Jump to content

Recommended Posts

Svidja mi se posao Niksa, strpljivo su radili trejdove i nakrcali tim kvalitetom Boston style. Sada je tu core veoma kvalitetnih igraca : Brunson, Randle, OG, Mikal, pa onda Hart, DDV... Jos da zadrze nekako Hartenstajna.. Definitivno ce biti uzivancija za gledanje dogodine, i ako ih zdravlje posluzi, mogu otici i do samog kraja. 

 

Karuso-Gidi trampa - Karuso odmah moze u "startne patike" mesto Gidija i mnogo se bolje uklapa u ovaj tim; Gidi ce imati priliku da ima vise loptu u rukama u Cikagu, a bez nje nije preterano koristan. Karuso uz Shaija i Dorta predstavljace pravi odbrambeni bedem na perimetru a moci ce da preuzimaju i vise igrace. Karusu i nije potrebna lopta u rukama, znatno je bolji off-ball igrac od Gidija, da ne pricamo o spotup sutu za 3. Medjutim, Oklahomi i dalje treba jedan kvalitetan visoki.

 

Muceni Brogdon od ROY nagrade i esencije pametnog i korisnog igraca zbog niza povreda postade kusur u trejdovima. Washington je ponovo dobra vila lige i svima pomaze, uzese Brogija a istovarise jednog od krstenijih i smislenijih igraca koje imaju - Denija Avdiju.

 

Sada se vidi prava velicina LeBrona Jamesa. Dobice u 40toj godini novi 3godisnji ugovor na ~160 milki, ubacio je sina u tim, doveo je drugara iz podkasta da bude trener, organizovao je sve kako treba da uziva u smiraj karijere. Cela organizacija zna koliko je vazan i ne zele ni da pomisle da im ode, vec ce graditi tim oko njega i Dejvisa i boriti se. Sada treba ubediti DLoa da uzme player option i naciniti neke poteze da se osvezi tim, dobro smo poceli sa Knechtom i Bronijem. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Svidja mi se posao Niksa, strpljivo su radili trejdove i nakrcali tim kvalitetom Boston style. Sada je tu core veoma kvalitetnih igraca : Brunson, Randle, OG, Mikal, pa onda Hart, DDV... Jos da zadrze nekako Hartenstajna.. Definitivno ce biti uzivancija za gledanje dogodine, i ako ih zdravlje posluzi, mogu otici i do samog kraja. 

 

Karuso-Gidi trampa - Karuso odmah moze u "startne patike" mesto Gidija i mnogo se bolje uklapa u ovaj tim; Gidi ce imati priliku da ima vise loptu u rukama u Cikagu, a bez nje nije preterano koristan. Karuso uz Shaija i Dorta predstavljace pravi odbrambeni bedem na perimetru a moci ce da preuzimaju i vise igrace. Karusu i nije potrebna lopta u rukama, znatno je bolji off-ball igrac od Gidija, da ne pricamo o spotup sutu za 3. Medjutim, Oklahomi i dalje treba jedan kvalitetan visoki.

 

Muceni Brogdon od ROY nagrade i esencije pametnog i korisnog igraca zbog niza povreda postade kusur u trejdovima. Washington je ponovo dobra vila lige i svima pomaze, uzese Brogija a istovarise jednog od krstenijih i smislenijih igraca koje imaju - Denija Avdiju.

Isto tako vidim stvari, samo što mislim da su prepratili OG-a. Nikako ne razumem Washington, stalno trejduju smislene igrače. KCP - titula. Porzingis - titula. Portland - ? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Koliko god cenio Lebrona košarkaški, a posebno u offcourt situacijama (porodica, biznis, odmereni i ispravni poltički stavovi - doduše samo unutrašnja politika, ali dobroTM), toliko verujem da je sada sa sinom zasrao za sva vremena. Dečko će, tačno da dostigne igrački nivo Stefona Marberija ili Isaiaha Thomasa, uvek biti Bronny, i ne postoji ništa što će u celom životu moći da uradi što će ga izvući iz te priče. Plus je imao zastoj srca... Ne znam, po meni baš grozna i mučna priča, ali eto, legacy.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nije ni prvi ni poslednji koji igra u klubu, jer mu je član uže porodice faca u klubu.

 

Tanasis je godinama tavorio u Milvokiju, ali to nije bilo toliko bitno, jer Janis nema veličinu LeBrona.

 

Primera radi, imate i male egzibicije u Klivlendu, ali to 90% koji čitaju ovaj topić ne znaju.

42 minutes ago, Marvin said:

Bilo je tih teorija da ako KPC odbije hoće da trejduju za Bogdana

Samo ako trejduju Gordona ili MPJ.

Link to comment
Share on other sites

Nepotizam nije nova stvar u NBA, iako je ova epizoda sa LeBroniom mozda i najocigledniji primer. Svakako najaktuelniji.

