Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Da li je neko uspeo da ubaci sezonsku u wallet na iOSu ili bar u tu novu fkcz aplikaciju (koja podržava samo dve poslednje verzije iosa), a da nije pre toga preuzeo na stadionu fizičku kartu? Obnova po nižoj ceni može samo na stadionu, a sad ispada da iako sam onlajn platio višu cenu svakako moram da je pokupim na stadionu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, atmsfr lnČ said:

Pa i kad vidis koje ekipe sve dolaze cene su skroz prihvatljive

Kad znaš kako je lepi gledati utakmicu sa juga Marakane previše je. Kao i uvek biće kupovine na veliko i pokloni za zaposlene 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, suptil said:

 

Ispada sezonska najpovoljnija. U  strukturi sezonske recimo za bocne delove zapada - sve ono sto nije tribina SM 7500 otpada na domace prvenstvo, kup i kvalifikacione meceve tokom avgusta.  Dok 12 000 otpada na 4 utkamie lige sampiona. Ako od 7500 odbijemo mec sa Bodo Glimtom, sezonca na zapadu prvenstvo celo i kup mecevi kostaju oko 5000 dinara. 

Jeste sezonska najbolja za onog ko je u Bg ili blizu. Ja sam je imao prošle godine i na kraju sam odgledao LŠ i možda još 2 ili 3 utakmice pa nisam hteo ove godine da kupujem.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ejejdheh said:

Da li je neko uspeo da ubaci sezonsku u wallet na iOSu ili bar u tu novu fkcz aplikaciju (koja podržava samo dve poslednje verzije iosa), a da nije pre toga preuzeo na stadionu fizičku kartu? Obnova po nižoj ceni može samo na stadionu, a sad ispada da iako sam onlajn platio višu cenu svakako moram da je pokupim na stadionu.

Ja sam obnovio onlajn i dobio popust. Nisam isao na stadion, stigla je na adresu. U aplikaciju je nisam ubacivao jer sam cuo da ne podrzava sezonsku za Sever.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Jeste sezonska najbolja za onog ko je u Bg ili blizu. Ja sam je imao prošle godine i na kraju sam odgledao LŠ i možda još 2 ili 3 utakmice pa nisam hteo ove godine da kupujem.

I  ja isto kao ti ali imam je i ove godine. I tako pa se isplati najvise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dragan Mićić said:

I definitivno se najvise isplati sezonska. I ja sam iz unutrasnjosti kao kolega Uros. I osim evrope odem na jos 3-5 utakmica.

Nije poenta na koliko meceva ides. Stvar je opredeljenja. Navijas za klub, ides kad stignes. Imas aktivan odnos prema klubu, klub ipak vraca na neki nacin kroz te pogodnosti sezonske. Lojalnost je jako lepa i bitna stvar. Tako da je bespotrebno naglasavati idem na par utakmica tokom godine.

Kad sam prvi put bio sezonac na severnoj tribini uonim tuznim godinama kada nismo imali ni za deterdzent moj pogled na stvari je bio takav, uclanicu se i bicu sezonac pa ne moram da odem na stadion uopste. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@suptilKod mene je nešto tako. Redovan sam član kluba, moj klinac od 5 godina isto. Nemam neku korist od toga osim što imam ličnu satisfakciju. Mislim, imaju oni neki popusti i to ali teško da ću ih iskoristiti više od 2-3 puta godišnje (živim podaleko od BG). Tako da ja razumijem o čemu pričaš.

Link to comment
Share on other sites

Ko će na kraju još da napusti klub? Mislim da bi u odbrani i u sredini još mogli Djuric/Lekovic i Knezevic na pozajmicu, ali situacija na krilnim pozicijama je bas katastrofalna. I da se rešimo još Pruceva, Lucica i Pume može da se kaže da će biti gužva. Svakako nema više mnogo zemalja gde je otvoren prelazni rok (Grcka, Turska, Meksiko, Srbija, Izrael, Rusija od relevantnih). 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Moramo roster da olakšamo. Jbt.samo na krilnim pozicijama imamo 8 igrača( Radonjić, Silas, Milson, Olajinka, Puma, Prucev, L. Jovanović, Lučić). Mogu da zamislim na šta liče treninzi kad samo krila imaš ovoliko. Ne može to ni na šta da liči. 

Link to comment
Share on other sites

Do kraja prelaznog roka oticice Puma. Prucev negde na pozajmicu. Ne znam koliko ce nam se Milson isplatiti. Mnogo smo ga platili a nisam siguran koliko ce videti LS. Ako protiv Benfike Ivanic ide levo a Silas desno sa tri stopera pozadi Milsonu se smesi superliga. A nasu ligu realno moze da igra bilo koje krilo od navedenih.

Link to comment
Share on other sites

Moramo na krilnim pozicijama da se rešimo 3 igrača i tad će biti gužva, ali okej, podnošljivo.

