Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, holden c. said:

Mozda se malo potcenjuje Bodo ovde. I meni deluje da mi imamo nesto vise talenta, ali Norvezani su sasvim korektni. Uostalom, ovaj Hauge iz Milana je lagano najbolji igrac ovde.

 

Na kraju krajeva, snagu ekipe cini i ono sto je na klupi, a tu smo u debelom minusu. Ja razumem oprezan pristup, ali sta je ovo bilo, majko mila.

 

Korektna i simpaticna ekipa ali praviti od njih neki bauk za to i nisu bas.

 

Mozda Zvezda prodje/ispadne ali niko ne moze da mi kaze da su bolji cisto igracki od nas, jer nisu.

 

Koliki majstor moras da budes, kupujes strance i dajes verovatno dobre pare za njih da bi se domogao lige sampiona tj zarade od iste a onda te kupljene igrace koji treba da prave razliku drzis na klupi do 65/70 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Milojevic ako u revansu ne stavi Drkusica, Mimovica, Milsona i Duartea od starta onda nije normalan. Mali Mimovic kakav god da je bar moze da trci za razliku od Rodica koji je penzioner i treba mu sto godina da se okrene i izadje na blok. 

Svaka cast kako si tek sad saznao da je Mimovic najbolji srpski desni bek

Link to comment
Share on other sites

Jedan sam od retkih ovde koji potencira da Mimović mora da bude startni desni bek, tako da mi je izuzetno drago zbog gola, mada je imao jednu jako lošu intervenciju, koja je mogla da nas košta gola.

 

Điga je odigrao jednu zaista dobru utakmicu i bilo bi divno videti ga u paru sa Drkušićem u revanšu.

 

Kako smo odigrali, rezultat je predobar, realno.

 

Nije nam odgovarala ova podloga, mada to ne sme da bude alibi, ali nema šanse da oni budu ni blizu ovog nivoa kod nas, tako da miriše na mušemu, jeste da nismo za LŠ, ali jebiga sad.

 

I moram za kraj da istaknem da je ovo jedan jako loše vođen meč Vladana Milojevića, ali nije ni prvi ni poslednji. Prosto, on je dobar motivator i taktičar, ali sa ovolikim brojem stranaca teško da sve to može da upali. Ali bukvalno mislim da fudbaleri Bodea ne mogu da prođu dalje, ni zbog čega drugog već što to i nije neka ekipa van svog terena.

Link to comment
Share on other sites

Ivanića treba prodati.Nije to više onaj Mirko a imamo dobre zamene za njega.

Điga je sjajan i najbolji defanzivac ekipe i kao takav ne treba dase uparuje saDrkušićem jer onda visi nedodirljivi kapiten,nego ga što pre prodati.

Takođe ovaj Seol je defanzivna rupa,ne zna se ko je gori da li on ili ovaj čemerni Rodić koji nema snage za 17 min ozbiljnog fudbala.

Ne znam,meni ovaj Elšnik ne miriše nešto,mnogo je tu loših odluka i jednostavnih pasova koje greši o otvsra kontre protivniku.

Ovaj Dalsio pored Hwanga je najjači na lopti 

Ako ima ponuda za Šerifa prodati ga koliko ujutru.Smešan igrač za ovaj nivo fudbala.Duarte za njega M bape lično.

Mislim da je šteta epskih razmera što trenerska neznalica ne sme i nema muda da u vatru baci malog Laneta.Momak je najveći fudbalski znalac u ekipi.Nema alibi igre,hrabar,konkretan,direktan,po meni sjajan igrač koji se neće naigrati kod trenerske piksle.

Mi smo kvalitetnija ekipa od ovih.Neuigranija ali kvalitetnija a dobiti ih nećemo ni proći sa ovim seljačkim bunkerima koji niko više ne igra u Evropi.Sramota šta je smislio lažni taktičar.Pa kad je popio dva komada guzica zvala gaće pa daj da se otvorimo i igramo fudbal.Zajebi to ziherašenje i  zentanje u savremenom fudbalu.Fudbal napreduje svake godine a naš stručnjak je još u 80-im.

Nisam optimista za revanš,jer nema nas ko da vodi i ko da podeli uloge i zadatke na terenu.On jednostavno ne dozvoljava da igramo fudbal .Mrzim jebeni defanzivni blok i trenersku politiku Vladana Milojevića.Mrzim.

Taj stil i takvu vrstu igre ovaj klub je prevazišao još od pre nekoliko godina.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kaze Ivanic "Pokazali smo karakter" a mi izgubili sa 2:1.

 

Kao da ti dodje Sofija Vergara i ti joj ovako "pokazes karakter". Pa tacno da se ubijes posle toga. 

Kaze Ivanic "Pokazali smo karakter" a mi izgubili sa 2:1.

