Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Carl Johnson said:

Sta je tacno Miloje pogresio veceras? Gde smo takticki nadigrani? Kako volite da serete po njemu i kad treba i kad ne treba a niste radili fizicko

Jesi gledao kako su mu igraci usli u utakmicu? Mislis da to nije do trenera? Mentalno nisu bili u fajterskom modu od starta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Jesi gledao kako su mu igraci usli u utakmicu? Mislis da to nije do trenera? Mentalno nisu bili u fajterskom modu od starta.

Usli smo preplaseno i primili 2 brza gola. A Benfika se povukla posle toga i pustila nama posed i inicijativu.

A mi nismo znali da iskoristimo to u IIp.

 

Doci ce timovi koji su dosta kvalitetniji od ovakve Benfike pa ce biti kuku majko..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Carl Johnson said:

Sta je tacno Miloje pogresio veceras? Gde smo takticki nadigrani? Kako volite da serete po njemu i kad treba i kad ne treba a niste radili fizicko

Pogrešio je mnogo ranije kada je pustio Terzu da kroji tim. Da dovede 8 krila i da posle ulupanih toliko para nemamo levog a ni desnog beka, to je nečuveno! 
Pogrešio je što je vratio nedovoljno oporavljenog Glazera na gol.

Pogrešio je što Krunića nije izveo napolje posle 2 gola za koje je direktno kriv.

Pogrešio je što je na njegovo insistiranje doveden Dalsio, i što istog uvodi u igru a od njega se lopta odbija kao od bandere.

 

Edited by The_Big_S
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Usli smo preplaseno i primili 2 brza gola. A Benfika se povukla posle toga i pustila nama posed i inicijativu.

A mi nismo znali da iskoristimo to u IIp.

 

Doci ce timovi koji su dosta kvalitetniji od ovakve Benfike pa ce biti kuku majko..

 

Ovo je odraz trenera. Da ti ekipa na domacem terenu, na debiju u LS onako malodusno izadje? Bruka.

 

Trebali su da grizu.

 

Da su nas preokrenuli pa ae reci ostali bez snage ali onakvo izdanje u 1 pol je neoprostivo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ma da navijaci su problem a ne vodjenje kluba od strane Terzica i co.

Mozda je navijacima prekipelo to prosipanje supljo u prazno.

 

Nama je trebalo 3 minuta da pronadjemo resenje ko ce pokrivati beka jbt...

Jer pazi sad beka nemamo.Ali zato imamo 100 krila.

Kada sam na stadionu gledam da podrzim ekipu maksimalno i da pomognem kad je tesko.

Ne razmisljam ni ko je predsjednik drzave ni ko je uprava ni ko kako vodi klub ni ko je pozicija i opozicija, jedino me zanima TEREN.

 

Poslije utakmice se moze pricati o nekim drugim stvarima, ali dok traje utakmica igraci treba da osjete da vjerujemo u njih i da ih podrzavamo, problem je sto je sve vise takvih navijaca koji dolaze na stadion samo cekajuci neku losu stvar da kritikuju i pljuju sve redom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Krunić je pogrešio, Olajinka je napravio loš faul, Glazer je loše odreagovao i sve su to greške koje se dešavaju. Potapšete se po ramenima kao saigrači i idemo dalje. Nije ova ekipa kojoj se ne može dati dva gola. 
 

Nemati rezevnog beka je sistemska greška i to je nedupostivo. Izgubili smo bitno veznog igrača da bi se krpili u Ligi Šampiona. Nema nikakvog opravdanja za to. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo uopste toliko lose. Bilo je i meceva da nismo presli centar pa smo uzeli bod. 

 

Opsta pljuvacina po Krunicu a vidi se da je pokusao da izbaci loptu posle neuspesna dva bloka, i pre toga naseg bezveznog centarsuta kojim otvaramo kontru. Jbm li ga sta je trebalo tu da uradi, da  jace napuca turcina u mosnice??

