Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Moze li neko od upucenijih @Markoss ili neko drugi da napise nesto o treninzima na pripremama.

Znam da se se u ovoj prvoj fazi akcenat stavlja uglavnom  na kondiciji, a da ce u drugoj fazi biti uigravanje i veci rad sa loptom. Pa me zanima kako izgledaju Miloju ovi omladinci sto su prikljuceni pripremama, i kakvu on ima sliku na osnovu vidjenog na treninzima. I kakav je Kraso na treninzima, kako radi...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Markoss said:

 

Meni su od njega mnogo bolji i Dragovic, i Degenek (prvi mandat), i Le Talek i Vujadin (prva godina), i Milunovic (druga godina). 

 

Moze Djiga da napreduje, ali daleko od toga da je nesto neverovatno. Meni rang Srkija Babica ili Spajica. 

 

S druge strane, Boaci iz prvog mandata bukvalno za klasu najbolji spic u poslednjoj deceniji. Ne znam ni ko moze uopste u recenicu s njim, tipa Hugo, ali opet level ispod. 

Ako se dobro sećam, igrao je i Duško Tošić ponekad na štoperu, mada mu to nije bila primarna pozicija 

Meni je on najpotcenjeniji igrač Zvezde u poslednjih 15 godina. Imao je solidnu karijeru i pre i posle Zvezde, a dok je igrao za Zvezdu nemalom broju je bio predmet sprdnje. Ko da je Karleuša igrala, a ne on. A dečko je kidao, nije glumio ludilo i pružao je dobre partije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Markoss said:

Od Djige mogu sad 10 boljih stopera da nabrojim koji su igrali od 2010.

 

18 hours ago, Markoss said:

 

Meni su od njega mnogo bolji i Dragovic, i Degenek (prvi mandat), i Le Talek i Vujadin (prva godina), i Milunovic (druga godina). 

 

Moze Djiga da napreduje, ali daleko od toga da je nesto neverovatno. Meni rang Srkija Babica ili Spajica. 

ajde ajde reci ko se najvise izdvajao talentom ali i krivom prosloscu :classic_biggrin:

Edited by HAMMER
Link to comment
Share on other sites

Neće Djiga u Arsenal za 20mil naravno, a ja bi se usudio reči, za sada... Điga je štoper velikog potencijala...onakve mrcine i zvjeri sa onakvom mobilnošću ne rastu na grani ...štoperi svakako sazrevaju kasnije ... Mene Điga podsjeća na slučaj Sadik..nebrušeni dijamant...

Link to comment
Share on other sites

Jovanović je najtalentovaniji izdanak škole FK Vojvodina u poslednjih pitaj boga koliko godina...Ko je gledao utakmice kadetske i omladinske lige, neretko baš protiv Zvezde i Partizana zna koliko dominantno je izgledao u odnosu na ostale, bukvalno dve klase iznad...E sad, glava jeste problem, ali to su kod njega dečiji nestašluci, nema tu zlobe, stvar je godina i mentalnog sazrevanja...Na treninzima je uvek na 100%, vodi sportski život i tu problema nema...Ako stručni štab FKCZ uspe da taj potencijal "otključa" i razvije u pravom smeru, nebo je granica...Takav prvi korak, prvi dodir, osećaj za igru, kontrolu u punoj brzini, odavno nisam video...

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Jovanović je najtalentovaniji izdanak škole FK Vojvodina u poslednjih pitaj boga koliko godina...Ko je gledao utakmice kadetske i omladinske lige, neretko baš protiv Zvezde i Partizana zna koliko dominantno je izgledao u odnosu na ostale, bukvalno dve klase iznad...E sad, glava jeste problem, ali to su kod njega dečiji nestašluci, nema tu zlobe, stvar je godina i mentalnog sazrevanja...Na treninzima je uvek na 100%, vodi sportski život i tu problema nema...Ako stručni štab FKCZ uspe da taj potencijal "otključa" i razvije u pravom smeru, nebo je granica...Takav prvi korak, prvi dodir, osećaj za igru, kontrolu u punoj brzini, odavno nisam video...

Hvala na informacijama za nas koji smo ga manje pratili 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ZiS said:

Jovanović je najtalentovaniji izdanak škole FK Vojvodina u poslednjih pitaj boga koliko godina...Ko je gledao utakmice kadetske i omladinske lige, neretko baš protiv Zvezde i Partizana zna koliko dominantno je izgledao u odnosu na ostale, bukvalno dve klase iznad...E sad, glava jeste problem, ali to su kod njega dečiji nestašluci, nema tu zlobe, stvar je godina i mentalnog sazrevanja...Na treninzima je uvek na 100%, vodi sportski život i tu problema nema...Ako stručni štab FKCZ uspe da taj potencijal "otključa" i razvije u pravom smeru, nebo je granica...Takav prvi korak, prvi dodir, osećaj za igru, kontrolu u punoj brzini, odavno nisam video...

