Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Screenshot-20240615-123907-com-huawei-br

Ovo čak i nije loše ako se dovede desni bek i odličan napadač. Uz pretpostavku da Hvang neće otići bar pre kvalifikacija. A kad ode da se i tu dovede jedan igrač njegovog kalibra. Mislim sad je svakako rano govoriti o bilo čemu ali da idemo pretpostavkom da bar neko od Seul, Dalsio i Puma su isti ako ne i bolji od ovih koje imamo ovo može da bude dobar tim. Ali napadač ne sme da se promaši i desni bek mora da se dovede. 

Link to comment
Share on other sites

Nama su bukvalno sve linije oslabljene ako ode i Hvan. Ovo što su doveli i nisu pojačanja, posebno taj sa Kipra. Luka je ok pojačanje za Ligu i za rotaciju, ostale ćemo zaboraviti posle 10 utakmica. Jedina nada su klinci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CuaTheTime said:

Ovo si napisao kao da je kiparska liga slabija od nase.

?

A to je sada spin? I sada treba da pričamo o nebitnim stvarima, a ne o čimjenici da nam je igrač koji nikada, nigde, ništa nije uradio, pojačanje, a kao jurimo ligu šampiona i maštamo o igračima od 7 miliona? Da treba da zanemarimo da opet gomilamo nepotrebne igeače kao ranije? Koliko smo ovakvih igrača dovodili, a posebno za vreme prvog Milijevićevog mandata? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa vise strana cuo od ljudi koji prate kiparsku ligu da je Dalsio odlican igrac, sad ja nit sam ga gledao ni njega ni Pumu da bi mogao nesto da pricam cekam da ih vidim na terenu. Prosle godine smo bili odusevljeni i Olajinkom i Krasoom pa nisu bas bili sjajni. A ubedjen sam da ce doci i ''zvucnija'' imena, polako prelazni rok prakticno nije ni poceo jos.

Link to comment
Share on other sites

GQDa-ALNXs-AAn-Qh.jpg

Prelepa stvar. Imati ovakvog profesionalca i čoveka pre svega u klubu. Sa njim nema greške. Mnogo lepa vest i očekujem mnogo uspeha sa njim na kojem god poslu bio postavljen. ❤️

  • Like 7
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

Mirko Topić (Familikao) o Pumi: Ima dobru levicu, igrač koji zna fudbala, dobar je tehničar, nema brzinu kao Bukari ali ulazi u sredinu i bolji je u igri jedan na jedan. Odličan je dribler i mislim da će u našoj ligi praviti baš veliku razliku. Ono što sam imao priliku da vidim na treninzima, ili recimo u duelu sa Benfikom, je da ima veliki kvalitet i da će biti ozbiljno pojačanje i za Ligu šampiona. Verujem da će pokazati sav potencijal na Marakani”, rekao je srpski fudbaler i dodao:

“U velikoj meri podseća na Bena, pošto ima dobru završnicu kao on, ali je još snažniji i dominantniji u situacijama jedan na jedan. Naprednija verzija Bena.”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, CuaTheTime said:

Imacemo isti tim kao da nismo doveli Hvanga.

Po linijama tima ce se videti razlika, naravno drugacija je i Milojeva filozofija igre i ono sto forsira u odnosu na proslo leto.

U odbrani odlazak Dragovica nije nadoknadiv ovim cime raspolazemo, iako nije briljirao prosle sezone.

Pumu tek treba videti na terenu na nivou evro-meceva, uz to da dolazi sa znatno manjom eputacijom u odnosu na Bukarija.

Hvang je bio deo proslogodisnjeg sastava, dakle nema sta pricati o proslosezonskom sastavu bez njega, a svakako nece ostati za sl sezonu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, atmsfr lnČ said:

Ja sam sa vise strana cuo od ljudi koji prate kiparsku ligu da je Dalsio odlican igrac, sad ja nit sam ga gledao ni njega ni Pumu da bi mogao nesto da pricam cekam da ih vidim na terenu. Prosle godine smo bili odusevljeni i Olajinkom i Krasoom pa nisu bas bili sjajni. A ubedjen sam da ce doci i ''zvucnija'' imena, polako prelazni rok prakticno nije ni poceo jos.

Sta sam ja sve cuo i gledao o Zanderu i Bakajoku.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Mi bez kvalitetnog zadnjeg veznog nemamo šta da tražimo u kvalifikacijama za LŠ.

Na toj poziciji treba dovesti pravog igrača.

Mi bre imamo reprezentativca na toj poziciji 😂🫣  Mićko 🥇

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, JohnnyDragon said:

Jao majko...a ko PRATI kiparsku ligu??😅🤣

Ja zaista nmg da zamislim nekoga ko sedi i gleda KIPARSKU ligu druže..

Terzicevi botovi, da opravdaju terzinu akviziciju. Čuj kiparska liga ...pored Premijer lige, Serie A, Primere, Bundes lige, Lige 1, toliko dokon moraš da budeš i da to bože zapaziš i igrača koji je zvezdino pojačanje..

 

Micko se vozio na ringuspilu lige šampiona, sad mu nije ni to dosta, daj i EP. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Mi bez kvalitetnog zadnjeg veznog nemamo šta da tražimo u kvalifikacijama za LŠ.

Na toj poziciji treba dovesti pravog igrača.

Ja se samo nadam da nam nece Kanga opet glumiti zadnjeg veznog

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, No name said:

Terzicevi botovi, da opravdaju terzinu akviziciju. Čuj kiparska liga ...pored Premijer lige, Serie A, Primere, Bundes lige, Lige 1, toliko dokon moraš da budeš i da to bože zapaziš i igrača koji je zvezdino pojačanje..

 

Micko se vozio na ringuspilu lige šampiona, sad mu nije ni to dosta, daj i EP. 

 

 

Kolega vam je lepo gore dao odgovor...

 

Edited by Don Juan
citat obrisanog posta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe biti tako agresivan i isključiv, svako gleda šta voli...svako na sport gleda na različit način...evo ja sam se npr zasitio nekih top liga, i npr uvijek prije pogledam derbije iz slabijih liga tipa Slavija-Sparta, Oly-Paok, Seltik-Rendzers, Dinamo-Hajduk, Turke, Ruse,...pa i na tom Kipru ima vatre, strasti, rivalstava...a jbg ne tako davno Apoel je bio hit i jedan jako simpatičan klub...organizaciono i kvalitetom daleko od Zvezde i Partizana...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma normalno i ja nekad pogledam neke slabije lige kad naletim. Ali mislim da ni skauti nisu odgledali vise od 5meca kiparske lige. Budimo realni ja ne znam ni ko je prenosi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...