Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

I uz domacinsko sudjenje sipak. JOs imali plus 20

Odlicno je Jokic dominirao u 2/2, prvo ciglario do 4/4 kada je ubacio 1 trojku a na drugoj strani je jos bolji bio, pa su mu skinuli 10 offa i nista nije mogao da odbrani.

 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Нема шта Минесота заслужено даље иде.

Ван Јокића и Мареја остатак Денвера је постигао 21 поен, то је за распуштање одма вечерас.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smešno je bilo šta prigovoriti Jokiću, on je vukao kao konj celu seriju dok su se ostali pojavljivali samo povremeno. Zaslužena pobeda bolje, spremnije i gladnije ekipe, bila je ludilo cela serija.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Delicu banove ako neko ovde bude kukao kako su sudili protiv Denvera.

Tim koji u game 7 ispusti 20 razlike i dozvoli da izgubi 10 razlike nije izgubio zbog sudija!

 

Cestitke Wolwsima a Denver jbg imaju utesnu nagradu u vidu EMVIPIA.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo Minesota. E moj Denver...bez odbrane nema 'ljeba. Kad dobro završavaš posao u odbrani, budeš nagrađen i Clutch-Rudijem.

McDaniels, Reid i Gobert preokrenuli. Moje simpatije su uz Minesotu sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Smešno je bilo šta prigovoriti Jokiću, on je vukao kao konj celu seriju dok su se ostali pojavljivali samo povremeno. Zaslužena pobeda bolje, spremnije i gladnije ekipe, bila je ludilo cela serija.

Bukvalno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jebiga ostao Jokara bez snage negde u 3/4 a vukao je kao konj ovu seriju, svaka čast Mareju što je igrao sa povredom ali 1 dobra utakmica u ovakvoj seriji je premalo da bi se prošlo. Denver mora pojačati klupu sledeće sezone ako misle do finala, Minesota na kraju zasluženo prošla, čestitke njihovim navijačima na ovom forumu.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2024 at 2:02 PM, McLeod said:

Meni je ova Minesota poprilican jad, onako ne znam, ovakva ekipa da ode daleko je bas pokazatelj teske propasti NBA, Edvards kao vanbracni sin MJ-a je ok, ali i originalnom MJ-u je trebala pomoc, ovo ovde Naz Rid kao 6th man i Rudi kao fejk DPOY give me a break.

 

Veci su mi smek imali dok su im igrali Stojko Vrankovic, Marberi i Kar i bili najgori u ligi na NBA 97 na Segi nego sad.

 

Ljudi, polako, Denver nije nikad imao šanse. Setite se isto šta je rekao za Boston, to znači da ne gine jedno Minnesota - Boston finale. 

 

Ozbiljno razmišljam da stavim neke pare na Francuze, mislim da će stići bar do finala. A tu će ih čekati Jokić i družina :whistling:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Jebiga ostao Jokara bez snage negde u 3/4 a vukao je kao konj ovu seriju, svaka čast Mareju što je igrao sa povredom ali 1 dobra utakmica u ovakvoj seriji je premalo da bi se prošlo. Denver mora pojačati klupu sledeće sezone ako misle do finala, Minesota na kraju zasluženo prošla, čestitke njihovim navijačima kao i jezerašima.

Game 7? Danas je bio odlican jbg. Poenterski 35p jbg... To sto su Jokic i on jedini bili raspolozeni za poentiranje je druga stvar.Jes izgubio lopte neke nakraju ali koliko je bila u njegovim rukama jbg.

Anthony Edwards tiha partija i odjednom bum trojka koja je verovatno i prelomila mec(92-82)

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Don Dusko said:

Game 7? Danas je bio odlican jbg. Poenterski 35p jbg... To sto su Jokic i on jedini bili raspolozeni za poentiranje je druga stvar.Jes izgubio lopte neke nakraju ali koliko je bila u njegovim rukama jbg.

Da da to i kažem, večeras odličan ali gledajući celu seriju nedovoljno da bi se prošla Minesota. Videlo se da je i on ostao bez snage možda čak i pre Jokare. Sve je to cena tanke klupe, nije bio niko da iskoči poenterski umesto MPJ koji se patio celu seriju.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Cestitke boljoj ekipi. Ispustena sansa na pocetku trece kad su brzo otisli sa +15 na +20 i opustili se i dopustili 10 lakih poena potom. Onda ih je uhvatio grc a Sota je nastavila da pogadja. Steta jer stvarno verujem da su i Boston i pogotovu Dalas mnogo bolji matchup za njih. Ako uspeju da vrate Browna a Braun i Watson naprave sledeci korak u razvoju, optimista sam za sledecu godinu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...