Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ivanic, Milson, Jovanović in, a Olajinka, Puma i Ilić out, to nam treba trenutno. Koliko su mučne ove oranice, tuga, jebem ti teren…

 

P.s. Sviđa mi se kod Mimovića što ne paniči nego gleda da iznese loptu kroz pas. U 54.minutu, gužva, ali on ne panici, zalama igrača Radničkog i mirno dodaje loptu. 

Edited by Taratarn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taratarn said:

Ivanic, Milson, Jovanović in, a Olajinka, Puma i Ilić out, to nam treba trenutno. Koliko su mučne ove oranice, tuga, jebem ti teren…

 

P.s. Sviđa mi se kod Mimovića što ne paniči nego gleda da iznese loptu kroz pas. U 54.minutu, gužva, ali on ne panici, zalama igrača Radničkog i mirno dodaje loptu. 

Ja mislim da Milson nije ni na klupi

Link to comment
Share on other sites

Ja goru našu utakmicu nisam gledao. Puma, ILic , Dalsio, ne mogu ni protiv JSL ekipa da naprave razliku.

 

Još se ovi ljomberi napalili, jer je za njih ovo vrhunac sezone da svoj primitivizam iskazu . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Ja goru našu utakmicu nisam gledao. Puma, ILic , Dalsio, ne mogu ni protiv JSL ekipa da naprave razliku.

 

Još se ovi ljomberi napalili, jer je za njih ovo vrhunac sezone da svoj primitivizam iskazu . 

Jok, trebaju se povući. Najbolje da blizanci igraju rekreativne utakmice u ovoj fildžan ligi. 

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je ovo novo proseravanje najvernijih sa ovim transparentom? Nekako po secanju bih rekao da je isti ovaj transparent bio istaknut pre nekih 15 godina. Izvadili ga iz naftalina, da ne bude da su se ucutali.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Recoba said:

Jok, trebaju se povući. Najbolje da blizanci igraju rekreativne utakmice u ovoj fildžan ligi. 

Ko je pričao o tome?? Pričam o primitivnom ponašanju ove grupe na terenu gde im konstantno nešto nije jasno i non stop se išcudjavaju...Jel ovo fudbal ili Ragbi da su ruke dozvoljene kao i povlačenje sa ledja sa obe ruke..

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...