Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Дај још Мићуа, Меитеа и Арнаутовића и доста је. За поподне, вечерас настављамо.

Onda moramo da prodamo Endiaja i  Ivanica do ponoci zbog balansa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ubacili Terzića u grupu na Viber i Terza poslao poruku  - 6 oktobar je specijalan datum, to je dan moje krsne slave Jovandan i tvoj rođendan, pa sam mislio da o jednom trošku sve to proslavimo kod mene kući sa ostatkom ekipe kao jedna velika porodica. Silas se zaplakao od sreće. Bio je oduševljen kako Terzić zna kad je njegov rođendan, kao i pozivom da zajedno proslave dva bitna događaja. Samo je ostavio poruku - Zvezdane, ovo sam samo s tobom doživio! 

  • Like 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Markoss said:

 

Ideja je da u Evropi igramo sa 3 pozadi.

 

Glazer- Djiga, Drkusic, Spajic- Silas, Krunic, Elsnik, Olanjinka- Milson, Radonjic, Duarte

Meni se ovo uopste ne svidja. Silas i Olajinka, iako su po prirodi krila, su blize centarforu nego ving beku. Ivanic je protiv Bodea bio medju najboljim igracima, a u ovom sastavu ima jedno 3-4 slabija igraca od njega u veznom redu. 

 

U svakom slucaju se slazem da bi mogli da krenemo da igramo sa 3 nazad, jer odlaskom Hvanga imamo potencijalnu rupcagu na sredini terena koju nisam siguran da Elsnik i Krunic mogu da pokriju. Ja bih ovaj sastav iznad malo modifikovao:
Glazer

Djiga - Drkusic - Spajic

Radonjic - Krunic - Elsnik - Seol

Silas - Duarte - Ivanic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Mile1 said:

Kuva Marin opasno ovog 3 septembra

još ćemo na kraju da se zahvalimo šumadijskim đavolima što su povredili mrkelu pa ne može da smeta ovih dana oko trenasfera

kupuj Marine i ne pitaj šta košta ! 

ne ide se u LŠ sa fićom i stojadinom

Edited by Perkos2
  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ubacili Terzića u grupu na Viber i Terza poslao poruku  - 6 oktobar je specijalan datum, to je dan moje krsne slave Jovandan i tvoj rođendan, pa sam mislio da o jednom trošku sve to proslavimo kod mene kući sa ostatkom ekipe kao jedna velika porodica. Silas se zaplakao od sreće. Bio je oduševljen kako Terzić zna kad je njegov rođendan, kao i pozivom da zajedno proslave dva bitna događaja. Samo je ostavio poruku - Zvezdane, ovo sam samo s tobom doživio! 

After je kod Krunića sutradan na rođendanu, tako da je dve muve završio na isti fazon. 

Radonjić samo čuo "after" i potpisao bez čitanja ugovora. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Meni se ovo uopste ne svidja. Silas i Olajinka, iako su po prirodi krila, su blize centarforu nego ving beku. Ivanic je protiv Bodea bio medju najboljim igracima, a u ovom sastavu ima jedno 3-4 slabija igraca od njega u veznom redu. 

 

U svakom slucaju se slazem da bi mogli da krenemo da igramo sa 3 nazad, jer odlaskom Hvanga imamo potencijalnu rupcagu na sredini terena koju nisam siguran da Elsnik i Krunic mogu da pokriju. Ja bih ovaj sastav iznad malo modifikovao:
Glazer

Djiga - Drkusic - Spajic

Radonjic - Krunic - Elsnik - Seol

Silas - Duarte - Ivanic

Ma nema šanse da ikada zaigra ovaj Markosov tim. Ne bi Miloje izveo taj tim da mu je puška uperena u potiljak. Ovih tvojih 11, jako, jako zanimljivi..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Htedoh da napisem da je nebulozno da igra wb-a Silas ali videh sad da je produktivniji u Stutgartu bio kao RM (sto kapiram da zaveli umesto rwb) nego kao RW 38 utakmica 16 golova i 8 asistencija. Decko je visok 189cm a medju najbrzim igracima u Bundesligi, neverovatne fizicke predispozicije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

još ćemo na kraju da se zahvalimo šumadijskim đavolima što su povredili mrkelu pa ne može da smeta ovih dana oko trenasfera

 

Najbeskorisniji covek ikada, da se on pita doveli bi sad jebenog Sporara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora se reci i da smo finansjiski super prosli. Krunic i Silas ce sigurno imati milionsku platu, mozda i Radonjic. Ali Krunic ne kosta nista (a i lepo ih zajebao Terza sa 50% za igraca koji ce da napuni 31 za mesec dana), Radonjic dolazi za neku sicu, a Silas na pozajmicu sa opcijom za otkup od oko 10 miliona. Niti imamo sada finansijski rizik niti je neka nenormalna otkupna cena ako ovde opravda ocekivanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...