Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Portovale said:
3 hours ago, Don Juan said:

 

Expand  

Cijelo jutro se kanim da li da pustim ovu stvar i nemam snage jer vidim da će me razorit. 

 

Neki drugi put 

 

Ja pustio... inace sam emotivan na ovu pesmu a sada posebno :cry: jos ovaj lik sto je ovo montirao, kad vidim neke scene... one Lazoviceve suze... 

RIP Boro!

  • Love 13
Link to comment
Share on other sites

Vratih se iz banovine na baš tužan dan. Ali će njegova vezanost za Zvezdu biti večna. ❤️

Vidim propustio sam i ozbiljan rolerkoster transfer marketa. Ovo je već ozbiljno nadmetanje na tržištu. I konačno napravljen iskorak u istom. Moram reći, svaka čast za poslednja tri pojačanja. Ovo već obećava. Kada imaš na krilima Radonjića i Silasa i stil igre koji forsira Milojević, vidim opasnost i za ostale protivnike. Lakše je igrati i dupli blok kad imaš brzinu na krilima. Ima da pršti na sve strane. Moje očekivanje sad od tima za LŠ:

Screenshot-20240904-074553-com-huawei-br

Gde se Olajinka i Silas spuštaju i dole. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Vratih se iz banovine na baš tužan dan. Ali će njegova vezanost za Zvezdu biti večna. ❤️

Vidim propustio sam i ozbiljan rolerkoster transfer marketa. Ovo je već ozbiljno nadmetanje na tržištu. I konačno napravljen iskorak u istom. Moram reći, svaka čast za poslednja tri pojačanja. Ovo već obećava. Kada imaš na krilima Radonjića i Silasa i stil igre koji forsira Milojević, vidim opasnost i za ostale protivnike. Lakše je igrati i dupli blok kad imaš brzinu na krilima. Ima da pršti na sve strane. Moje očekivanje sad od tima za LŠ:

Screenshot-20240904-074553-com-huawei-br

Gde se Olajinka i Silas spuštaju i dole. 

Bas teska postava za zamisliti na terenu. Neko moje misljenje je da Miloje poucen nekim mnogo boljim trenerima iz lige 5 , zeli da proba sa nekom hibridnom postavom, i mnogo mi je logicnije da tipa levi umesto Olajinke bude Seul, sa nesto vise defanzivnih zadataka, a da desno budu dva ofanziva igraca. 

Edited by Igor_
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Vratih se iz banovine na baš tužan dan. Ali će njegova vezanost za Zvezdu biti večna. ❤️

Vidim propustio sam i ozbiljan rolerkoster transfer marketa. Ovo je već ozbiljno nadmetanje na tržištu. I konačno napravljen iskorak u istom. Moram reći, svaka čast za poslednja tri pojačanja. Ovo već obećava. Kada imaš na krilima Radonjića i Silasa i stil igre koji forsira Milojević, vidim opasnost i za ostale protivnike. Lakše je igrati i dupli blok kad imaš brzinu na krilima. Ima da pršti na sve strane. Moje očekivanje sad od tima za LŠ:

Screenshot-20240904-074553-com-huawei-br

Gde se Olajinka i Silas spuštaju i dole. 

Ovo jedino ako je Miloje terorista on ce ovo izvesti

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Čočo said:

 

Screenshot-20240904-074553-com-huawei-br

Gde se Olajinka i Silas spuštaju i dole. 

Ima ovde trke, ali fali kretivnosti. Rade i Elsnik kreiraju iz dubine, fali desetka bliza golu, odnosno Ivanic.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Crni said:

Neka pociva u miru, nekada veliki buntovnik, nadaren pesnik, satiricar i strastan Zvezdas.

Ostace mu velika mrlja SNS i prijateljstvo sa AV.

Ima i jedna mrljica koju je i sam znao da pomene mada više iz zezanja. Bio je prateći glas Aleksu na ploči sa pesmama o Partizanu. Bila su to ipak neka normalnija vremena nije se to doživelo kao nešto strašno. Neka mu je spokoj duši 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Ima i jedna mrljica koju je i sam znao da pomene mada više iz zezanja. Bio je prateći glas Aleksu na ploči sa pesmama o Partizanu. Bila su to ipak neka normalnija vremena nije se to doživelo kao nešto strašno. Neka mu je spokoj duši 

Zato meni nije bilo jasno zašto su se crno beli oglasili kad je preminuo. Boro pokoj ti duši. Ponosan budi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH (ne znam kakve veze imaju sa trenerima i uopšte kakve su njihove ingerencije u ovakvim situacijama) je tražio dokaze od FK Crvena zvezda u vezi sa saopštenjem kojim su označili Dudića za ono za šta su ga optužili. U slučaju da iste ne dostave, pokrenuće pred međunarodnim instancama tužbu zbog lažnih optužbi...