 

Kao da ti dodje Sofija Vergara i ti joj ovako "pokazes karakter". Pa tacno da se ubijes posle toga. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Djiga vredi vise od navodnih 10 milki... Ne zalim za Baharom bas antipatican lik, ali zalim sto se vratio Miloje i vratio jajarsku igru... Bodo me odusevio sve do naseg gola, kada smo ga dali videli smo jednu uplasenu ekipu. Mislim da oni nisu svesni atmosfere koja ih ovde ceka. Da ne branim nase ali ne znam koja je fora sa terenom oni se nisu klizali a nasi kao bambi na ledu... Imamo aktivan rezultat i ja cak mislim da prolazimo dalje...

Link to comment
Share on other sites

Otišli smo tamo da odigramo ko sisice i da nas mnogo ne razguze ...

I uspeli smo,odigrali smo ko sisice i minimalno smo poraženi ...

Da se razumeno, Miloje bi ovako postavio igru u gostima i protiv nekog Žalgirisa, jednostavno ne ume drugačije ...

Nego, jel to samo moj utisak da ovima odbrana baš i nije nešto bolja od naše ... čak mi deluje da bi se uz malo jači pritisak prilično raspali ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotna i skandalozna igra u sat vremena. Nepismeni trener. Od ovih smo , sigurno, jači bar duplo. E koju će nakaznu taktiku i formaciju da izvede ovaj trener iz prošlog veka , videćemo za osam dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali pustanje Seola da onako lagano šutira Mata kod drugog gola je momentalno za klupu, ja onakvu nonsalanciju odavno nisam video, bukvalno 3 metra stoji od igrača bez ikakve reakcije. Jos se Djiga polomi da stigne sa druge strane da ukliza.

Edited by Bagzzi
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mare80 said:

Nego, jel to samo moj utisak da ovima odbrana baš i nije nešto bolja od naše ... čak mi deluje da bi se uz malo jači pritisak prilično raspali ...

 

Malo im je i usla voda u usi kad smo dali onakav gol.

 

 

Btw po meni Duarte mora da igra u revansu.Mnogo im problema pravi mobilniji igrac od Serifa.

Plus sto ima odlicnu kontrolu lopte za razliku od Serifa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

 

 

Sto je najgore imam osecaj da cemo ih u revansu pregaziti i proci ce i ova sramotna partija kao sto i sve drugo prolazi.

Ne znam na osnovu čega to misliš. Niti očekujem neku ofanzivu pošto imamo samo gol minusa, a ako kojim slučajem i dođemo do vođstva od 2:0 usledio bi klasičan bunker.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam još prošle sezone pisao da je Điga naš najbolji odbrambeni igrač i da će tek da pokaže kvalitet jer ima odličnu anticipaciju, dugačak korak sa čime nadomešćuje to što nije brz, fizički je snažan i ima odličnu tehniku. Ubedljivo najbolji naš igrač večeras.

 

Ono što je pokrenulo ekipu je, izlazak Rodića i prelazak Seola na levu stranu u kombinaciji sa ulaskom Milsona. Automatski je proradila leva strana. Baš sugerisao klincu koliko se igrači Bodea plaše Milsona i izmiču mu se.

 

Koliko je leva strana proradila na desnoj se ništa nije desilo jer je tamo prešao Olajinka a kasnije Ivanić. Falilo je desno krilo samo tako.

 

Pored Đige je standardno dobar bio Hvang. Mimović je bio solidan, uigrana akcija posle slobodnjaka kod gola i njegova dobra kretnja. Duarte i Šerif isto ok. Ilić pozicije, nije kriv što je bio neprimetan. Nije ni trebao van igre, trebao je da pređe poziciju koju je igrao Ivanić a on da izađe napolje zajedno sa očajnim Olajinkom i Šerifom koji je crkao.

 

Prvi gol je Ilićev 100%. Ima jednu veliku manu, mnogo je neodlučan i kasni sa odlukama. Krenuo je na loptu, zastao i nakon toga zakasnio. Uopšte nisam oduševljen sa njim.

 

Rodića ne bih komentarisao...

Link to comment
Share on other sites

Tok utakmice nekako bas kako sam očekivao. Kapa dole Djigi za danasnju utakmicu, najbolji danas. Seol je nekako uspeo da bude gori i od Rodića, ali posto mu je Zvezda prvi tim van Koreje mislim da je zaslužio vreme za adaptaciju. Milson isto dobar bio. Bas je bila jasna razlika kad Milson prima loptu a na drugoj strani se Olajinka muci da normalno primi i najlakše lopte. Najveći luzer danas: Vladan Milojevic. Bas bedna taktika prvih 60 minuta. Nadam se da ćemo videti fudbala u revanšu jer ako je i ovo i dalje Vladan-Ball onda već sada jedva čekam njegovu smenu. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...