Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, CuaTheTime said:

Јбг навијаци су га већ замрзели због тога што смо ми неспособни да доведемо замену на време.

Covek je tempirana bomba. Koja je kvota da ce dobiti zuti karton ili crveni u evro utakmicama. Sigurno najniza od svih Zvezdinih igraca. Rodic je univerzalno minsko polje.. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, CuaTheTime said:

Jbg navijaci su ga vec zamrzeli zbog toga sto smo mi nesposobni da dovedemo zamenu na vreme.

Kako to mislis na vreme? Rodic ne igra ozbiljan fudbal vec par godina, koliko njima treba onda jos vremena?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, branko96 said:

Kako to mislis na vreme? Rodic ne igra ozbiljan fudbal vec par godina, koliko njima treba onda jos vremena?

Mislio sam da su doveli zamenu 2019 ili 2020.

Ali mi volimo da istrosimo igrace da vise ne budu mogli da stoje na nogama pa onda trazimo ishitrenu zamenu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CuaTheTime said:

Мислио сам да су довели замену 2019 или 2020.

Али ми волимо да истросимо играце да висе не буду могли да стоје на ногама па онда тразимо исхитрену замену

Zamena je dovedena Azarov. Ali je prodat. Miran bi bio pred ovaj mec da je Azarov u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo21 said:

Samo sto je ovo zivot a ne menadzer igrica gde klinkes dugme i izbacis igraca i nastavis dalje da igras. Mozemo da im se zahvalimo i da ih placamo dokle god im ugovori ne isteknu.  

 

1 hour ago, CuaTheTime said:

Rodica ce ovu polusezonu/celu mozda da isforsiraju pa ce Avdica gurnuti


Slažem se, ovo nije menadžer samo što ni na menadžeru se ne kupuju i prodaju igrači isti prelazni rok, posle dva meseca bez ikakvog plana.
Okej, evo ne možemo da se rešimo ugovora Spajića i Rodića, ali da li to znači da oni moraju da igraju? Po trenutnom kvalitetu, formi i onome što već duže vreme pružaju na terenu, obojica treba da budu daleko van prve postave.
Svakako da Avdić treba da dobije šansu i dobiće je ako Bog da, ali mi već godinama ne dovodimo levog beka, već nam je Rodić jedina opcija i samo čekamo kad će da napravi penal ili dobije crveni…Na nekim pozicijama imamo 3 igrača viška, a na drugim jedva imamo 1 igrača, a i kad dovedemo igrača brže bolje ga prodamo.

 

No, nije problem ni u Spajiću ni u Rodiću, problem je što se sve radi neplanski bez ikakvog koncepta. Dovedemo Sremčevića, dečko nije dobio pošteno šansu, evo sad Stojića prodajemo posle 2 meseca, možda i Pumu itd.

Edited by Taratarn
Link to comment
Share on other sites

Namerno se sabotira dovođenje levog beka, sve pod izgovorom da ga nema. i ono što ima poput Azarova odmah se proda .

Svesno se produžuje ugovor , jednoj tempiranoj bombi koja svaku utakmicu eksplodira i otkine rezultat. Taj čovek je oličenje neradnika, saradnika terzica.

Bitno je da se deca prodaju na keca, da bi se produžavale ovakve mrcine, I još im davali dugoročne ugovore. Prodaj decu da se plate penzije rodicu, Kangi , kataiju .

Zadnje dve godine ovaj covek doslovno bira utakmice, I pojavljuje se samo na evropskim i jačim domaćim utakmicama.

Jasno je da je na postedi, pa mu se može da ne prodje pripreme prošle godine, ali da uredno igra u LS I derbiju. Može mu se da zadnja 3 kola u JLS ne igra ali da uredno startuje u Norveškoj, spreman za jedva 50 min I na kraju zamenjen. 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Jbg navijaci su ga vec zamrzeli zbog toga sto smo mi nesposobni da dovedemo zamenu na vreme.


Jeste, navijaci su krivi sto je on nespreman vec godinama, a profesionalni fudbaler sa platurinom.

 

Necemo tu zamenu teza.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Celoj "veteranskoj ekipi" ističu ugovori na kraju sezone - Katai,Rodić,Spajić,Ivanić,Degenek,Kanga ....

Već će se do zime videti kome če produžiti ugovor ...

Realno,da je drugi trener na čelu tima eventualno bih zadržao Ivanića,ali pošto je Miloje tu verujem da i on jedva čeka da ode ,,,

Tipujem da će skoro sigurno produžiti Spajića, pošto nema šanse da do kraja sezone ne prodamo Djigu ...

Pošto obraza nemaju,prilično sam siguran da če i Rodiću dati barem još jednu godinu ugovora ...ona priča,nema bekova na tržištu,da Avidić stasava uz njega i ostale gluposti ...

Kataji je tu po meni 50-50 da će se aktivirati ugovor na još jednu sezonu ...

Najviše mi tu "vise" Degenek i Kanga ...

Link to comment
Share on other sites

Ivanić je velika nepotreba u evropskom fudbalu (takmičenjima). Trebaju ti dve odlične osmice da bi sakrio njegovu nonšalantnost u odbrani i promenljivost u napadu. Da je bar neka vrhunska desetka pa da ima smisla a ovako imamo njega kao suvi prosek na toj poziciji. U Norveškoj je bio jedini pravi ofanzivni igrač kome je ostavljena neka sloboda i nije ništa iskreirao. Osam puta izgubio loptu, jedna odlična šansa propuštena, od pet jedan duel dobio i samo jedan uspešan dribling.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, CuaTheTime said:

Gde sam rekao da su navijaci krivi?


