka Crvene zvezde. Što nas vraća na početak priče, najveći razlog što se ovaj zahtev dočekao na nož, iako se većina nije ni pozabavila tematikom događaja, nego je samo prestala da čita kod "Zvezdan Terzić podneo zahtev..."

1. Učestvovala je i Zvezda. Nije tada navijače posebno pogodilo to "oduzimanje" titule, pošto je takva titula bila dobrano uprljana. Nema više nikog iz tog perioda da bi se pravio naivan. 

2. II svetski rat je istorijski događaj koji apsolutno možeš da komentarišeš ako si pročitao dovoljno knjiga. Ti pričaš o nekoj otetoj tituli, što znači da si informacije dobijao samo i isključivo sa navijačkih foruma. Niko nije zaslužio tu titulu, niti je iko do Terzića i tražio iz Zvezde istu.

3. Opet, ako FSS donese odluku o takmičenju koje nije organizovao, onda to jeste dokaz nasilja. Sa druge strane odluku suda može da obori samo viši sud, a ne FSS. Ni jedan sud se naravno neće time baviti.

4. Ni jedna uprava pre Terzića se nije time bavila, niti ima logike da se time bavi. Bavi se samo Terzić koji kaže - može nam se.

 

Ja ti potpisujem da nijedan pravi zvezdaš, koji zna šta je Zvezda, neće prihvatiti tu titulu. Sramno i ponižavajuće za klub koji ri kažeš da je - najveći sa ovih prostora. Pa ako jeste, a verovatno je tako, ru veličini treba dokazati. A ta titula ako se pripiše doneće samo štetu, korist ni ja ni ti ni Zvezda, nećemo imati.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da li to znači da bi u tom slučaju Partizan ostao bez 2 titule.

Pravedno bi bilo da se Partizanu oduzme titula iz 1985/1986. godine pošto nije osvojena na terenu. Ako FSS  nema sada nadležnost nije je imao onda ni sud udruženog rada   koji je dodelio Partizanu tu titulu a čiji je predsednik tada bio Žarko Zečević, koji je veoma brzo postao posle toga generalni sekretar Fudbalskog kluba Partizan.

To bi bila najpravednija odluka pošto svi znamo da je poslednje kolo koje je toliko očigledno namešteno poništeno i odredjeno da se odigra ponovo a jedino Partizan   nije hteo da igra. 

Zvezda svakako zaslužuje tu titulu a o nameštanju titula i prvenstava posle raspada Jugoslavije pa do danas se svakako može i treba razgovarati 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da ima u Hajduku neki pametan ko zvezdan terzić pa da ubede ove iz hrvatskog saveza da ponište sve tittule koje su osvojili drugi klubovi do 1991 i dodele ih hajduku, onda to isto da uradi Sarajevo u BiH pa Vardar u Makedoniji. Ali rto nemaju zvezdana i njegovog "tatu"

   

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ovo sa titulama iz 1986/87 je cirkus neviđenih razmjera.... sada se sjetili nakon toliko godina...samo se pravi zla krv među navijačima...tenzija se stvara bez ikakvog razloga...i onda se čude što je stadion prazan...boli raju qrac za ove sad titule u ovakvim uslovima a ne iz 86/87....šta uradi bagra od fudbala u ovih 20 godina...

Njima je samo klepanje % u glavi...kome je do sporta? Draža mi je Lukičeva Zvezda bez šampona i onaj KUP nego ovaj Terzin "bahati drumski razbojnik"...

Edited by Ab1995
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nista ne verujem youtube klipovima jos od kako je Nenad Gavric na istim izgledao kao hibrid Robena, Mesija i Riberija... 

 

Ovaj mali je jedva skupio 60 minuta na poslednje 4 utakmice Hamarbija, preselili su ga na klupu. Deluje mi da su resili da ga se ratosiljaju, pa mu dizu cenu preko nas...

Link to comment
Share on other sites

neko je skoro ovde pitao koji nam talenat iz CG stiže ovog leta

jebiga ovaj mnogo košta ali đukanović pa još iz Nikšića, taj čem se rodio zaradio prvi milion 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da, prodace ga Hamarbi za 10 miliona. Zakasnili smo i sa njim i sa Adzicem iz Buducnosti, ako smo vec hteli crnogorske wonderkidove. Znam i da smo hteli Mijovica iz Buducnosti pre dve godine, al je ipak otisao u Lomel preko Siti grupe, mada on svakako deluje da stagnira. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
32 minutes ago, Markoss said:

Djukanovic je najbolji igrac u prvenstvu Svedske.

 

Jos samo Hamarbi to da skapira, pa da ga stave nekad u startnih 11. Na poslednjih 6 utakmica je od mogucih 540 minuta odigrao 133.

 

Mislim, nemam pojma kakav je mali, nisam ga gledao. Ali ako mi nesto smrdi na kilometar, to su crnogorski vunderkindovi, od poslednjih 200 takvih nijedan nije postao igrac.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fradler said:

 

Jos samo Hamarbi to da skapira, pa da ga stave nekad u startnih 11. Na poslednjih 6 utakmica je od mogucih 540 minuta odigrao 133.

 

Mislim, nemam pojma kakav je mali, nisam ga gledao. Ali ako mi nesto smrdi na kilometar, to su crnogorski vunderkindovi, od poslednjih 200 takvih nijedan nije postao igrac.

 

Skontao je to Hamarbi, ali je skontao i da ce ovaj da im bude istorijski transfer, i da ce da ode vrlo brzo, i ne pada im na pamet da rizikuju neku povredu. Pogotovo jer su i bez njega pobedjivali. 

 

Cenim tvoj oprez svakako, jer ima smisla, ali ovaj je stvarno dobar igrac i zato i kazem da nece doci kod nas. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Iole kršten igrač , van Balkana i Afrike,  neće doći u srpsku ligu da lomi noge po Surdulicama, Lučanima i Pazarima dok mu krave muču oko stadiona. Dok ne uredimo srpsku ligu i terene dovedemo u podnošljivo stanje, dok se ne pojavi konkurencija beogradskim klubovima ništa od toga. Trenutno je stanje po tom pitanju mnogo gore nego pre 5 godina.

Link to comment
Share on other sites

Terziću i kompaniji je 1000 puta bolje da se fokusiraju na talente a ne na titule iz 86' ...zamisli Hamarbi ti digne igrača ispred nosa za milion a onda se ti takmičiš sa Lacijom i klubovima sa zapada, kada je mali već pokazao klasu ... i sada će neko reći da ne može svaki mladi talenat završiti u Zvezdi...to I jeste tako ...al ne mora baš svaki talenat koji dođe biti kombinacija koja će šetati po pozajmicama i odlaziti za 0€+ 50% od 0€...

Link to comment
Share on other sites

Mi se za tog Crnogorca takmicimo sa zapadnim klubovima kao sto cu se ja takmiciti na predstojecim Oi u Parizu i to u disciplini bmx vratolomije (ako toga ima na programu).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fradler said:

Jos samo Hamarbi to da skapira, pa da ga stave nekad u startnih 11. Na poslednjih 6 utakmica je od mogucih 540 minuta odigrao 133.

 

Bio je standardan prošle sezone, ponajbolji igrač Hamarbija, nešto sam i usput čitao ga su ga tamo po Švedskoj dosta hvalili u medijima ...

Nisam detaljnije ulazio u tematiku jer ... da ... smatram da Švedi imaju krš ligu ... 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...