Izaso danas neki snimak sa njegovog prvog treninga bukvalno mi ovo prvo upalo u oko.

Link to comment
Share on other sites

Baš me interesuje koja će cena biti ove sezone. Prošle je poskupela duplo u odnosu na 2022. gde je sa 14k otišla na 33k.


Jbt, dao sam im 33 hiljade da sediš na zapadu dok iznad tebe se šepure on i njegovi sinovi kriminalci. Lik nema 3 vijuge u glavi i još je bezobrazan i sklon kriminalu i ti onda treba da finansiraš njegovo bahaćenje. A ne sve to nemaš taj osećaj da si tu da se boriš za bolje sutra, da smo protiv njega i takve Zvezde jer bratija na severu gleda svoja posla i sklapa dogovore sa SNS-om. Tužno sve u svemu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Мџе said:

Baš me interesuje koja će cena biti ove sezone. Prošle je poskupela duplo u odnosu na 2022. gde je sa 14k otišla na 33k.


Jbt, dao sam im 33 hiljade da sediš na zapadu dok iznad tebe se šepure on i njegovi sinovi kriminalci. Lik nema 3 vijuge u glavi i još je bezobrazan i sklon kriminalu i ti onda treba da finansiraš njegovo bahaćenje. A ne sve to nemaš taj osećaj da si tu da se boriš za bolje sutra, da smo protiv njega i takve Zvezde jer bratija na severu gleda svoja posla i sklapa dogovore sa SNS-om. Tužno sve u svemu.

Realno sada zbog kvalifikacija ne mogu da ponude premijum paket koji ce po jedinstvenoj ceni  biti u ponudi, jer se ne zna koje ce se takmicenje igrati. Verovatno osnovni paket pa posle toga paketi ulaznia u zavisnosti od takmicenja.  Razlika u ceni izmedju boka zapada i SM tribine pre dve godine je bila jako mala. Sada je bas ogromna razlika u ceni.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, ZiS said:

Jovanović je najtalentovaniji izdanak škole FK Vojvodina u poslednjih pitaj boga koliko godina...Ko je gledao utakmice kadetske i omladinske lige, neretko baš protiv Zvezde i Partizana zna koliko dominantno je izgledao u odnosu na ostale, bukvalno dve klase iznad...E sad, glava jeste problem, ali to su kod njega dečiji nestašluci, nema tu zlobe, stvar je godina i mentalnog sazrevanja...Na treninzima je uvek na 100%, vodi sportski život i tu problema nema...Ako stručni štab FKCZ uspe da taj potencijal "otključa" i razvije u pravom smeru, nebo je granica...Takav prvi korak, prvi dodir, osećaj za igru, kontrolu u punoj brzini, odavno nisam video...

 

Mali je sin jedne od legendi Vojvodine, navija za Partizan, a igra za Crvenu zvezdu.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Deluje mi da Kraso baš dobro radi na Zlatiboru. Deluje i zadovoljno. Šta znam, veliki majstor. Mislim da su svi u klubu opčinjeni njime bez obzira na lošu sezonu. Deluje mi da će ostati. A imam osećaj da ćemo ovog puta da dobiti ono najbolje od njega. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

A i šta će Šengelija u fudbalskom klubu...? Teško da će uspeti da se nametne Miloju....

 

Kako sta ce, krila nikad dosta:

 

Quote

Levan Shengelia (Georgian: ლევან შენგელია; born 27 October 1995) is a Georgian professional footballer who plays as a winger for Greek Super League club Panetolikos and the Georgia national team.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva situacija se desila u fudbalskom klubu. Hvang promenio broj na dresu i uzeo broj 6( do sada nosio Stamenić) umesto 66 koji je nosio prošle sezone. A pazi sad, potencijalno pojačanje Seul nosi broj 66 koji je nosio Hvang i sad je oslobođen. Izgleda da će Hvang ostati ali i da Seul na kraju stiže. 🔥

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Zanimljiva situacija se desila u fudbalskom klubu. Hvang promenio broj na dresu i uzeo broj 6( do sada nosio Stamenić) umesto 66 koji je nosio prošle sezone. A pazi sad, potencijalno pojačanje Seul nosi broj 66 koji je nosio Hvang i sad je oslobođen. Izgleda da će Hvang ostati ali i da Seul na kraju stiže. 🔥

Seol treba do kraja nedelje, juce se oprostio od navijaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...