 

Eto. Ti najveći klub u regiji, imaš više para i uspjeha nego svi klubovi zajedno u BiH a i veću reputaciju, dovodiš sebe u situaciju da se nekome pravdaš..Naravno, ovo sve pod uslovom da ovi znaju šta rade a kontam da ne bi bezveze ovo objavljivali. Nepotrebno, bar na ovaj način nepotrebno.

 

Edited by Small Owl
.
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

 

Screenshot-20240904-074553-com-huawei-br

Gde se Olajinka i Silas spuštaju i dole. 

Meni je ovo tim napravljen po principu aj da izaberemo najboljih 11 na papiru i od njih napravimo neku formaciju. Kao kada se pravi najbolji tim svih vremena pa Mesiju, Cr7 i Ronaldu ledja cuvaju Pele, Maradona i Zidan u veznom redu.
 

Prvo sto mi bode oci je tandem po levoj strani Olajinka i Radonjic. Jasno mi je da bi Radonjoc vise igrao u sredini, a Olajinka po boku, ali sta tacno Olajinka moze da donese po boku? Ofanzivno nista. Bar da je levonog oa i da prodje nekako. Defanzivno ima borbenost i trku, ali odakle ideja da je takticki potkovan za tu poziciju? To sto je on defanzivno odgovorno krilo ne znaci da je u stanju da prati saigrace iz zadnje linije i da se postavlja tako da mu se protivnik ne ubaci iza ledja. Mi cemo u LS vecinu vremena biti iza lopte, pa su nam defanzivne karakteristike igraca itekako bitne. 
 

Na desnoj strani jeste nesto bolje sa Silasom i Milsonom. Utisak mi je da Milsonu vise prija da igra u sredini, na malom prostoru, a ne da mu se cisti strana da igra 1 na 1. Dakle, sto blize golu, kao neki poluspic, to je ok. Silas ofanzivno ima karakteristike da odigra kao rwb, ali po onome sto se za sada zna je da nije preterano disciplinovan igrac i veliki je znak pitanja sta bi radio u odbrani. Taj njegov nedostatak bi mozda i mogao da se pokrije, ali ne sa Olajinkom na drugoj strani.  
 

Ideja sa tri stopera verovatno jeste dobra, ali ne po cenu da ce igraci iz veznog reda morati stalno negde da rotiraju i krpe nedostatke po bokovima. Ako je tako, onda bolje da odigramo klasicno 4-3-3 gde bi igraci bar bili na svojim pozicijama. 
 

Po meni ovako nesto ima smisla ako pricamo o 3-4-3:

Glazer - Spajic, Djiga, Drkusic - Radonjic, Krunic, Elsnik, Seol - Silas, Ivanic/Milson, Duarte

 

ili 4-3-3:

Glazer - Mimovic, Spajic/Drkusic, Djiga, Seol - Elsnik, Krunic, Ivanic - Silas, Radonjic/Milson, Duarte

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Genijalci su registrovali Lucica, valjda za slucaj da se preostalih 16 krila povredi, ali nisu Degeneka kao jednog od ukupno 4 igraca u timu koji moze na beka...

 

Lucic je ponikao u Zvezdi, Na spisku uvek mora da bude odredjeni broj igraca (ja mislim 4, ako me Football Manager ne laze) koji su ponikli u klubu. Lucic ispunjava uslove.

 

Secam se da je druge Milojeviceve sezone jedini takav igrac bio upravo pridosli Veljko Jasamjakonadrkan Simic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

Radonjić je dok je bio u Zvezdi imao posebnu "stražu " koja je pratila gde se kreće i da neka loša vest ne stigne do javnosti. Uglavnoom je to vreme bio korektan i odigrao solidno za Zvezdu

 Međutim od odlaska iz Zvezde ide sve lošije i zadnjih godinu dana baš ništa, naravno uvek će se naći opravdanje i prebaciti krivica na nekog drugog

Zanima me samo koliko je fizički psreman, koliko može da pruži već na prvoj utakmici u LŠ, možda ga stvarno Miloje dovede ponovo u red, da može da sprinta i pravi prodore, ako uspe biće super ali kao tu žaškripi biće ludo burazere u svlačionici.  

 

Ta ekipica je digla ruke od njega, dal je to dobro, s obzirom na to ko su ti ljudi ili lose, u fazonu nema mu pomoci, videcemo.

 

Po mojim informacijama, nit je bilo ponuda za Serifa, nit je Jovic bio opcija. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Ko si ti? Predstavi se


Za sad za svog “Fighter-a” biram našeg brata Kijaku-Kijaku Kijangu! Iako je i Silas tu jak, ipak se Kangiša rodio nakon što mu je majka preminula i duže je tu 💪🫶.

Edited by Taratarn
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Taki said:

Propustio sam ako je bila informacija, kada bi se Lučić trebao vratiti?

Povreda je bila u Martu, onda je bilo priče da će za 6 meseci biti potpuno spreman,  to je ovaj period, ali od toga nema ništa. Bio je na pripremama na Zlatiboru sa ekipom i radio po posebnom režimu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...