Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

8 minutes ago, suptil said:

Opet neka deca u OFK... Zivim za dan kad ce policija i inspekcija da upadnu na Marakanu.  "Za nasu decu" provizije, prodaje, puni dzepove Terzo magijo! grrrrrr

Sto je najgore sad je pravilo da samo tri igrača mogu da igraju na pozajmici iz istog kluba, tako da se sad koristi čuveni sistem džabe plus procenti  umesto klasične pozajmice. Ajde za Lazića je ok, za njega svakako ne bi dobili ništa. Za Kahvica ovako izvučeno bar 300 do 400 hiljada iz kluba, a Vukićević čak ima po meni potencijala da bude igrač za Zvezdu za koju godinu (za Kahvica to ne mislim). Ovako ćemo još eventualno platiti da ga vratimo iz OFK. Navijači se umešaju za svaku stvar, ovo poslovanje sa OFK naravno nikom ne smeta. 
Bracu Mituljikic je ok slati na pozajmicu tamo, ja sam već otpisao da od njih nesto može da bude. Kontam da će Ado biti treći igrač na pozajmici. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Valjda salju ovog Anana levog beka ja mislim i ako je po meni to teska glupost ako ga dovedu.

Dupli pas , ocevi - oci - deca 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, suptil said:

Opet neka deca u OFK... Zivim za dan kad ce policija i inspekcija da upadnu na Marakanu.  "Za nasu decu" provizije, prodaje, puni dzepove Terzo magijo! grrrrrr


Za Kahvića i Lazića razumem, ali nikako mi nije jasno za Vukićevića. Levonogi štoper, reprezentativac u svim selekcijama, da ga maltene otpišeš nedelju dana posle 19. rođendana i jedne sezone u drugoligaškom rangu.

Bolje da su ove Mituljikiće dali za dž, tu ionako ništa neće biti plus ulaze u poslednju godinu ugovora, nego Vukićevića. Zaista deluje kao previše očigledna kombina za sina. Drže na platnom spisku 50 igrača, sad je višak jedan klinac.

Link to comment
Share on other sites

Ma to je samo muljaza tatka i sina. Sad OFK moze da pozajmi samo 3 igraca, pa su na taj nacin to odradili. Ukoliko sa Vukicevic pokaze otkupicemo ga sigurno. Taman da i OFK malo zaradi. 😄 

Inace ovo sto rade Terzici sam ja radio u  FM- u ,kao klinac, pre 15 godina. 😄 Vodim Zvezdu,a paralelono uzmem jos jedan klub iz Superlige, ja sam Vozdovac. I prodam par talenta za dzabe, rokam im minutazu dizem ocene, pa ih vratim u Zvezdu. Vozdovac lepo zaradi a ja dobijem spremne igrace. 😄😄 

Ocigledno je i Kostadin igrao FM.

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

Po Terzi:

 

- sutra će Viljareal da šalje zvanicnu ponudu za Lekovica, pa će tad da vide jel će biti transfera ili ne 

- Stamenić odbio transfer u Koventri, ali je Notinghem slao ponudu za 5,5 miliona pa će ipak igrati premijer ligu

- Glazer nije na prodaji i ostaće prvi golman, klub će da predlaze Borjanu rekonstrukciju ugovora gde bi se uveo u poziciju funkcionera (zavisi od njega koliko dugo još hoće da se bavi fudbalom) 

- zvanicna objava za Pumu sutra, za Seola narednih dana, Radonjić još hoće da čeka ponude iz jačih liga 

- sa Cvetkovicem sve dogovoreno sa klubom, čeka se odluka Cvetkovića gde hoće da nastavi karijeru (ima i ponude iz Evrope i Amerike) 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milko Miller said:

Po Terzi:

 

- sutra će Viljareal da šalje zvanicnu ponudu za Lekovica, pa će tad da vide jel će biti transfera ili ne 

- Stamenić odbio transfer u Koventri, ali je Notinghem slao ponudu za 5,5 miliona pa će ipak igrati premijer ligu

- Glazer nije na prodaji i ostaće prvi golman, klub će da predlaze Borjanu rekonstrukciju ugovora gde bi se uveo u poziciju funkcionera (zavisi od njega koliko dugo još hoće da se bavi fudbalom) 

- zvanicna objava za Pumu sutra, za Seola narednih dana, Radonjić još hoće da čeka ponude iz jačih liga 

- sa Cvetkovicem sve dogovoreno sa klubom, čeka se odluka Cvetkovića gde hoće da nastavi karijeru (ima i ponude iz Evrope i Amerike) 

 

Slušao sam ga i ja, i interesantne su mi dve stvari. Za malog Cvetkovića je naglasio da mora da reši nešto unutar porodice (pretpostavljam da je to ona priča da mu cela familija navija za Partizan) i druga stvar, za Radonjića, rekao je da Radonjić hoće da ostane u Španiji, da Majorka još nije odlučila da li hoće da ga otkupi zbog promene trenera, a pre 15 dana mu se zahvalili i oprostili se od njega 🤔

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ikac said:


Za Kahvića i Lazića razumem, ali nikako mi nije jasno za Vukićevića. Levonogi štoper, reprezentativac u svim selekcijama, da ga maltene otpišeš nedelju dana posle 19. rođendana i jedne sezone u drugoligaškom rangu.

