Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam čemu vika na Seola. Jeste bio jednom pretrčan i to je sve loše što sam video. 

Deluje mi da ima dobru desnu nogu. Za razliku od svih ostalih bekova, može da odigra na prvu i da pogodi igrača direktno u nogu. To što nije prešao centar...pa ko jeste? 

 

Brate, mrtvi Rodic je bar dva puta centrirao, ovaj nijednom. 

Link to comment
Share on other sites

Ali Bodo/Glimt rođaci!

Na šta je spala CZ jbt.Da ne želimo da igramo fudbal da ne želimo da igramo presing,bilo kakav,igramo jebeno seljački bunker protiv nekog Bodo Glimt a.

I te priče da smo ih napali stepski bi nam 3 komada.Hahah smešno!

 

Nego braćo moja,ako gledamo čisto navijački (ne kao uprava da samo uzme milione i napune se svačiji džepovi) koji ćemo mi očin u LŠ ako ćemo da gledamo jebenu bunkerčinu 90 min I gde ćemo da glumimo džak za udaranje i da budemo predmet sprdnje i popravljanje gol razlike protivnika?

 

Ja kao navijač sam očajan i razočaran izdanjem i idejom luda sve ovo ide .Jel hoćete titule u domaćoj kaljuzi ,da ne napravite bilo kakav iskorak u Evropi onda se valjajte u blatu i zajebite loženje LŠ i te budalaštine.Sa ovim i ovakvim trenerom smo palanačko seljački klub koji dominira u svom dvorištu.Preko toga je blamaža i vredjanje fudbala kao igre.Vredjanje talenta pojedinih igrača.

Užasnut sam,iskreno!

Nadao sam se nečemu boljem jer ovaj duduk ima bolji roster od prošlog puta.Ači sam se zajebao.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Zato sto ova ekipa igra na kontre, uzasno je spremna i disciplinovana.

 

Ništa nije dalje od istine. Bode igra na posed i štaviše su par puta upropastili prilike zbog previše kombinovanja. A "taktičar" im je prepustio posed.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Brate, mrtvi Rodic je bar dva puta centrirao, ovaj nijednom. 

Rodić ima krilo s kojim nešto može da odigra na toj strani i da dođe u situaciju za neki centaršut. Mi desno krilo nemamo i po toj strani i ne želimo da igramo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Kao da ima nekoliko Srnica na terenu. Daj, vracajte ga sto pre

 

Miloje ih je svojim duplim blokovima napravio Srnicima. Njegov tademark je da mu igraci igraju odlicno odmah po dolasku u klub, i da onda krenu da padaju i igraju sve gore. Toliko puta vidjeno. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja mislim da bi mi veceras bolje izgledali sa Srnicem, Bakulom, Milicem... To su igraci koji u ovakvom sistemu pruze svoj maksimum. Isto tako, ovakav sistem obesmisli igraca poput Hvanga koji je verovatno najbolji igrac na terenu u obe ekipe. 

U tome i jeste problem. Milojević i igra kao da ima iste igrače iz početka prvog perioda. Čemu Hvang ili Elsnik, ako će uloga da im bude da glume Srnića i Jovičića.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Ništa nije dalje od istine. Bode igra na posed i štaviše su par puta upropastili prilike zbog previše kombinovanja. A "taktičar" im je prepustio posed.

 

Da, pogotovo sto su uz precku jedina dva zaista opasna napada imali kad ste presli centar, pa su vam u tri pasa prespartali teren i dosli pred gol.

 

To sto upropascavaju napade zbog previse kombinovanja je upravo dokaz da su navikli da igraju brze i direktnije i da imaju vise prostora ispred sebe. Prekombinovanje dolazi kao posledica toga sto nemaju ocigledno resenje ispred sebe.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Sa kim da odigra?

Sa krilom Ilićem.

Ovaj tamo ima Olajniku i Ivanića.

 

Mnogo mu pomaze Ivanic, bas je aktivan danas, jos samo da pipne loptu ili da se ponudi nekom za dodavanje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...