 

Meni jeste zao Bronija i sudbine koja ga 99% ocekuje, ali mora da ima i njegove krivice/odgovornosti. 

 

On je taj koji je resio da se bavi kosarkom i nakon sto je uvideo da nema talenat i fizikalije ćalca, on je taj koji se odlucio za baš taj sport a ne neki drugi, on je taj kome ni zastoj srca nije bio dovoljan da batali sve to i okrene se nekoj drugoj vrsti karijere (poslovna, umetnicka, sta god). 

Edited by Horium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Nije ni prvi ni poslednji koji igra u klubu, jer mu je član uže porodice faca u klubu.

 

Tanasis je godinama tavorio u Milvokiju, ali to nije bilo toliko bitno, jer Janis nema veličinu LeBrona.

 

Primera radi, imate i male egzibicije u Klivlendu, ali to 90% koji čitaju ovaj topić ne znaju.

Samo ako trejduju Gordona ili MPJ.

 

Da je Lebron igrao sa svojim babom u Klivlednu.

spacer.png

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Da li je ikad iko u istoriji nba bio draftovan sa ovako bednom statistikom na koledžu kakvu ima Bronny?

Ovogodisnji pik Bucksa je u Australiji imao npr nesto ovako i bilo dosta za 23 pik.

He spent the 2023-24 campaign with the Illawarra Hawks, averaging 2.9 points and 1.3 rebounds in 7.7 minutes across 26 appearances.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Big Ticket said:

Ја као отац не могу да уклоним сентимент из ове приче. Свјестан сам колико смрди на патетику, али нека је изгурао Брон своје... Јесте да оваквом непотизму у спорту нијесмо присуствовали од 2006. и Илије Петковића, али Џејмс је таква фигура да ће му ово проћи. Још Америка гине за овом причом, поготово у свијетлу присуства оца у одрастању Афроамериканаца. Леброн даје примјер многима и још више учвршћује своју заоставштину међу демократски (плаво) обојеним становништвом.

 

Иде прича за Бронија да је добар момак, да има радну навику, сад је да то преточи у неку ролу ротацијског играча кроз године које долазе.

 

Прегурали су Лејкерси и горе, у суштини Холивуду је ово још једна америчка прича.

 

 

 

:lol_2:

 

dajte gif sa karijem "ja opste ne znam ko si ti" 

449432931_854605506536462_88852217755874

 

femili biznis!

 

"The Los Angeles Lakers are reportedly ready to offer a 3-year $162M contract, which would keep LeBron James on the team through the 2026-27 season. Bryce James is eligible to enter the NBA in 2026.

The Lakers just drafted Bronny James...imagine LeBron playing on the same team with not one, but TWO of his sons ".

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, MrTwister said:

Ovogodisnji pik Bucksa je u Australiji imao npr nesto ovako i bilo dosta za 23 pik.

He spent the 2023-24 campaign with the Illawarra Hawks, averaging 2.9 points and 1.3 rebounds in 7.7 minutes across 26 appearances.

 

To je ipak profesionalna košarka, nije ni Wemby briljirao u Asvelu pre odlaska u Pariz. Ja sam pitao da li je neko na koledžu imao tako bedne brojke kao Bronny a da je draftovan?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja sam pitao da li je neko na koledžu imao tako bedne brojke kao Bronny a da je draftovan?

 

Peyton Watson, s tim što on za razliku od Bronija ima vrhunske fizikalije na osnovu kojih je i draftovan kao projekat.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Big Ticket said:

Ја као отац не могу да уклоним сентимент из ове приче. Свјестан сам колико смрди на патетику, али нека је изгурао Брон своје... Јесте да оваквом непотизму у спорту нијесмо присуствовали од 2006. и Илије Петковића, али Џејмс је таква фигура да ће му ово проћи. Још Америка гине за овом причом, поготово у свијетлу присуства оца у одрастању Афроамериканаца. Леброн даје примјер многима и још више учвршћује своју заоставштину међу демократски (плаво) обојеним становништвом.

 

Иде прича за Бронија да је добар момак, да има радну навику, сад је да то преточи у неку ролу ротацијског играча кроз године које долазе.

 

Прегурали су Лејкерси и горе, у суштини Холивуду је ово још једна америчка прича.

 

 

 

Šta radi Janis u baksima, a da ne pričamo o gomili trenera koji su pogurali sinove u razne asistente i slično. Nije to ništa novo samo je u pitanju jedan od najboljih ikad i njegov sin.

Klinja je očigledno debelokožac koji će uzeti par milki za džeparac dok ne smisli nešto drugo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nesto se ne secam da je giannis i/ili njegov agent ucenjivali ostale timove i pretili australijom. thanasis je takodje bar igrao neku kosarku pre nego sto je stigao u buckse da tamo bude petnaesti igrac

 

keljin blevins je bolji primer od thanasisa.

Edited by gggggggg
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...