Ta prica oko izraubovanog i izmucenog Rodica moze samo njemu da sluzi kao opravdanje za to sto je godinama nespreman, a prima platu, igra svaku i produzava ugovore. Igra cak i kad je tu neki Azarov, biva najgori terenu i nista. 

 

Nije on tu nikakva zrtva, nego saucesnik.

 

P.S. Milion klubova ima bekove koji igraju svaku utakmicu po 90 minuta i nikom nista. Samo je kod nas igrac sa minutazom zrtva.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Još na blaženopočivšem Vesićevom forumu je krenula tužna spin priča o Rodiću. 

Te kako mukica igra na jednoj nozi i injekcijama, pa onda trebao da operiše prst 6 meseci, al' eto heroj stisne zube jer nema nikog levo. I tako godinama tiho stvrinari dok mu ugovor progresivno raste i jača. 

 

One prve dve-tri sezone je igrao za svako poštovanje, sve posle toga je sinonim za javašluk i kriminal i tako će i ostati upamćen. Slično Borjanu, nema tu žrtava do ovog jadnog kluba i poštenih igrača koji nisu tasteri bandita sa vrha. 

Edited by Molina23
  • Like 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Za Stojica verujem da ima do toga sto ne zeli da bude cetvrti stoper


Verovatno ima i do toga, s tim što je po meni on trenutno 3.štoper…No nismo ga trebali ni dovoditi ako nismo imali već plan šta i kako.

 

Bilo kako bilo, zvanično smo ga i prodali posle svega dva meseca…tako da Stojiću sve najbolje u daljoj karijeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta cela prica oko Rodica mi je stvarno misterija. On je pod ugovorom ovde i primace platu i da igra svaku i da je na tribini. Ne moze vise da se prodaje niti on moze da ubode vise neki jak ugovor u inostranstvu tako da ni sa tog aspekta niti klub niti igrac imaju interes da on ima veliku minutazu. Stvarno ne znam sta je tu problem. I Kanga, Katai i Borjan su mnogo brze i na boljem nivou nego Rodic sada izgubili poziciju bitnog igraca sa velikom minutazom.

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, No name said:

Ima li neko stanje sa kartama za sredu...

Nema neke euforije, kao recimo pre dve godine pred Makabi. Sećam se da dva dana pred utakmicu nije bilo karata...

 

E, meni nešto drago što nema euforije. Mi volimo slaviti unaprijed, smišljati slavljeničke pjesme...i svaki put smo zijanili kad je bilo tako.

Samo da mi njih nekako klepimo i prođemo, lako ćemo za sve ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:


Ta prica oko izraubovanog i izmucenog Rodica moze samo njemu da sluzi kao opravdanje za to sto je godinama nespreman, a prima platu, igra svaku i produzava ugovore. Igra cak i kad je tu neki Azarov, biva najgori terenu i nista. 

 

Nije on tu nikakva zrtva, nego saucesnik.

 

P.S. Milion klubova ima bekove koji igraju svaku utakmicu po 90 minuta i nikom nista. Samo je kod nas igrac sa minutazom zrtva.

Rodic je pre svega igrac, koji bio ili neu talu sa klubom, nikada nije i nece biti saucesnik vec covek koji tu platu zaradjuje jer mu je neko istu dao.

Dakle, ovde je prevashodno rec o neverovatnom bezobrazluku i nonsalanciji u stilu "svacije i nicije" od strane onih koji sede u foteljama.

 

Rodic svakako nije igrac koji vise moze na ovom nivou fudbala doprineti iole kvalitetnim izdanjima, a tu je iskljucivo jer su foteljasi nesposobni/nevoljni da nesto promene.

Ako se ocekuje da on vikne "nisam dovoljno dobar, odricem se plate u Zvezdi" - jbg, taj film necemo gledati i  tome ne vredi diskutovati.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Manoly said:

Rodic je pre svega igrac, koji bio ili neu talu sa klubom, nikada nije i nece biti saucesnik vec covek koji tu platu zaradjuje jer mu je neko istu dao.

Dakle, ovde je prevashodno rec o neverovatnom bezobrazluku i nonsalanciji u stilu "svacije i nicije" od strane onih koji sede u foteljama.

 

Rodic svakako nije igrac koji vise moze na ovom nivou fudbala doprineti iole kvalitetnim izdanjima, a tu je iskljucivo jer su foteljasi nesposobni/nevoljni da nesto promene.

Ako se ocekuje da on vikne "nisam dovoljno dobar, odricem se plate u Zvezdi" - jbg, taj film necemo gledati i  tome ne vredi diskutovati.

Ništa to ne umanjuje njegovu krivicu, on ne samo da ne može da igra nego kad igra direktno utiče na rezultat, pa uz medijsku hajku oteramo trenera i dovedemo poslušnika

Link to comment
Share on other sites

Izmena Rodica u 55. minutu prve utakmice je valjda dokaz da je i Milojevic skontao da ovaj vise ne moze i da nema smisla oslanjati se na njega samo zato sto ga zna od ranije. Nije Mimovic savrsen izbor, ali je makar brzi, hrabriji i spremniji da svaki sekund na terenu iskoristi kako treba. On desno, Seol levo, bolje nemamo. Nadam se Drkusic i Djiga tandem stopera. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Ništa to ne umanjuje njegovu krivicu, on ne samo da ne može da igra nego kad igra direktno utiče na rezultat, pa uz medijsku hajku oteramo trenera i dovedemo poslušnika

Krivice ima do terena i o tome moze da se diskutuje, ko je zaista kriv svi znamo i to je krivica iznad svake Rodiceve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...