Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

15 hours ago, Markoss said:

 

Ta ekipica je digla ruke od njega, dal je to dobro, s obzirom na to ko su ti ljudi ili lose, u fazonu nema mu pomoci, videcemo.

 

Po mojim informacijama, nit je bilo ponuda za Serifa, nit je Jovic bio opcija. 

 

Па неће да буду бебиситери лику који ево већ има 28 година и...

Сад нек му главу изнад воде држе Недовић и остала Звездашка екипа.

 

Ништа лоше за Немању иначе, он ће сваку утакмицу дати 120% за Звезду, и у то нико не треба да сумња.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, BB7 said:

 

Па неће да буду бебиситери лику који ево већ има 28 година и...

Сад нек му главу изнад воде држе Недовић и остала Звездашка екипа.

 

Ништа лоше за Немању иначе, он ће сваку утакмицу дати 120% за Звезду, и у то нико не треба да сумња.


Ma oni su menadzeri, bebisituju dokle god imaju korist od toga u smislu love.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

ко може да очекује да ће Радоњића још једном успети да оживе и прода га негде за велику љубав?

зато неће више нико озбиљно да се занима око њега

Verujem da ce Radonjic uspeti da zabije jos jedan ino angazman u Arabiju. Zato je i ovde. Ocekujem da ce najdalje za 18 meseci biti tamo daleko. Ako to ne uspe raspace se i u Zvezdi.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Radonjic ne treba i ne sme imati znacajnu minutazu i biti projektovan za startera "pod obavezno" ako ne bude bio spreman da na treninzima i terenu da sebe.

Jbg, stara slava i price o nekada velikom talentu su skroz prazne i beznacajne u ovoj situaciji. Na kraju njemu je ovo ponovni korak ka uzdizanju karijere, Zvezda mu je dosla kao budali samar i nije bilo bolje opcije za njega.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Venger said:

Radonja ce biti u top 3 nasa igraca ove sezone. Posebno u Evropi.

I meni najdrazi potpis od poslednja 3.Bez obzira na generalni stav prema njemu,covek je obecao da ce se vratiti i vratio se.Mnogi su samo obecavali da ce se vratiti, cak i kad su bez ugovora bili,nije se desilo.Radonja je imao ugovor,nisu racunali na njega ali mogao je tamo da trenira i ceka sansu,zasluzuje svu podrsku,Mislim da ce biti ogroman upgrade u odnosu na Olajinku i Milsona,Silasa cemo tek videti...

Edited by MiskoNis
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MiskoNis said:

I meni najdrazi potpis od poslednja 3.Bez obzira na generalni stav prema njemu,covek je obecao da ce se vratiti i vratio se.Mnogi su samo obecavali da ce se vratiti, cak i kad su bez ugovora bili,nije se desilo.Radonja je imao ugovor,nisu racunali na njega ali mogao je tamo da trenira i ceka sansu,zasluzuje svu podrsku,Mislim da ce biti ogroman upgrade i odnosu na Olajinku i Milsona,Silasa cemo tek videti...

Dobro, ti si malo subjektivan jer je tvoj Nišlija.😁

 

Radonja nije napravio preko neku karijeru, ima tu i do njega, ali i do pogresnog izbora klubova. Mislim da je rano i otisao iz Zvezde, verovatno je bio pritisak tih menadzera da se naplate. Odlazak u Marsej koji je bio skroz popunjen po krilima je bio greska. Nakon toga i katastrofalna pozajmica u Benfiku, gde se znalo da neće dobiti šansu. Opet kazem, ko zna ko je tu sve vukao poteze i birao mu klubove, ali sve je bilo prilicno lose po njega. Naravno i sam je dosta doprineo svojom neozbiljnoscu.

 

Videcemo, ja mislim da ima i dalje mnogo toga da ponudi. Nema 35 godina, nego 28, najbolje fudbalske godine, ima brzinu, talenat. Samo da namesti glavu, al mislim da to nece biti problem u Zvezdi. Ne treba zaboraviti da je on bio otpisan i prosli put kad je dolazio. Igrao je pola godine u Cuki kod Lalata, a pre toga nije ni igrao ni trenirao tipa dve godine. 

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Venger said:

Dobro, ti si malo subjektivan jer je tvoj Nišlija.😁

 

Radonja nije napravio preko neku karijeru, ima tu i do njega, ali i do pogresnog izbora klubova. Mislim da je rano i otisao iz Zvezde, verovatno je bio pritisak tih menadzera da se naplate. Odlazak u Marsej koji je bio skroz popunjen po krilima je bio greska. Nakon toga i katastrofalna pozajmica u Benfiku, gde se znalo da neće dobiti šansu. Opet kazem, ko zna ko je tu sve vukao poteze i birao mu klubove, ali sve je bilo prilicno lose po njega. Naravno i sam je dosta doprineo svojom neozbiljnoscu.