Bolje da su ove Mituljikiće dali za dž, tu ionako ništa neće biti plus ulaze u poslednju godinu ugovora, nego Vukićevića. Zaista deluje kao previše očigledna kombina za sina. Drže na platnom spisku 50 igrača, sad je višak jedan klinac.

 

Nije Vukicevic levonog. Dobar je igracic on, ni meni nije jasno sto smo ga tek tako pustili. 

 

Lazic i Kahvic nisu igraci za Zvezdu. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje da li je ovaj Dalsio zamena za Hvanga ili Stamenića i ko će da nam igra desnog beka?

Meni se čini Stamenić i Hvang OUT / Ilić i Dalsio IN. 

 

Deluje da ćemo biti slabiji nego prošle godine. Bar po imenima za sada. 

 

Otišao Dragović - zamena Stojić 

Otišao Bukari - zamena Puma

Odlazi Hwang - zamena Dalsio

Otišao Stamenić - zamena Ilić

 

 

Link to comment
Share on other sites

Desno novopečeni reprezentativac Mićko, zamena Mimovic..

 

Niko ne govori o napadača. Nećemo valjda ostati sa Šerifom? To bi bio bio vrhunac gluposti.

Terzicevu kombinaciju sa debelim neškom iz Lučana ne racunam. Taj će u ofk kod Babuna i Terze juniora. A taman i Krstičić postaje direktor za omladinski pogon z OFK. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, The_Big_S said:

Mene interesuje da li je ovaj Dalsio zamena za Hvanga ili Stamenića i ko će da nam igra desnog beka?

Meni se čini Stamenić i Hvang OUT / Ilić i Dalsio IN. 

 

Deluje da ćemo biti slabiji nego prošle godine. Bar po imenima za sada. 

 

Otišao Dragović - zamena Stojić SLABIJI SMO SAD

Otišao Bukari - zamena Puma SLABIJI SMO SAD

Odlazi Hwang - zamena Dalsio SLABIJI SMO SAD

Otišao Stamenić - zamena Ilić SLIČNO

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, The_Big_S said:

Mene interesuje da li je ovaj Dalsio zamena za Hvanga ili Stamenića i ko će da nam igra desnog beka?

Meni se čini Stamenić i Hvang OUT / Ilić i Dalsio IN. 

 

Deluje da ćemo biti slabiji nego prošle godine. Bar po imenima za sada. 

 

Otišao Dragović - zamena Stojić 

Otišao Bukari - zamena Puma

Odlazi Hwang - zamena Dalsio

Otišao Stamenić - zamena Ilić

 

 

Malo je teško da se uporede jer ovde nijedno pojačanje ne može stvarno da bude zamena. Kvalitet na stranu, čisto kao tip igrača. Rekao bih da je Ilic dosao kao bekap za Ivanica koji ima 30 godina i ušao u zadnju godinu ugovora. Ne bi me ni čudilo da ide ako nema dogovora oko produžetka ugovora u ovom prelaznom roku. Puma je svakako dosao na poziciji Bukarija, ali ne igra kao Bukari. Mirko Topić ga opisuje kao Ben sa boljim fizičkim predispozicijama. Tu će više Radonja (ako dolazi) biti zamena. Dalsio mislim da je dosao kao univerzalac (rekao i na konferenciji da mu Milojevic stalno kaže da može svuda po terenu da igra) i ne verujem da je zamena za nekog igrača. Stojic je verovatno najbliže da bude direktna zamena za Dragovića, ali i dalje je veliko pitanje kako ce nam odbrana izgledati jer nije nerealno da idu i Djuric, Lekovic i Degenek i onda bi ostali samo sa Djigom, Spajicem i Stojicem na stoperu. 

Link to comment
Share on other sites

Mora da se dovede startni štoper, ozbiljan igrač koji će da bude direktna zamena za Dragovića. Stojić možda bude ok, ali taj dolazak treba da pokrije odlaske Milunovića i Degeneka i da bude svojevrsno osiguranje. Ako bude bolji od Spajića super, pritom Spajić je imao dosta povreda u karijeri nažalost, a takve stvari znaju da se ponove. Điga je imao dobre momente, ali videćemo sa njim.

 

Milojević ima svoje mane, ali ako je uigrao Stojković, Le Tallec, Savić, Rodić brigadu, verujem da će uspeti i ove momke koji su u teoriji bolji. Verujem da Hwangov drugar može da bude dobar, ali takođe mislim da ne možeš od starta sezone da se uzdaš u Mimovića iako je pokazao određeni potencijal. Bekovi su must.

P.S. Kaže Mozzart, treći pokušaj da se reši pozicija sa strancem posle Žandera i Azarova. Pravda za Bronovickog i Džefa Silvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The_Big_S said:

Mene interesuje da li je ovaj Dalsio zamena za Hvanga ili Stamenića i ko će da nam igra desnog beka?

 

Terzin potrcko Darjan pisao da je Dalsio zamena za Stamenica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...