 

Za decembar rezervisan smeštaj u Milanu i organizovan put za utakmicu. Nadam se da će moći da se dođe do karte.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Čočo said:

Moramo roster da olakšamo. Jbt.samo na krilnim pozicijama imamo 8 igrača( Radonjić, Silas, Milson, Olajinka, Puma, Prucev, L. Jovanović, Lučić). Mogu da zamislim na šta liče treninzi kad samo krila imaš ovoliko. Ne može to ni na šta da liči. 

Racunaj na krilo i Kataija...Nerealno veliki broj. Po meni uz Pumu , apsolutni višak su Prucev i Katai...Lučić je povređen i pitanje je kada će se vratiti.

Dakle levo imamo Radonjica i Milsona, desno Silas i Olajinka.

Mislim da smo ovde dobro snabdeveni. 

Duga je sezona,  dosta utakmica u opticaju,  a vrlo je važno imati i adekvatnu zamenu za prve opcije da kad udju u igru ne padne intenzitet, što Milson i Olajinka mogu.

 

Najveći problem su bekovi. Imamo ih dva, a zamena neimar rodić. Tu nema ko da igra ako budu kartoni ili povreda.

Sve ostalo koliko toliko u redu.

Link to comment
Share on other sites

Zaintrigirala me je izjava Silasa da vidi sebe kao napadača, možda je mislio na generalno napad ali sam proverio posle da se krilni igrač izgovara drugačije na francuskom tako da sam ostao pri zaključku da misli na klasičnu devetku. To me je navelo da pogledam statistiku i hajlatse i malo bacim pogled kako se kreće, asistira, postiže golove itd.

 

Nakon malog istraživanja on meni ipak deluje kao klasično krilo. Ako uzmemo u obzir da u timu imamo Bruna koji ima dobar pregled igre i odlično povezuje sredinu terena sa napadom, takve karakteristike nisam video kod Silasa. Silas retko asistira i uglavnom gradi napad za sebe (što je i do pozicije do koje igra), i od njega nisam mnogo video odigravanja duplog pasa ili neke lepe kombinacije sa saigračima. Najviše me možda negativno iznenadio prosek od 1,4 i 1,6 driblinga po meču u protekla dve sezone, nije katastrofa ali sam se nadao da je preko dva. Njegova najveća prednost je ta dosta puta spominjana brzina. Baš ubija bekove sa utračavanjima iza leđa igrača ili iz drugog plana. To je veliki kvalitet koji nam je falio i koji će nam Silas obilato donesti.

 

Jednu zanimljivu stvar koju sam još primetio da jako slabo koristi levu nogu i da se oslanja na desnu za šut. Golovi koje je postizao sa levog krila su mu mnogo bolje legli nego sa desnog i ja bih ga pre video na toj strani nego desnoj. Evo na šta mislim:

 

Odličan prodor ali i neodlučan, loš šut levom nogom

spacer.png

 

Ovde je izbegavao da završi prodor levom nogom što ga je i koštalo šanse

spacer.png

 

Sa druge strane, mnogo bolji pregled i kontrola šuta kada napada sa leve strane

spacer.png

 

spacer.png

 

 

I za kraj bih se nadovezao na mogućnost da igramo sa tri štopera. Meni to nema nikakvog smisla. Razumem tako nešto u reprezentacijama gde se sve svodi na to da uguraš najbolje igrače u prvi tim i onda tu praviš razne kompromise i gradiš sistem oko njih ali u klubovima to ne pije vodu. Kao nisu mogli da računaju da ćemo završiti sa nekoliko solidnih štopera i krila pa da daj da ih naguramo u prvi tim? Baš neozbiljno. Da je bila nekakva zamisao verujem da bismo doneli barem jednog vingbeka  jer ni Mimović ni Seol nisu ti igrači a igrati sa 4 krila je nešto što baš sumnjam da bi Vladan uradio. Prirodnije je preći na 4-3-3 gde bi napad i odbrana ostala ista iz 4-2-3-1 s tim da bismo na sredini morali da se odreknemo sporo-pokretnog Ivanića što ne bi bila velika šteta. Nešto ovako:

 

spacer.png

 

Edited by Мџе
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, suptil said:

Ako igramo sa tri pozadi? 

 

Ja nešto ne verujem da će Milojević o tome uopšte i razmišljati, tipujem na standardnih 4-2-3-1 na papiru, a zapravo 4-4-2 low block na terenu, pošto ćemo u LŠ biti prinuđeni da se branimo i eventualno pokušamo nešto da uradimo iz kontri i prekida.

Edited by Guru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni to bi ovako trebalo da izgleda.

 

                 Duarte

 

Radonjic    Ivanic      Silas

 

          Krunic  Elšnik 

 

Seol    Djiga  Spajic   Mimovic

 

                  Ilić 

 

Prve izmene Milson , Olajinka, Drkusic...u zavisnosti od rezultata..

 

5.000 paketa ulaznica je prodato u prvom danu prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Večeras za Bosnu Krunić i ne udje a izmjeni 6 igrača na pozicijama koje bi on mogao igrati.Protiv Holandije ušao u drugom,a ti igrači koji su mu konkurencija ja sam možda za jednog čuo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...