 

Videcemo, ja mislim da ima i dalje mnogo toga da ponudi. Nema 35 godina, nego 28, najbolje fudbalske godine, ima brzinu, talenat. Samo da namesti glavu, al mislim da to nece biti problem u Zvezdi. Ne treba zaboraviti da je on bio otpisan i prosli put kad je dolazio. Igrao je pola godine u Cuki kod Lalata, a pre toga nije ni igrao ni trenirao tipa dve godine. 

Jesam subjektivan,priznajem. Ali takodje,mislim da je ,najbolje srpsko krilo,uvek bih uzeo njega pre npr Birmancevica koga cemo gledati veceras npr .Nije bilo bas tako davno kada su se Portugalci potpuno pogubili i korigovali taktiku kada ih je Radonja napadao🙂 Specifican karakter,ako dobije podrsku,dace mnogo ..

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno što se ovde govori o Radonjiću kao o bivšem igraču. 

 

Radonja u Zvezdi će sigurno uvek dati maksimum, a kada je tako nema zime za nas.

 

Slično poređenje je i Kalina u nekom drugom klubu i Kalina u Zvezdi.

 

Elem, što Markos reče da nije bilo ponude za Šerifa, pa samim tim što smo sami kod gospodin lastiša plasirali tu vest, to znači da smo hteli da ga prodamo, ali nažalost niko neće da ga kupi.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Brajan Danston said:

Nije mi jasno što se ovde govori o Radonjiću kao o bivšem igraču. 

 

Radonja u Zvezdi će sigurno uvek dati maksimum, a kada je tako nema zime za nas.

 

Slično poređenje je i Kalina u nekom drugom klubu i Kalina u Zvezdi.

 

Elem, što Markos reče da nije bilo ponude za Šerifa, pa samim tim što smo sami kod gospodin lastiša plasirali tu vest, to znači da smo hteli da ga prodamo, ali nažalost niko neće da ga kupi.

Nije nikako dobro poredjenje Radonjica i Kaline.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brajan Danston said:

Nije mi jasno što se ovde govori o Radonjiću kao o bivšem igraču. 

 

Radonja u Zvezdi će sigurno uvek dati maksimum, a kada je tako nema zime za nas.

 

Slično poređenje je i Kalina u nekom drugom klubu i Kalina u Zvezdi.

 

Elem, što Markos reče da nije bilo ponude za Šerifa, pa samim tim što smo sami kod gospodin lastiša plasirali tu vest, to znači da smo hteli da ga prodamo, ali nažalost niko neće da ga kupi.

Samo je pitanje koliki je maximum nemanje radonjića u ovom trenutku. A porediti njega i Kalinića stvarno nema nikakvog smisla, Kalinič u kom god klubu da igra jedan je id najspremnijih igrača u EL, dok se spremnosti radonjića i njegove mogućnpati da igra ful u LŠ prisećamo, od onomad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo toliko jaku konkurenciju na krilnim pozicijama da stvarno nece biti strasno ako Radonjic ne dostigne zeljeni nivo. Ne verujem ni da ga Miloje vidi kao startera vec sada. Cak smo i sa finansijske strane skroz ok prosli. Milion obestecenje i tolika plata, za nekoga ko potencijalno moze mnogo da donese. 

Link to comment
Share on other sites

Naš tim je sa Radonjićem, Krunićem i Silasom vrednosno porastao sa 59 na 78 miliona i time smo postali najskuplji tim na Balkanu preskočivši Dinamo Zagreb i tri puta vredniji od Partizana. Ozbiljno smo porasli kao klub. Mogu da zamislim kako bi sve to izgledalo da nemamo lopove i malverzante u klubu. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da je posle navodno mogao normalno da hoda, tako da nije najgore moguće kad je u pitanju povreda kolena. Sto ne znaci da neće biti neka pauza od par nedelja. Nije mi tu bas najjasnije sto nisu Degeneka stavili na listu, bar da imaš tu opciju u najgorem slučaju. Lučić i Prucev svakako neće igrati nijedan bitan minut u LS ove sezone. Ali moram priznati da mi se možda i više svidja sastav sa tri pozadi za LS. Glazer u golu, Drkusic-Spajić-Djiga u odbrani, Krunic-Elsnik-Ivanic u veznom redu, Olajinka/Radonjic i Seol/Mimovic ving bekovi, a Serif i Silas tandem u napadu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...