Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Bad said:

Сад креће панично крпљење рупе у минут до 12 и преплаћивање играча који је по правилу био промашај.

U minut do 12 je i Hvang dosao proslo leto. Poenta je da nam je neophodan odlican zadnji vezni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bolje Hvanga da smo pustili u junu i doveli novog igraca koji bi se koliko toliko uigrao...Ali ne vredi nervirati se,nas klub je odavno poligon za pranje novca i izvlacenje istog.Nema tu nikakve ambicije kod rukovodstva osim izvlacenja novca.Zao mi je naravno Milojevica i igraca jer su zasluzili da u najjacem sastavu odigraju bar 8 utakmica sa najboljima u Evropi...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Velika šteta što ide Hvang jer prosto teško je naći igrača tog nivoa kvaliteta i takvog profesionalca koji bi nas pojačao.

Nažalost ovde smo bili nemoćni, takav je dogovor bio sa njim od početka i to je to, verujem da smo dali sve od sebe da ga zadržimo. Mozda nije liga 5, ali u svakom slučaju ozbiljan klub i ozbiljna liga.

Svakako i 10m je lepa cifra kad je već moralo ovako.

 

Hvangu hvala za sve što je učinio za naš klub, hvala mu što je svaku utakmicu dao 100% sebe i želim mu sve najbolje u daljoj karijeri.

 

Rade je fenomenalan igrač, mada nije tip igrača kao Hvang, tako da videćemo kako će to izgledati ako ga dovedemo, ali svakako ima odličan kvalitet i bio bi dobro pojačanje.

Edited by Taratarn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Bez Hvanga postajemo laka meta u LS, cak i na domacem terenu. Postajemo Turisticka Organizacija Crvena zvezda, koja omogucava da stranci dodju, vide Beograd, muzej i da se pride caste poenima na terenu. 

 

Mislio sam da je ova uprava dotakla razna dna, ali ovo je novo dno, da prodajes najboljeg pojedinca na dan kad se trziste maltene zatvara u Evropi, bez zamene, a ako i dovedu nekog, to ce biti samo neka bleda kopija, vec se pise o Krunicu, ali on em stariji em totalno drugaciji profil od Hvanga. Nama treba veznjak sa plucima i sa kapacitetom za presing, Krunic je sve suprotno od toga. 

 

Nije Zvezda prerasla Milojevica, vec je Zvezda prerasla ovu upravu !

 

 

A cekaj jel si upoznat kako je dosao? Jel si upoznat kako je otisao iz Olya? Druze da mi nismo pristali na klauzulu u ugovoru on ne bi ni dosao kod nas. Olimpijakos kada mu nije dao da promeni sredinu on je treneriao sam. Kada je kod nas dolazio trazio je to da moze da ide kad oce i sta bi ti sada da mu kazemo ne moze. Pljujte ljudi kada treba da se pljuje a ne da pljujete za stvari za koje niste u pravu. Ova uprava ima brdo msterijala za kritiku ali ovde mesto kritici nema nisi u pravu druze i to uopste. Ti bi da mu zabranimo transfer i da on kao u Olyu trenira van ekipe a mi da ga placemo za tebe je to resenje???

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stefi88 said:

Ne kapiram ni tog Hvanga zaista... Ide u Fejrnord boze me sacuvaj kakav lik... I nek ide, takvi sto dalje od nas.

 

Ide u jaku ligu, imaće veću platu, igraće LŠ. Što ga ne razumeš?

Ostao do kraja kvalifikacija i sve utakmice je igrao maksimalno, nije birao protivnike. I njegov dolazak iz Olimpijakosa je uključivao klauzulu u ugovoru. Krivce traži u upravi jer su znali da igrač planira da nas napusti, a nisu spremali zamenu.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Ode Krang, neka mu je sa srecom. Bice mu krivo kada ga budemo odrali u februaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ghIjl3l.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fxZjm35.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NikeAir said:

Bolje Hvanga da smo pustili u junu i doveli novog igraca koji bi se koliko toliko uigrao...Ali ne vredi nervirati se,nas klub je odavno poligon za pranje novca i izvlacenje istog.Nema tu nikakve ambicije kod rukovodstva osim izvlacenja novca.Zao mi je naravno Milojevica i igraca jer su zasluzili da u najjacem sastavu odigraju bar 8 utakmica sa najboljima u Evropi...

