Jump to content

Recommended Posts

Nedostaje nam jedan visoki igrač, idealno bi bilo da je jeftin i da može da se dobije za Dreja i Moodija, da ima barem 10 rpg i 15tak ppg, da pegla jaku odbranu, timsku i individualnu i da je dobar dodavač i barem 40% za tri. Nekakav miks Markanena i Majlsa Tarnera, sa primesama Boguta.

 

Inače nije loše, Stef kao ateist odavno bojkotuje xmas sranja, Klej je bio u fazonu rekreacija, a Luni je pokretljiv kao statua. Raduje me buđenje buđavog Kanađanina, valjda je imao rekord u broju frljoka koje su ušle nakon đuskanja po obruču, nešto poput starog Paspaljevog rekorda. Nije loše, Podz je sjajan i drčan.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Grunf said:

Prevelika im je razlika između startne petorke i klupe. Kad se rotacija skrati u plejofu, nisam siguran da se na bilo kojeg od ovih igrača mogu osloniti da im budu šesti ili sedmi u rotaciji.

Pa Denver je i osvojio prsten zato sto su igrali sa skraćenom rotacijom od 7-8 igraca. Nije Bog zna kakva razlika izmedju B. Browna, J. Greena i C Brauna u odnosu na Jacskona, Brauna i Watsona. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Irski_srbin said:

Pa Denver je i osvojio prsten zato sto su igrali sa skraćenom rotacijom od 7-8 igraca. Nije Bog zna kakva razlika izmedju B. Browna, J. Greena i C Brauna u odnosu na Jacskona, Brauna i Watsona. 


Mislim da dosta potcenjujes ulogu Brucea u toj sampionskoj ekipi, u playoffu je bio fantastican. 

Dao je u playoffu 22/23 +12 poena sa +50% suta. To treba nadoknaditi, ne vidim kako. 

Nominalno je tacno sto pises, ali primera radi je Bruce igrao +26mpg u playoffu minule godine sto dovoljno govori o tome koliko je bio bitan sraf te ekipe, osudio bih se reci nenadoknadiv u ovoj koncepciji Denvera. Naravno, MPJ (pre svega poenterski) u trenutnoj formi bi mogao biti neka vrsta nadoknade ali mi je to jos uvek sumnjivo.

 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Mislim da dosta potcenjujes ulogu Brucea u toj sampionskoj ekipi, u playoffu je bio fantastican. 

Dao je u playoffu 22/23 +12 poena sa +50% suta. To treba nadoknaditi, ne vidim kako. 

Nominalno je tacno sto pises, ali primera radi je Bruce igrao +26mpg u playoffu minule godine sto dovoljno govori o tome koliko je bio bitan sraf te ekipe, osudio bih se reci nenadoknadiv u ovoj koncepciji Denvera. Naravno, MPJ (pre svega poenterski) u trenutnoj formi bi mogao biti neka vrsta nadoknade ali mi je to jos uvek sumnjivo.

 

Reggie igra odlicnu sezonu za sad, ta uloga 6-og coveka, kao neka zamena za Bruca bi upravo trebala njemu da pripadne. Igrac sa dobrim ball handlingom, koji moze da izmisli poene, kreira sut sebi i drugima. Naravno, defanzivno je sve na strani bruca, koji je cesto znao da pokriva(i to vrlo dobro) pozicije 1-3. Uostalom videcemo kako ce to sve izgledati u Aprilu, ali po meni zdrav Denver, jedini ko moze da uh tuce u 7 utakmica jeste Boston

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bilo je tumbanja i prosle godine u sastavu i nekog "trazenja". Ali do kraja sezone se iole iskristalizovalo ko ce u bilo kakvu rotaciju u PO. Fali BB i to bas mnogo i ta rupa se mora pokriti. Kontam da ce vremenom da legne na svoje mjesto.

6 hours ago, DameTime said:

Denver ne sme da stane!

I ne treba da stane...po sledecu titulu... 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da, leći će na svoje mesto, da ispadnu na vreme da ne osvoje titulu, ali da ovaj mora da odjebe repku. 

 

46 minutes ago, freethrow said:

Inače nije loše, Stef kao ateist odavno bojkotuje xmas sranja, Klej je bio u fazonu rekreacija, a Luni je pokretljiv kao statua. Raduje me buđenje buđavog Kanađanina, valjda je imao rekord u broju frljoka koje su ušle nakon đuskanja po obruču, nešto poput starog Paspaljevog rekorda. Nije loše, Podz je sjajan i drčan.

 

U potpisu uini 😄 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da će faliti Brus Braun. On je i u Bruklinu bio baja, a kamo li u Denveru.

 

Mislim da ako Sansi i Klipersi budu opet klimavi sa povredama, a Lejkersi ne dovedu top pojačanje, ostaju samo Minesota i Memfis koji bi mogli da iznenade. Oni imaju kadar za to.

 

Trebalo bi više pažnje obratiti na Minesotu i Memfis, mnogo više, nego recimo na Voriorse koji su gotovi.