 

Drugi gol, bezvezni balon se salje u bezveznoj situaciji, gde se ne zna ko gde stoji posle izmene, opet gubimo loptu i faul koji vise nije nego sto jeste. I onda borjan ulazi u glazera. Nego ajde opet da opljunemo nekog jelte

 

Ono sto je veci problem je sto smo izgubili do tad odlicnog elsnika na sredini a dobili portugalskog kadua. Momku svaka cast na zalaganju ali kvalitet ne da nema za ovaj nivo, nego ga nema ni za LK. 

 

Sve u svemu nije bilo lose 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Dalje nisam citao. Jbt kao da su Man Utd '99 ili Barsa '09

Da li smo imali bolje igrace u zadnjih 15 godina? I kako mi mislimo dovesti vrhunskog igraca ako nam je stadion u ligi prazan, a evo sad i u evropi ne mozemo napuniti stadion.

 

Ali ce zato na Barseloni puno da bude instagramera i tiktokera i tad nece biti karta skupa u to sam siguran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

За мало да узмете реми. Квалитетнија су екипа чим нису играли ништа посебно а добили. Сад дал је Бенфика овако млитава за целу сезону, или им се вечерас није играло видеће се сигурно. 

Мислим да је пропуштена шанса за реми јер са оваквом игром Бенфике то је итекако било реално. Они јесу технички и индивидуално јачи од Звезде али баш им се није играло, дал зато што су лако повели са 2:0, или ће овај ниво бити за целу њихову сезону питање је. Звезда је по мени изашла ангажованије у утакмицу, е сад те бољке када прима овакве голове као овај први то долази због полу аматерске лиге. Тешко да ће неки ТСЦ да јури онако лопту до самог краја, упути солидан центаршут и иде све док не умува гол у мрежу. Али неких позитивних момената свакако да има и треба градити даље игру на томе. На крају ко би рекао да ће Звезда имати толико већи посед лопте против Бенфике. Бенфикин стил непрепознатљив. То је када тим замениш Турцима и Грцима уместо Португалаца и Бразилаца :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tim nije dobro balansiran. 8 krilnih igraca,  bez bekova. Danas posle povrede Mimovica, Elsnik ide na beka, gde ga gubimo na sredini, a onda tumbanje krilnih igraca, gde Silas I Olajinka menjaju pozicije.

 

Milson je kasno ušao. Silas NULA, Olajinka NULA,  Krunic NULA....trebalo je ranije praviti izmene. 

Ne može se reći da se nismo borili, trčali, pokušavali do zadnjeg minuta, ali falilo je još nešto za bolji rezultat. 

 

Link to comment
Share on other sites

Krunic kad je imao dovoljno prostora ne znam koliko je puta perfektnu dugu loptu poslao. Problem je bio sto nije dobio dovoljno podrske od ostalih igrača, pa su igrači Benfike mogli bez problema da napadaju Krunica čim dobije loptu. To će vremenom kad se ekipa još bolje upoznaje da se sredi. Generalno ja ne mogu biti nezadovoljan jer smo ipak bili u egalu sa Benfikom koja je i pored trenutnih problema veoma jak tim. Da se nadamo da Mimovic neće biti teze povredjen i biće ovo sve bolje i bolje. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

80% forumasa je u nekoj mašti da smo Real Madrid. Pored 2 lako primljena gola koja nisu trebala da se dese, mi smo igrali egal sa Benfikom. Ako je neko ocekivao da im uvalimo 3 komada, to je stvarno detinjast rezon. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mogao bi i on malo bolje centrirati a i malo poraditi na kondiciji. 19.09 je a lik crko u 70 minutu


Treba trcati na beku. Mislis da je Rodicu lako sve ove godine?😂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Carl Johnson said:

Sta je tacno Miloje pogresio veceras? Gde smo takticki nadigrani? Kako volite da serete po njemu i kad treba i kad ne treba a niste radili fizicko

 

Glazer nespreman, Dalsio beskoristan, Slovenac na beku a mi bez veznog reda, igrači nepripremljeni i beskrvni na startu, nema beka al zato ima 17 krila... A radio sam fizičko sve sa gimnastikom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...