Jump to content

Recommended Posts

27 minutes ago, uncletima said:

Cekaj, bre. Da li ovo znaci da ga svrbi guza. Moras to da mi pojasnis...

a ne znam kako se kaže na srpskom. To bi možda bilo nešto kao susramlje-transfer blama. Samo je sad guzobolja-????

1 minute ago, Nellthe said:

IMG-364e43febfc401f516c3b0ae6089645c-V.jpg

domobrani je htio reć

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

a ne znam kako se kaže na srpskom. To bi možda bilo nešto kao susramlje-transfer blama. Samo je sad guzobolja-????

Rodjo moj, razumeli smo se i prvi put. 😉


domobrani je htio reć

Oni sve brane, samo ne svoj dom! :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 minutes ago, Don Dusko said:

Bice zanimljivo kada se navijaci Lakersa vrate iz banovine. 😄

 

Misliš brzo će Jokić da ih vrati nazad 😎😎

 

 

Malone je u pravo vreme dobio tehničku za čist nedosudjen faul u napadu. U drugoj četvrtini su svirali čak tri zaredom Soti.

I na tajm aut na početku drugog poluvremena posle 0:11 šta god  

im je rekao je bilo baš jako motivirajuce jer su napravili seriju 23:10

Edited by propolis
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

svi se secaju moje davne diskusije sa Realnim oko koraka, na pivotu i besmislu tog pravila.
Some years later, dokaz da ako imas nekog ko zna da iskoristi to, nemoguce je braniti. I ovo je jedno od 2 situacije za koje sam pricao (tada i crtao čak). Bukvalno samo neko je viši 20cm od mene moze da ima realnu sansu da odbrani to. Pravilo je absurd za samu igru. Jednistavno by default napadač ima preveliki prednost.

 

https://x.com/balldontstop/status/1790613821473910892?s=46&t=m6TLn3LHy2i_jW7jz4EPqQ

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uncletima said:


Sta sve, medju drugarima mozes da nadjes... alal ti cufte! :Hail:

 

Sva katovano,bez reklama,tajm auta,poluvremena i samo čista košarka, milina.

 

 

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

 

Sva katovano,bez reklama,tajm auta,poluvremena i samo čista košarka, milina.

 

 

Plus nece zevati citav dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno zaslužena pobeda i Nikolina prava košarkaška klinika + izriljali ostali standardno, pre svih Gordon i KCP. Inače ja mislim da bi Vujošević u prajmu a verovatno i Radonja da imaju izbor bilo kog igrača na svetu da uzmu u svoju ekipu uzeli Aarona Gordona, kakva jebena fizikalčina!

 

Mora se reći da je Kurjacima mnogo falio Conley. Uopšte nisu imali neki flow u napadu, šta reći kad ti pleja sve vreme glumi NAW koji ima slab dribling i za beka šutera, a kamoli neku košarkašku imaginaciju. Držali su se na inspiraciju Townsa, ali su Nuggetsi pametno zatvorili Edwardsa po svaku cenu pa nek ih dobiju McDaniels, Gobert, Slo Mo i slični. Nije pomogla još jedna prenervozna i očajna partija Reida.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Drugačija utakmica u odnosu na prošlu. Ono što u prošloj nije bio slučaj, Denver je sve uradio da zatvori ulaz Edvardsu. Mada nije to bio samo ulaz, čim bi krenuo nešto odmah je udvajan. To se radilo i sa Taunsom kad primi loptu dalje od koša gdje se ovaj ne snalazi, mada je večeras odigrao odlično a i u par slučajeva je uspio naći Gobera. 

Denver, opet vrhunsko vođenje Melouna, ona tehnička posle nesviranog faula Gobera u napadu je mnogo bitan detalj. Da je nije bilo teško da bi bila suđena 3 faula u napadu zaredom iako je svaki bio čist.

KCP konačno odigrao kako treba u napadu, ali u odbrani je večeras bio odličan. Mnogo sitnih detalja je odradio, dobrih faulova, odličan na preuzimanjima na Taunsu uglavnom. Braun takođe vrhunski, u poslednje dvije je bio idealan. Ostali malo lošije.

E sad što se Jokića tiče treba samo upaliti i odgledati 3/4. Teško da može bolje od onoga da se odigra. Savršenstvo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...