 

Memfis je ekipa u usponu. Večeras im se konačno i Smart vraća. Jedino što imaju rupu na C, pa je pitanje, hoće li juriti još nekog centra do dedlajna. Morent, čim se vratio, odmah tri uzastopne pobede protiv jačih ekipa, opasan uticaj na igru ima, a Bejn... Jako malo pohvala dobija taj dečko, jedina visoka konstanta ove sezone u Međedima. Oduševio me je kako igra, a sad kad je tu Morent da odvlači pažnju, Dezmond će biti još opasniji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Irski_srbin said:

Reggie igra odlicnu sezonu za sad, ta uloga 6-og coveka, kao neka zamena za Bruca bi upravo trebala njemu da pripadne. Igrac sa dobrim ball handlingom, koji moze da izmisli poene, kreira sut sebi i drugima. Naravno, defanzivno je sve na strani bruca, koji je cesto znao da pokriva(i to vrlo dobro) pozicije 1-3. Uostalom videcemo kako ce to sve izgledati u Aprilu, ali po meni zdrav Denver, jedini ko moze da uh tuce u 7 utakmica jeste Boston

 

 

 

 


Moje misljenje je da Reggie kada se igra ozbiljna kosarka nema sta da trazi. Imao je dobrih epizoda ove sezone (citaj jednu) ali osloniti se na njega u play offu je ravno samoubistvu. Lik donosi odluke koje ovde ne bi igraci doneli u osnovnim skolama. Dzabe da te frljoke ponekad ulaze. Njegovih 12.5ppg na 48% su pre svega posledica dve utakmice gde je dao 20+. Statistika je bikini, moze se protumaciti iz svih mogucih perspektiva ali jednostavno ne vidim kako on tu moze da doprinese na naspanovane odbrane. 

Za zadnji pasus se slazem, i meni deluje Denver opet kao tim koji moze izaci sa zapada u finale ako uspeju da nadju jednu opciju sa klupe koja ce poenterski i organizaciono da se uklopi u njihov core koji je najbolja prva petorka lige po meni (ne individualno nego timski).

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pokazao je Reggie da moze u playoffu 2021, kada je bio jedan najzasluznijih za ulazak u finale zapada sa Klipersima. I to kada im je falio Kahwai( Vidi cuda). Sto se tice njegove statistike ove godine, ne bi bas rekao " da je to posledica dve utakmice sa 20+". Imao ih je 4 puta vise. I to mozes da vidis ovde 

 

Moj prvi post, nije uopste bio upucen da bi se diskreditovao Bruce, svi su zeleli da ga potpisu na kraju sezone i to govori koliko  je bio znacajan, ali moja poenta jeste, da je Denverova klupa uvek bila losa, i da im skracivanje rotacije na maximum 8 igraca vise odgovara nego bilo kojoj ekipi u NBA. Naravno, pod uslovom da su svi zdravi, sto mi je bilo fascinantno prosle godine playoffu s obzirom sa kakvim intezitetom su igrali

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da ne bude nejasnoća...Boli me qratz za koga je Nikola politički. Za žvalju ili nekog sedmog...i do not give a flying fuck. Tema NBA.

Jel mene svrstavaš među botove ili je Jokić prozvan? Zamolio bih te da mi razjasniš, ne radi mi mozak danas najbolje...djeca su me 6 puta ispizdila danas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da ima veze kakav je Jokić politički, a i bez ovog SNS besrama je rekao dovoljno o sebi prethodnih godina. Dovoljno mi je da vidim njegov odnos prema reprezentaciji i kakve komentare daje "inteligentni" Jokić, ali samo za basket, jer je za ostalo teški duduk.

 

Bogdan je za njega realno avion u svakom smislu, sem u košarkaškom.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irski_srbin said:

Pokazao je Reggie da moze u playoffu 2021, kada je bio jedan najzasluznijih za ulazak u finale zapada sa Klipersima. I to kada im je falio Kahwai( Vidi cuda). Sto se tice njegove statistike ove godine, ne bi bas rekao " da je to posledica dve utakmice sa 20+". Imao ih je 4 puta vise. I to mozes da vidis ovde 

 

Moj prvi post, nije uopste bio upucen da bi se diskreditovao Bruce, svi su zeleli da ga potpisu na kraju sezone i to govori koliko  je bio znacajan, ali moja poenta jeste, da je Denverova klupa uvek bila losa, i da im skracivanje rotacije na maximum 8 igraca vise odgovara nego bilo kojoj ekipi u NBA. Naravno, pod uslovom da su svi zdravi, sto mi je bilo fascinantno prosle godine playoffu s obzirom sa kakvim intezitetom su igrali

 Ja ovde vidim 5 tekmi sa 20plus ane 4 puta više ali ajde 😄

 

Ne slažemo se oko Reggiea što je ok. Kao da je to bitno u životu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 Ja ovde vidim 5 tekmi sa 20plus ane 4 puta više ali ajde 😄

 

Ne slažemo se oko Reggiea što je ok. Kao da je to bitno u životu.

Nisam lud buraz, skroz desna kolona. Evo ja sam izbrojao 8 utakmica gde je dao 20( ili vise) poena. A takodje ima solidan broj utakmica gde je dao izmedju 14-18 pts. Mislim nebitno, razumem tvoj pesimizam u vezi Reggiea, uostalom Bruce se pokazao kao pravi pogodak, za Jacksona ćemo videti od Aprila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...