Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

@Dracarys 5/13 iz igre. :23:

Večeras je Jokić baš jako odgovorio, 38% iz igre. Naravno, opet je Džamal kriv što je Jokić pored toga i kraterčina u odbrani, sprdaju se s njim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Videcemo da li ce da suspenduju Mareja za 3.
Ako Sota prodje ovo, mnogo cemo morati da pojedemo mnoga govna sto smo srali za Gober trejd.

To je sad naknadna pamet. Treba stvari promatrati u kontekstu trenutka u kojem su se dešavali. A tad se to činilo ludo. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dracarys said:

Koji procenat iz igre ima Jokić?

 

39 minutes ago, Darko said:

O tome sam i govorio. Nije glavni problem Lejkersa bio napad, nego odbrana. 

Nije serija još završena, niti utakmica. Ali trenutno ima više od 40%, tako da ti matematika nije jača strana.

 

 

Zavrsio sa 38%. :D

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 blokada Minesote.. Naz Rid 4 blokade, NAW 3, pored strasnih tricaskih partija. McDaniels +26 na terenu, SloMo 9sk 8ass. Deluju kao da nemaju slabu tacku u nekom igracu

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Minesoti, odlicna ekipa, igraju vrhunski i zasluzeno vode.
Steta sto su im sudije onako sramotno dale 20 fore na startu i bacile ogromnu mrlju na citavu seriju.
Sramotna liga, oba meca veceras direktno unistena katastrofanim sudjenjem.
Bukvalno za po minimum godinu suspenzije za svu sestoricu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

To je sad naknadna pamet. Treba stvari promatrati u kontekstu trenutka u kojem su se dešavali. A tad se to činilo ludo. 

Osim sto nije naknadna pamet.
Da ih povrede nisu zajebale prosle godine mozda bi ranije videli sta je GM hteo a gledas je sada u realnom vremenu, da jebuckaju Denver  kako oni jebu ostatak lige, pa sada kao pickice 48 minuta placu kod sudije posto su udarili u fizicku jacu, brzu i krupniju ekipu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

12 blokada Minesote.. Naz Rid 4 blokade, NAW 3, pored strasnih tricaskih partija. McDaniels +26 na terenu, SloMo 9sk 8ass. Deluju kao da nemaju slabu tacku u nekom igracu

Imaju oni dosta pomračenja u napadu ali defanzivno to kompenziraju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Cestitke Minesoti, odlicna ekipa, igraju vrhunski i zasluzeno vode.
Steta sto su im sudije onako sramotno dale 20 fore na startu i bacile ogromnu mrlju na citavu seriju.
Sramotna liga, oba meca veceras direktno unistena katastrofanim sudjenjem.
Bukvalno za po minimum godinu suspenzije za svu sestoricu.

Ajde covece oladi sa sudijama i ja navijam za Nuggetse. Minesota je timski nametnula kriterijum koji joj odgovara.

Ako si gledao NYK vs IND onda mozes videti sta je uticaj sudija na krajni rezlutat. Ovde ne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

 

Zavrsio sa 38%. 😄

Imam još bar dve utakmice fore :classic_biggrin: 

 

Kao što i sam rekoh, nisam očekivao da će Jokić imati procente kao protiv Lejkersa. Mada nisam očekivao ni ovo, mnogo loše je odigrao. Baš dosadno igra Denver, provaljeni su.

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ajde covece oladi sa sudijama i ja navijam za Nuggetse. Minesota je timski nametnula kriterijum koji joj odgovara.

Ako si gledao NYK vs IND onda mozes videti sta je uticaj sudija na krajni rezlutat. Ovde ne.

Videli smo da je bilo tako. :lol_2:
Ne kazem uopste da i pored toga ne bi dobili, ali ovo je bilo kao da su im dali 20 fore na startu. Ono nema veze sa dobrom odbranom, klasicno batinjanje.

Link to comment
Share on other sites

Naleteli su na sebe,ali 2.0 verziju sebe, upgrade u svakom pogledu.Ne treba sada polivati olovom Denver, imaju leto da spreme odgovor, dovedu pojacanja...nek smisle nesto kako da dodju do verzije 3.0 samog sebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista, nadam se da ce gameplan za ostatak serije biti gledanje snimaka Embida, Hardena, Lebrona, Luke i Bransona.

Samo ovaj rad bato, apsolutno svaki posed. Ili ona bacakanja i dizanje ruku nakon zaletanja u igraca, sto Tauns radi non stop.
Pa ako prodje, prodje. Barem ce se zgaditi svima i mozda bude nesto promenjeno. Plus nece biti prebijeni za dzabaka.

Neverovatno kakva sramota, gledam kosarku skoro 30 godina, ne znam da li sam ikada bio ovako ogorcen nevidjenom kradjom u jednoj utakmici, poput onoga veceras iz 1/2.
Jedino u ovom rangu je Sakramento-Lejkersi serija 2002 i polufinale SP u Turskoj 2010.

Link to comment
Share on other sites

@Sombor Shuffle, izvini brate ali ne vidim isto što i ti. Prošlu smo imali bolje suđenje i opet izgubili, ovde smo imali lošije ali daleko od neke neviđene krađe, bar od onoga što sam video. Tvrdi kriterijum na koji se Nuggetsi nisu prilagodili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...