Jump to content

Recommended Posts

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Za koliko je beše Tyus Jones potpisao sa Sunsima? Čini mi se da je bila neka beda koju su svakako i Nuggetsi mogli da priušte.

Pa ne pitaju se samo Nuggetsi.

Jones ce imati mnogo vecu i bitniju ulogu da bude ono sto jeste u Sunsima nego sto bi imao u Nuggetsima a s obzirom da je potpisao ugovor na 1 sezonu, gleda da se naplati sledece ljeto a to mu Sunsi mogu obezbijediti jer im upravo fali takav plej.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Tajusa Džonsa su mogli da priušte i Partizan i Zvezda ali ono verovatno postoji razlog zašto je izabrao Finiks pored većine lige koja je bila zainteresovana.

 

Konkretno zašto bi npr. Džons ili bilo koji drugi igrač koji se bori za ugovor izabrao Nagetse da ide u tim gde imaš Jokića koji verovatno ima najviše loptu u rukama u celoj ligi a ne propušta gotovo nijedan meč, Tajus kao neko ko nije ofbol igrač je najmanja šansa da izbori neki bolji ugovor iz Nagetsa ako već uzima tu "popust sezonu". 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Slažem se, osim za Jackson-a - baš je bio štetan tokom plejofa. Ali da, skoro svaki potez Denverovog front office-a pogrešan. Jedino im ostaje da se uzdaju da će novajlije eksplodirati, a šanse za to su male.

 

ne znam da li si gledao westbrooka protiv dallasa, ali to je izgledalo uzasno lose, cak i za njegove standarde brickovanja.

jackson bar moze da pogodi trojku. sto je ono sto je nedostajalo i prosle sezone denveru a ne sada kada su ostali i bez caldwell-popea. uzasan posao, ostaje nada da ce nesto uraditi tokom sezone, ali sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bobby Shurda said:

Konkretno zašto bi npr. Džons ili bilo koji drugi igrač koji se bori za ugovor izabrao Nagetse da ide u tim gde imaš Jokića koji verovatno ima najviše loptu u rukama u celoj ligi a ne propušta gotovo nijedan meč, Tajus kao neko ko nije ofbol igrač je najmanja šansa da izbori neki bolji ugovor iz Nagetsa ako već uzima tu "popust sezonu". 

 

da problem bi bio jokic da ima loptu u rukama a nisu problem booker beal i durant :lol_2:

 

btw booker ima veci usage od jokica a ni durant nije daleko.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Russ je krivac za ispadanje od Dallasa. Nema veze sto su Harden i PG13 sutirali 30% iz igre za 40+ minuta na terenu.

Russ u prva 2 meca sasvim dobar, od povrede Kawhija mijenja se uloga i sve gori i gori. Sve ono sto su gradili tokom sezone je palo u vodu, uloge totalno promijenjene u kljucnom dijelu sezone, tokom plejofa.

 

Inace imamo 2 sjajna igraca i njihovu dominaciju u game 5 i game 6

 

James Harden 

2/12

5/16

 

PG13 

4/13

6/18

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Nema Jokić usage kakav bi se očekivao eye testom, jer se lopta ne zadržava dugo kod njega mada od njega sve polazi u napadu Nuggetsa. 

Jokic i lazni kralj imaju priblizan usage rate a ono gledas, razlika nebo i zemlja.

 

Ono sto Sunsima treba jeste cistokrvni plej, to je Jones. Book, Beal i KD mogu da kreiraju za sebe i druge ali to im je nije osnovni instikt. Na silu pokusavaju od Book da pretvore u Hardena. Jones ce mnogo brze organizovati igru i kreirati za ostale. To je u Nuggetsima moguce kada Jokic i Murray nisu na klupi jer kada su zajedno zna se da lopta ide kroz Jokica a kada je 4/4 p&r Jokic/Jamal.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jeste, Booker, Beal i Durant će igrati off the ball da bi Jones dirigovao igrom, u to ne veruje ni sam Jones. 

Ono nijedan od te trojiice u karijeri nije imao pass first pleja pored sebe. 

Uvijek je bolje da Book ide iso ili da kreira za druge pa da da taj sut Nurkicu ili O'Nealu. Prelijepo je gledati kada KD ne pipne loptu u napadu po 5 minuta pa onda krene da siluje sa nerezonskim sutevima. 

