Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

13 minutes ago, No name said:

Vidi se nivo Silasa odmah, nije potrebno X utakmica. Kretanje, kontrola lopte, ubojitost kada ima loptu...trčanje dva nivoa iznad naše lige. 

Inače ovo veceras je nivo iznad što smo do sad igrali. Kretanje svih igrača, brzina predaje lopte, dobar presing...mi smo do sad znali da budemo kilavi, da davimo loptu, sad je sve to brže.

Misljenja sam da je jedan od razloga Krunic, jako brzo predaje loptu, miran,precizan, jak na lopti, odlican pas, fudbalski jako pismen. Pa mogu reci cak i vrlo dobar u odbrani.

Ako ste dobro pratili njegovo kretanje na sredini, bio je u 80 posto slucaja na pravom mestu. Vidi se kvalitet igranja u Milanu.

Moje misljenje je da smo dobili sjajnu  zamenu za Hanga. 

Mala zamerka gospodinu  Milojevicu samo zato sto nije pustio Milsona i Djigu, nisam u toku mozda je u pitanju neka povreda ?

Djiga je morao da bude uigran sa Drkusicem danas. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LudiZvezdas83 said:

Misljenja sam da je jedan od razloga Krunic, jako brzo predaje loptu, miran,precizan, jak na lopti, odlican pas, fudbalski jako pismen. Pa mogu reci cak i vrlo dobar u odbrani.

Ako ste dobro pratili njegovo kretanje na sredini, bio je u 80 posto slucaja na pravom mestu. Vidi se kvalitet igranja u Milanu.

Moje misljenje je da smo dobili sjajnu  zamenu za Hanga. 

Mala zamerka gospodinu  Milojevicu samo zato sto nije pustio Milsona i Djigu, nisam u toku mozda je u pitanju neka povreda ?

Djiga je morao da bude uigran sa Drkusicem danas. 

Djiga je igrao za reprezentaciju obe utakmice po 90 minuta u reprezentativnoj pauzi. Mora da odmori malo. 

Link to comment
Share on other sites

Dosta smo nekonkretni u napadu zadnjih 30 minuta, morace to direktnije i bolje protiv Benfike. 

Zadovoljan sam posedom lopte i odbranom ,sem prvih 20 minuta kada je napredak napravio 2 odlicne sanse. Posle toga postojala je samo jedna ekipa. 

Odlican visoki presing,posed lopte, kretanja igraca. 

 

Oh evo i kasapin nam je onesposobio Seula. Pa da li je moguce ljudi moji ?!! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...