Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

56 minutes ago, Perkos2 said:

Gledajući ga protiv vršnjaka iz Evrope nisam stekao taj utisak, debelo zaostaje

To sto ga je selektor stavio na desnu stranu, a on je vezni igrač. Maksimovic je bez dileme najveći talenat u klubu i voleo bih da klub ima neku jasnu strategiju da ga ubaci u prvi tim, a ne da bude kao kod Nedeljkovića i Mijatovića koji su dobili sanse više slučajno. 
Sto se Pume tiče, bila je suviše dobra priča da ćemo uspeti da vratimo uložene pare. Ali dobro prelazni rok u Meksiku traje još nedelju dana, tako da možda i bude još nešto od transfera jer ne verujem ni da je Puma zainteresovan da presedi na tribini bar do kraja godine. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, suptil said:

Koliko je tacna informacija da Glazer nece braniti poritv Benfike?

Pa ja se iskreno nadam da nece braniti. Kako moze da brani golman koji mesecima nije odradio ni kompletan trening, kamoli utakmicu. Ne treba zuriti, nek brani kad bude 100% spreman.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Venger said:

Pa ja se iskreno nadam da nece braniti. Kako moze da brani golman koji mesecima nije odradio ni kompletan trening, kamoli utakmicu. Ne treba zuriti, nek brani kad bude 100% spreman.

Ko i Kurtoa što je odmah uleteo da brani u finalu LŠ

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, CuaTheTime said:

Hwang je bolji igrac trenutno ali STOP sa ovim pisanjem da je Krunic prevara od igraca

 

 

Brzo ce da se pokaze.

13 hours ago, Manoly said:

Najpre njih dvojica nisu slican tip igraca, drugacija sorta prosto. Hvang je po meni najbolji box to box igrac koji je kod nas igrao.

Krunic nije macka u dzaku svakako, ima tu i one romantizovane price "cigan sam u dusi", ali tek cemo videti na terenu sta ce dati.

Prica o tome da u Milanu moze da igra bilo ko je bas u onom tvom "tsva" fazonu, da opljunes reda radi. 😀

 

On da je igrac koji je bio kvalitet startera u Milanu ostao bi u Milanu a ne bi bio poklonjen od Turaka nakon 12 utakmica. Hwang je igrac u prajmu a Krunic vise nije. Vreme ce brzo da pokaze. Mi smo Hwanga debelo platili. Nije nam bio poklonjen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tsva said:

On da je igrac koji je bio kvalitet startera u Milanu ostao bi u Milanu a ne bi bio poklonjen od Turaka nakon 12 utakmica. Hwang je igrac u prajmu a Krunic vise nije. Vreme ce brzo da pokaze. Mi smo Hwanga debelo platili. Nije nam bio poklonjen.

Zato je Pioli odbijao sve zive ponude za Krunica i zeleo da ostane

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ко је клинац који се прикључио тренинзима првог тима, кажу да је леви бек?

Извадио Терзић из магацина, левог Мимовића.

Link to comment
Share on other sites

Појединачне цене карата за Бенфику - да се смрзнеш

 

Цена

3.500,00 RSD Sever

6.000,00 RSD Istok

7.000,00 RSD Zapad

16.000,00 RSD S. Mihajlović

35.000,00 RSD VIP 1

50.000,00 RSD VIP Galerija

3.500,00 RSD Jug

Link to comment
Share on other sites

 

Ispada sezonska najpovoljnija. U  strukturi sezonske recimo za bocne delove zapada - sve ono sto nije tribina SM 7500 otpada na domace prvenstvo, kup i kvalifikacione meceve tokom avgusta.  Dok 12 000 otpada na 4 utkamie lige sampiona. Ako od 7500 odbijemo mec sa Bodo Glimtom, sezonca na zapadu prvenstvo celo i kup mecevi kostaju oko 5000 dinara. 

Link to comment
Share on other sites

Sezonska je uvek najisplativija i ove godine je ekstra povoljna, pogotovo za one koji su imali sezonsku prosle godine. Recimo sever 9.500 din...5 evropskih utakmica +potencijalno proleće....celo prvenstvo + kup...

 

Paketi su skuplji, a pojedinačna je najskuplja što je i logično. ..tu je dobar deo onih koji bi da dodju da vide Barselonu, Benfiku, pa molim lepo...izvolite platite....

 

Još 4.000 ima sezonskih u prodaji, a od danas su i paketi 4 utakmice LŠ u prodaji. 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...