 

Zajebano je igrati sa plejom kome je forte da kreira za druge. Teski zajeb za Jonesa, nece se ljeba najesti u Sunsima. Mozda je trebao u Lakerse ili Mavse

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Za koliko je beše Tyus Jones potpisao sa Sunsima? Čini mi se da je bila neka beda koju su svakako i Nuggetsi mogli da priušte.

I on i Gary Trent valjda. Oba bi bili mnogo bolje opcije.

Link to comment
Share on other sites

Pretjeruje se sa kritikama Vestbruka, pogotovo otkad je bio u Lejkersima. 

To se uglavnom odnosi na njehov šut što mu nikad nije bila jača strana. Uostalom on i dalje ima dobre fizikalije, spreman je i pored reputacije koju ima da se skloni u stranu i bude timski igrač. On od odlaska Durenta je konstantno bio u najgorim mogućim sredinama za njega. Za ulogu sa klupe će se savršeno uklopiti. Denveru je najveći problem što nema zamjenu za KCP-a i što opet nemaju centra koji može ući i odmoriti Jokića. Šarić mi je totalno besmislen potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja skontao citajuci i slusajuci price oko Russa u Nagetsima, jedan od razloga sto su ga doveli je sto u tom timu nedostaje prodor igraca.

 

Prakticno nemaju nikoga osim Mareja.

 

Takodje treba im neko ko moze da drzi ritam sa klupe i da bude osigurac u slucaju da Marej ponovo bude povredjen, u smislu da moze da igra sa starterima i da se uklopi u ono sto im tu treba.

 

Meni Westbrook nije los potpis, treba da donese vise od Redzija, to mu je mera u ovom timu.

 

Druga prica je sto FO Nagetsa nije uspeo jos nesto da uradi da ojaca tim i popuni rupe koje imaju. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lonnie Walker potpisao za Boston. Kao digitron stručnjak, mislim da bi mnogo više prostora imao u nekim drugim ekipama jer je, uprkos veoma ograničenim kognitivnim operacijama, još uvek sasvim iskoristiv igrač i microwave strelac. Eto, recimo je Denver mogao da ga potpiše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Jonesa, on je potpisao zato sto misli da mu cinjenica da PHX nema ni naznake pleja garantuje minutazu i u kombinaciji sa ambicijama (napad na titulu) pruza najveci moguci izlog za potpisivanje narednog ugovora. A uz to mu je Ish sasvim izvesno u koverti dao neku lovu, u to uopste ne sumnjam. Jedino ne znam je li bila bela, plava, roze ili ona kaki...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bobby Shurda said:

Evo ih digitron stručnjaci, Durant Buker i Bil kada odigraju tri meča čitavi neće imati tu mesta za Džonsa

 

Zao mi sto nemam subscription na neki od tih digitron platformi cisto da brojim posjede dje ce Tyus tu da postavlja Beala u jedan korner, Bookera u drugi a da zove KD da mu pik tu napravi i da tu nedje loptu 20 sec carini i onda u stilu Teodosica frljakne onu loptu iza ledja Bookeru u taj korner i pljas, trojka. Poetry in motion kosarke.

Edited by MrTwister
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Lonnie Walker potpisao za Boston. Kao digitron stručnjak, mislim da bi mnogo više prostora imao u nekim drugim ekipama jer je, uprkos veoma ograničenim kognitivnim operacijama, još uvek sasvim iskoristiv igrač i microwave strelac. Eto, recimo je Denver mogao da ga potpiše.

 

spominjao sam ja walkera u denver jos tamo u julu kada je vec bilo jasno da pope odlazi i da ce glavni igraci na dvojci biti braun i strawther. u teoriji bi imao vecu minutazu nego u bostonu.

 

boothov plan i program ne samo sto je dosta rizican za ekipu sa ovakvim ambicijama, nego je rizican i za njegov posao. kada se stave sva jaja u jednu korpu™ onda je mnogo lakse da se evaluira njegov rad kao gm-a. ali posto ne znam nista o radu u organizaciji nuggetsa, jedino mi je logicno da je dobio zeleno svetlo za sve sto naumi sa dobro garancijom, uz naravno da balans novca bude na zadovoljavajucem nivou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...