Bez Hvanga pitanje jel bi ušli u Ligu Sampiona, tako da svakako ne može biti loša odluka da ga nisu prodali ranije. Veći je problem da nemaju spremnu zamenu, a ko zna možda i imaju spremnu iako ne verujem. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boaće said:

Ide u jaku ligu, imaće veću platu, igraće LŠ. Što ga ne razumeš?

Zato što, kao i ne mali broj navijača, smatra da je Zvezda bolja opcija od Fejenorda.

Kao što nas veliki vođa ubeđuje da je Srbija ekonomski tigar, tako se misli i da je nekome bolje da igra u Zvezdi, u jednoj od najgorih liga u Evropi, nego u Fejenordu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Krunic jeste opcija, ali ima veliku platu, tako da to sve zavisi od Fenera koliko je spreman da mu pokrije platu.

 

Pregovaramo i sa Radonjicem, rekao bih ozbiljnije nego ikad. Moguce da ce Puma vec da ide. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Zato što, kao i ne mali broj navijača, smatra da je Zvezda bolja opcija od Fejenorda.

Kao što nas veliki vođa ubeđuje da je Srbija ekonomski tigar, tako se misli i da je nekome bolje da igra u Zvezdi, u jednoj od najgorih liga u Evropi, nego u Fejenordu.

Da sam Hvang, otišao bih posle utakmice sa Tekstilcem i one oranice na kojoj smo igrali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ne zajebavamo, Rade Krunić jeste adekvatna zamena za Hvanga. Stariji je? Samo tri godine. O igračkom CV-u, klubovima i ulogama koje je imao da ne pričamo. Šije ga Rade.

 

I ovde će da odluči da li ima želju i dalje za takmičarskim fudbalom, pošto ga traži i Al Valhda. Tu, što se plate tiče, nemamo šta da tražimo.

Edited by Stanko1997
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, drperce said:

Igrac kao Hwang je retkost koju nas klub ne moze da priusti inace, samo u ovakvim specijalnim okolnostima kakve je imao sa Olijem... Takav igrac u najboljim igrackim godinama ne igra po nasim njivama, moze ili biti klinac koji tek treba da postane taj nivo ili neko ko je vec na zalasku karijere pa zeli da igra kod nas... 

Apsolutno tacno, covek ne bi ni dosao ali se poklopilo dosta toga i on je dosao uz uslov da moze da promeni sredinu kada oce, mi smo mu obecali da cemo ga pustiti... Ljudi sada fakticki traze da mi Hvanga zajebemo da kazemo obecali smo ti ali ipak te ne pustamo. Odlicno resenje on bi trenirao van ekipe mi davali visoku platu, ne bi igrao, posle bi nas pljuvao nema sta pravo resenje predlazu ljudi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stanko1997 said:

Da se ne zajebavamo, Rade Krunić jeste adekvatna zamena za Hvanga. Stariji je? Samo tri godine. O igračkom CV-u, klubovima i ulogama koje je imao da ne pričamo. Šije ga Rade.

Da, ali treba gledati siru sliku u kojoj ce on ciniti vezni red sa Elsnikom i Ivanicem. To bi defanzivno moglo bas lose da izgleda. Nama umesto Hvanga trebaju mozda dva igraca da bi nadomestili ono sto gubimo njegovim odlaskom.

Link to comment
Share on other sites

Krunic nije isti profil kao Hvang, sta je vama ljudi? Nama treba trkacka moc u veznom redu, inace se vracamo na nivo sa vezni redom iz 2019 koji je punjen nemilice. 

 

Bio sam optimista u vezi LS u smislu da bas imamo trkaci dobar tim, kao nikada ranije, ali to sada vise ne vazi, osim ako se u minut do 12 ne kupe pojacanja/e slicno Hvangu. 

 

Ovo sada ce biti samo bunker i nista vise, cak i to nema veza sa Milojevicem, sve i da hoce da se namdece, naprosto nece moci, jer nema kapaciteta i snage za tako nesto u LS, i bice primoran na dabl deker i katastofalnu sliku kao i LS 2019, a to navijaci ne zele da gledaju. 

Nakon toliko milion da ostanes na dubl deker nivou je najbolji pokazatelj rada uprave, super su oni, ali samo za svoje dzepove. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...