Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

39 minutes ago, Stanko1997 said:

Ја колико сам видео, Радоњић је имао понуде Емполија и Алавеса. Не знам колико они воле да доведу "бившег" играча.

Kao sto smo mi imali ponudu za Serifa :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne treba izmisljati toplu vodu. Imaš klasična ubojita krila, i to treba koristiti. Kakve ving bekovi i ostale izmišljene stvari. Krilo na krilo, bek na beka. 

Napokon imamo krila koja idu licem ka golu, koja traže loptu u prostor, širi odbranu protivnika. 

Radonjic će u Milsonu imati dobru konkurenciju, takodje I ovaj momak iz Študgarta u vidu Olajinke i Jovanovića...to treba koristiti jer smo upravo na krilu po meni i najjači. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mali Jovanovic u tiktok lajvu saznao da je Hvang napustio tim🤣

Na pitanje hoce li igrati Ls kaze hocu rekli su mi da sam projekat kluba😂

Mali deluje bas pogubljeno. Naravno dete je jos nikakva zamerka nista, zanimljiv klip. 

Link to comment
Share on other sites

Neki verovatno nisu svesni kakvog smo igrača(ne znam ni sam kako) uspeli da dovedemo. Tek treba da pokaže ali ja od njega očekujem da bude najveća naša prodaja svih vremena. A o njegovoj statistici i doprinosu ekipi kod nas mogu samo da zamišljam kakva će biti. 💪

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Čočo said:

Tek treba da pokaže ali ja od njega očekujem da bude najveća naša prodaja svih vremena.

 

Da bi ga prodali prvo mora da bude nas. Na pozajmici je, 10milki otkup. 

Toliko smo platili Hvanga i Milsona (zajedno). 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Da bi ga prodali prvo mora da bude nas. Na pozajmici je, 10milki otkup. 

Toliko smo platili Hvanga i Milsona (zajedno). 

Ne sumnjam da će ga naši otkupiti. Jer se može desiti da u trenutku otkupa već imamo ozbiljne ponude za njega. Pa će 10 miliona biti sitnica za ono šta možemo da dobijemo za njega. Ali ajde prvo neka se pokaže on pa ćemo ga lako otkupiti. Ima 25 godina, ozbiljne igre u Bundesligi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Ne sumnjam da će ga naši otkupiti. Jer se može desiti da u trenutku otkupa već imamo ozbiljne ponude za njega. Pa će 10 miliona biti sitnica za ono šta možemo da dobijemo za njega. Ali ajde prvo neka se pokaže on pa ćemo ga lako otkupiti. Ima 25 godina, ozbiljne igre u Bundesligi. 

 

Nesumnjivo je da igraca te vrednosti nismo imali u poslednjih 10ak godina.

 

Najvrednije nesto sto smo doveli (nakon sto je pocela da im opada cena) su Marin i Dragovic (oko 14-15mil im je bila max cena) a bilo je i onih koje smo iznedrili pa su se vinuli u nebo kao sto su Grujic (20mil), Ivan Ilic (19mil), Luka Jovic (60mil). 

 

Dakle Silas sa svojih nekadasnjih 25mil sa potencijalom da se vrati na 20+ je neki nivo koji nismo skoro imali (da ne racunam ove mlade sto jos nisu izgradili karijeru poput Mijatovica, Erakovica, Nedeljkovica - videcemo da li ce i oni ici preko 15+). 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2024 at 12:34 AM, Juan Pablo Montoya said:

Stepen zadovoljstva jucerasnjeg dana.

 

Rade Krunic - 90% zadovoljan. Vrlo malo solidnih ili odlicnih zamena za Hvanga smo mogli naci, a da su dostupni. I nasli smo. Mozda i boljeg igraca, koji se dokazao u Italiji gde se takticki igra ekstremno tezak fudbal.

Silas - nikad ga nisam gledao ali po komentarima odlican ulov - 70% zadovoljan

Radonjic - 15% zadovoljan. Aj da jos jednom poverujem da od njega moze biti nesto, uprkos ekstremnom neprofesionalizmu i sabanisanju doticnog.

Osim brzine koja, po njegovom priznjanju, van granica Srbije i nije neka, on pokazao nije nista. Tehnika jako slaba, taktika na nuli.

 

Drago mi je da Radonjicev brat po splavu, Jovic, nije dosao.

 

 

Rade Krunic nije ni blizu Hwanga. U Milanu danas moze da igra svako. Cak i Luka Jovic

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

 

 

Rade Krunic nije ni blizu Hwanga. U Milanu danas moze da igra svako. Cak i Luka Jovic

 

 

 

Rade Krunić je sa 22 godine igrao Serie A, Hvang sa 27 godina tek ima priliku da proba da igra ozbiljnu ligu, što nisu ni grčka ni srpska.

 

Ja obožavam Hvanga i Rade nije isti tip igrača, ali to što je on uradio Korejac tek treba mnogo leba da jede da bi postigao.

 

Ponekad stvarno ne znam da li si ozbiljan pa ispaljuješ ovakve stvari ili se zezaš pa ja ne kapiram tvoj humor.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Rade igra godinama tačnije već 9 godina u jednoj vrhunskoj ligi top3, u jednom vrhunskom klubu kakav je Milan. Tu se svaka diskusija završava. Velika je privilegije gledati ga u našem klubu , igraca tog kalibra. Svako ko je gledao Milan mogao je da vidi kako Krunic igra, kakvu čvrstinu daje na sredini. 

Svi mi volimo Hvanga, I svima nam je drag. Ali porediti ga sa Krunicem koji od svoje 21. Godine igra na visokom nivou u Italiji naprosto nije realno. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Navodno Borusija Dortmund nudi oko 10m za Andriju Maksimovića, ali mi kao odbijamo pregovore za sad i planiramo ga kao bonusa za veću minutažu u superligi.

Da li je istina ili nije, ne znam, ali ne bi me čudilo da ga prodamo bez bilo kakve minutaze kod nas, umesto da odigra za nas 2-3 sezone, pa nek ide sa 20-21 dalje. 
 

https://www.maxbetsport.rs/crvena-zvezda-borusija-dortmund-andrija-maksimovic-545272/

Link to comment
Share on other sites

Nudio i Junajted za Njegoša onomad pa ga eno u Vojvodini oživlja karijeru. Maksimović ima talenta ali fizički ne može ni 30 minuta ozbiljnog fudbala da igra. Istina prodala je Zvezda i 10 puta manje talentovane momke ali 10 miliona su u ovom trenutku fantazija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Nudio i Junajted za Njegoša onomad pa ga eno u Vojvodini oživlja karijeru. Maksimović ima talenta ali fizički ne može ni 30 minuta ozbiljnog fudbala da igra. Istina prodala je Zvezda i 10 puta manje talentovane momke ali 10 miliona su u ovom trenutku fantazija.

 

Razumem princip ali Njegos i Andrija su neuporedivi. Mali je generacijski talenat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tsva said:

 

 

Rade Krunic nije ni blizu Hwanga. U Milanu danas moze da igra svako. Cak i Luka Jovic

 

 

Najpre njih dvojica nisu slican tip igraca, drugacija sorta prosto. Hvang je po meni najbolji box to box igrac koji je kod nas igrao.

Krunic nije macka u dzaku svakako, ima tu i one romantizovane price "cigan sam u dusi", ali tek cemo videti na terenu sta ce dati.

Prica o tome da u Milanu moze da igra bilo ko je bas u onom tvom "tsva" fazonu, da opljunes reda radi. 😀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...