Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Duarte i Olajinka, kakav tandem hrtova :Hail: Neverovatan presing su pravili na odbrambene igrače Bodoa. Vrhunska anticipacija kretanja protivničkih igrača i lopte. U jednom trenutku u prvom poluvremenu onaj bek Bodoa nije znao gde je levo. 

  • Like 29
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I daleko od toga da je ovo bio seljački bunker na 2:0. Oni jednu šansu nisu stvorili, prepustili smo im posed, ali smo bili mnogo opasniji. Bliži smo mi bili 3. golu sa par odličnih šansi, nego oni da smanje rezultat.

 

I startnih 11 je pogodio, bez Rodića i Šerifa, i izmene je pogodio. Ma 10-ka.

Edited by Boaće
  • Like 34
Link to comment
Share on other sites

prva postava skoro pa perfekcija. Slovenac malo brze da se oslobadja lopte i Mirkec da sam sebi kaze koji mi je q....

Igraci koji su usli u zadnjih 20 min. slaboooo osim Ilica.

 

Miloje "sisa" doktorski spremio utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo pa forum nije pao?

Hvala ti Miloje,hvala ti Spajicu,hvala rupi,hvala Dilejama sa Severa sto forumnije pao.Mnogi veceras nece moci spavati.Neki od srece i mnogo piva neki sto im se nisu ostvarili snovi da se citiraju "Milije Sisoje,Spajic ovo ono,Mimovic...

Hvala ti Zvezdo sto postojis.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo!  Zaslužen plasman u LŠ i sve čestitke igračima i stručnođ štabu na ovoj utakmici. Nadam se da će i oni sami uvideti da mogu da igraju pravi fudbal uz naravno veliki rad na treningu. Naravno terziću i njegovim fanovima neću čestitati nikad pošto će oni i ovaj uspeh iskoristit za još jednu pljačku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel mozemo sada da napravimo konsenzus da svako ko Miloja zove Sisoje, vredja i omalovazava, da je glup ko noc i da nema pojma o fudbalu.

Covek je bukvalno zasluzio spomenik ispred kluba da mu se podigne.

  • Like 15
  • Love 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Zato Terzić, ujutro kad ustane, prije kafe, čaja ili šta već pije..obavezno da pozove te Švabe koji hoće da daju 5 mil za njega ili koga već i da im javi kad i gdje stiže Šerif, da ga preuzmu. Jebote, kakav lik, smijao sam se iz očaja. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Jel mozemo sada da napravimo konsenzus da svako ko Miloja zove Sisoje, vredja i omalovazava, da je glup ko noc i da nema pojma o fudbalu.

Covek je bukvalno zasluzio spomenik ispred kluba da mu se podigne.

Svako ko ga nazove Sisoje ili pomene "zabranjeni nik" nabijem ga na onu stvar. Mozemo da ga volimo ili ne volimo,licno ga volim al mislim da necemo napredovati u buducnosti sa njim, al poslije svega nikako covjek ne moze biti nwzvan Sisoje. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

Jesmo prosli?

Ja se ne plasim da kazem sta mislim. I dalje tvrdim da su oni jaca ekipa sa skromnim budzetom. Uhvatili smo ih na buku vrucinu individualni kvalitet nekolicine i ogromnom zeljom.  U prvom mecu su mogli da nas rese ali nisu i obilo im se o glavu. Poklopilo se i igramo u ls. Uzivajmo.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikola said:

Ja se ne plasim da kazem sta mislim. I dalje tvrdim da su oni jaca ekipa sa skromnim budzetom. Uhvatili smo ih na buku vrucinu individualni kvalitet nekolicine i ogromnom zeljom.  U prvom mecu su mogli da nas rese ali nisu i obilo im se o glavu. Poklopilo se i igramo u ls. Uzivajmo.

 

Ovi jaci od nas?

Batali brate tu vodu. Nemoj se ljutis ali dosta smo kvalitetniji od ovih.

Da nismo promasili taktiku u prvoj, dobili bi i tamo.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica za nas. Mogli smo i koji gol vise da damo, ali vratilo nam se kroz sretni penal. 

 

Skoro da nije bilo loseg igraca danas na terenu. Mozda su malo losije odigrali Elsnik, Milson, od ovih sto su usli Endiaje, Puma. A donekle i Ivanic i Seol ali tesko da im se moze nesto zameriti jer su bili borbeni, imali su neke greske ali se i iskupili za njih.

 

Odlicno su odigrali Duarte pre svih, nema razloga da Endiaje igra pre njega; zatim Djiga, koliko sutra novi ugovor da uz povecanje plate potpise 20mil otkupnu klauzulu 🙂 a sa njim u paru je i Spajic odigrao bez greske, kapa dole. Zatim standardni Hwang i ultra aktivni Olajinka, i cvrst na lopti, i isceprka je, i istrci u odbranu, steta sto nije gol dao... Mimovic isto dobar (nadam se da Rodica gledamo samo po nekim nasim njivama kad odmaramo Mimovica/Seola). Ilic nije imao mnogo posla ali ga je super odradio. 

 

 

Milojevic razumne poteze povukao - negde sam i napisao da moze Milson napolje a da Olajinka dok jos ima snage zaigra malo levo. Ocekivao sam Pruceva kao brzeg igraca ali je Miloje izabrao Pumu kao nesto jaceg u duelu ali moglo je to malo i da nas kosta. Dalcio takodje logican izbor da se zatvori sredina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...