Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Milojevic zaboravio da ima igrace placene po par miliona, pa izasao kao da mu odbranu cine gardisti, sredinu Jovicic i Jovancic, a da su u napadu Ben i Stojiljkovic.

 

Bukvalno nas ne interesuje da uzmemo loptu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Miloje legenda misli da igra protiv Gvardiole. Kaže bitan je rezultat, serem ti se Milojevicu u rezultat sa ovakvom igrom, pa ne igraš finale LŠ, mogao je lagano da kaže igračima da smeju da povežu par dodavanja. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, TB Told said:

Ima nešto i do toga što su na toj strani Spajić i Rodić.

 

Naravno, odradili su i oni domači zadatak.

Ali pričam o ovoj akciji. Nakon što je ovaj veznjak primio ovaj povratni pas od špica, mi bi imali problem, šta god da je on izabrao za svoj sledeči potez. 

Fascinantnije je kako su nam ljudi sa dva pasa razbucali bunkeričinu, gde nam najistureniji igrač stoji na 35 metara od gola. Kad je njihov vezni primio povratni pas, naša odbrana je bila na promaji, kao da smo mi pre toga sa 10 igrača napadali njihov gol

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nikola said:

Milojev pečat.

Kao što sam pisao on o sebi misli da je taktički genije, koji ume da zatvori svaku utakmicu. On taktiku priprema nezavisno od igrača koje ima, već smatra da je njegova dupli blok postavka genijalni izum za sve evropske utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dovedeš vagon tehnički jakih igrača,brzannjaca dobrim igračima sredine terena,ti igraš sa nekim jebenim blokovima,defanzivnom bez bilo kakve želje da imaš posed i loptu u nogama,uzas.

Jednostavno ne mogu da se pomirim sa ovim sto gledam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Igraju vam neki levati, ali je taktika Milojevica potpuno razumna. Vi ako krenete da vrsite presing na ove primicete tri komada lagano, jer su spremni kao zveri.

 

Imamo jaci individualni kvalitet od njih. Mi smo protiv Sitija u Engleskoj vise pokusavali da igramo fudbal nego danas. 

 

Ne moze ni Milojevica da sere vecno. 

 

Ilic ocekivano nije krilo, ne vidim sto nije poceo pre Ivanica ili sto Milson ili Lane nisu poceli. Olanjinka nam najopasniji igrac, leb ti jebem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jesu Spajic i Rodic ozbiljne klocne, ali ne treba zanemariti Seola i Djigu, koji su takodje uzasni danas. Nestvarno da Drkusic ovo nije poceo, kao dva treninga, a Spajic brat sa Maldiva u 11. 

 

Jbt ovaj pretrca Seola kao da je Mbape, pre toga onaj izvoza Djigu, sreca pa je sutirao, mogao je i pametnije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Imamo jaci individualni kvalitet od njih. Mi smo protiv Sitija u Engleskoj vise pokusavali da igramo fudbal nego danas. 

 

Ne moze ni Milojevica da sere vecno. 

 

Ilic ocekivano nije krilo, ne vidim sto nije poceo pre Ivanica ili sto Milson ili Lane nisu poceli. Olanjinka nam najopasniji igrac, leb ti jebem. 

 

Kad je bio Siti, kad je ovo, nisu ni sve isti igraci, a bukvalno se posle 5 minuta vidi koliko su spremniji od vas.

 

Upravo zbog toga sto imate jaci individualni kvalitet od njih potpuno je samoubilacki da im amplifikujete najveci kvalitet koji imaju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...