Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Je li neko osmotrio tog Nemca?

Ponavljam se, ali ako traže vingera, ovaj Finac Topi Kaskinen je brz ko munja i ima dobru tehniku. Igra za Finsku U21 i cena mu je oko milion evra prema Transfermarktu. 

Čudi mi da je i dalje u Finskoj.

Evo hajlajtsa

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Šta će nam lijevo krilo kad imamo Olajinku i jurimo Radonjića?

Juric je otisao, pa će kod novog trenera dobiti novu šansu. Svakako je riskantno planirati snjim jer mi se čini da Radonjić neće sad insistirati na transfer nego samo dolazi ako nije potreban tamo i ako nema interesa iz jačih liga. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Мџе said:

Ako ostane Hvang, ovaj tim će biti jači nego prošle godine. Jedino me ne greje Miloje, mislim da od njega ne možemo da očekujemo ništa novo u Evropi. Baš bi nam legao neki Borha Himenez, koji je od Leganesa, lutajuće ekipe iz LaLige2, napravio drugu najbolju defanzivnu ekipu i prvu ofanzivnu.
 

Posebno mi se svidja tranzicija koju imaju iz odbrane u napad, nešto što bi nama značilo u Evropi. Šteta da se ne proba nešto drugačije kada nam je liga već manje više rekreativna zbog velike razlike u kvalitetu.


https://totalfootballanalysis.com/article/borja-jimenez-leganes-scout-report-tactics


Sa kojim samopouzdanjem igra ekipa koja je sezonu pre toga bila 14. 
https://www.youtube.com/watch?v=mHPNEUNRgxE&pp=ygUSbGVnYW5lcyB2YWxsYWRvbGlk

 

 

 

 

Mislim da cemo dovoditi sledeceg "iskusnog" stranog trenera ili nekog mladog domaceg. Ne verujem da cemo bas mladog stranog trenera

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, CuaTheTime said:

Mislim da cemo dovoditi sledeceg "iskusnog" stranog trenera ili nekog mladog domaceg. Ne verujem da cemo bas mladog stranog trenera

Nema tu mlad ili star. Poenta je da li neko može da podigne igru na viši nivo ili ne. Manolo Himenez nije imao Bog zna kakvu karijeru pre drugog mandata u AEK-u pa im je doneo titulu posle 23 godina.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mare80 said:

Navodno jurimo nekog Švabu iz poljskog Gornjika ....

Krilo,obeštećenje oko 2,5 milke ...

 

 

Dobro izgleda, nema šta. Meni se sviđa ta kombinacija brzine u otvorenom prostoru (bez lopte) i dobra tehnika/kontrola lopte/dribling na malom prostoru. Kombinacija koja se retko dobija kod krilnih igrača za te pare. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao ga i ja juce i meni se bas svidja, decku je za godinu dana od 40k skocila cena na 2,5m. Jos je mlad cak i da ne bude zacementirani starter u prvoj godini ima potencijal da jos dosta napreduje ja sam absolutno za.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel realno da smo za domaceg klinca od 18 godina (Sremcevic) dali 2 mil EUR, on igrao svaku 7 utakmicu po 23 minute i evo sad opet trazimo mladog špica jer se ovaj nije prilagodio?! Pa jebote, Real bi ga sacekao, dao priliku...Ja razumijem da su ta 2 mil dio i neke kombinacije ali tako bacati pare i tako otpisivati klince je i za nas previse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, božija noga said:

Sutra je predstavljanje novog pojačanja u 14h. Jel se zna o kome se radi? Ili je to Seol.

Pa Seol ili Puma, doduse ne znam jel se Puma vec vratio sa Kopa Amerike, tako da je verovatno Seol. Inace je Drkusicu propao transfer u Dinamo zbog navijackog opredelenja. Iskreno receno ni ne razumem sto smo odustali od njega, bas bi nam bio od koristi.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, i Dalsio je predstavljen prvo objavom i klipom tj. kratkom izjavom, pa je onda bila zvanična konferencija za novinare. Tako će biti i sa Seolom i Pumom. Znači, sutra je neko od njih dvojice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sutra postoje četiri mogućnosti:Stojić, Puma, Seol ili Jovanović. Niko od njih nije imao konferenciju sa novinarima. Ilić i Dalsio jesu. Marko Ilić tek treba da bude objavljen kao pojačanje, kao i ovi na ostalim pozicijama koje dovodimo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stanko1997 said:

Za sutra postoje četiri mogućnosti:Stojić, Puma, Seol ili Jovanović. Niko od njih nije imao konferenciju sa novinarima. Ilić i Dalsio jesu. Marko Ilić tek treba da bude objavljen kao pojačanje, kao i ovi na ostalim pozicijama koje dovodimo.

U pravu si. Prvo ide vest na sajtu kluba gde M & M tandem ispozira sa igračem. Onda tek i kzš. Ne ide u paketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, HAMMER said:

ko ce biti najtalentovaniji igrac crne gore ove godine? nista se ne prica o caviiniestama iz montenegra?

Ne prizivaj obraza ti, znaš da Rajo od Terzićevog broja brže izvadi i okrene samo utoku iz korica. 

 

 

Edited by Molina23
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...