Jump to content

Recommended Posts

Pitanje je i da li će i Willy Green ostati I dalje na čelu NOP-a. Bit će sječa trenera u ovom off-season kako stvari stoje. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Šta vam je šta ste se usisili Denverovci, biće 4:1 protiv Minesote kakav raspad kakvo ispadanje neće sigurno KAT i Gober doneti prevagu.

Ne zovi vraga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Michael Malone: “I think Darvin Ham is a hell of a coach. That’s not an easy job. I think Darvin does it with class. He’s a good man, good coach, and I wish him all the best. Hopefully, he’ll be around there for a long time because he deserves to be.”

 

🤣🤣🤣

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Ne zovi vraga. 

Ja sam ubeđen da neće biti preterano teška serija posebno jer je Jokić u ovoj igrao 7 minuta aktivne košarke po utakmici, čini mi se da su puštali Mareja da malo uhvati šutersku formu

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Pitanje je i da li će i Willy Green ostati I dalje na čelu NOP-a. Bit će sječa trenera u ovom off-season kako stvari stoje. 

 

Veca sansa da Ham ostane trener i Lakersi trejdaju sve sto imaju za Trae Younga nego da dobije otkaz. Ako imaju imalo mozga smijenit ce trener i ostavit ovu ekipu. Russella kakav god bio ne smiju pustiti, nemaju cap space da dovedu zamjenu, a njegov sut i playmaking je suvise bitan za Lakerse da bi ga tek tako pustio. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

https://www.statmuse.com/nba/ask/nikola-jokic-stats-vs-gobert

 

 

Minesoti je bilo lako braniti spoljne jer  Nurkic nije pretnja.

 

Sada kad je glavna opasnost na centru, morace vise da se skupljaju unutra.

To ako urade, izgubice. Treba da limitiraju ofanzivne skokove Gordona i da pritisnu Jamala i Portera a imaju itekako igrace za to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Nini3112 said:

Nemam prevelika ocekivanja od Watsona sada dok bi Braun morao da se pokaze,imao je fine poteze u plejoffu prosle sezone...

Mislim da je ostalo dosta snage u Jokicu,nije ga Davis bas udavio,svakako ce drugacije biti protiv Goberta


Ne znam zasto ja bas ocekujem solidan doprinos Votsona. Covek je stavio poklopac na obruc u onom mecu koji je trebao da odluci o 1. mestu u konferenciji, al ne lezi Vembi vraze. 😅

A Jokicu bi bolje bilo da pokaze tu snagu i kondiciju, posto je bio blago receno uzasan ovu seriju. Defanzivno naravno. Ona dva meca u L.A. nije pokusavao da podigne ruku na sutu dok ne pocne 2. poluvrmeme utakmice. Sramotno, da nije stvorio brdo kredita za sve ove godine, unistavali bi ga kriticari redom zbog toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

To ako urade, izgubice. Treba da limitiraju ofanzivne skokove Gordona i da pritisnu Jamala i Portera a imaju itekako igrace za to. 

Zajebano ce biti. Serija sa LAL bila je uzbudljiva jer je Dejvis dominirao na obe strane, Vulfsi imaju jednodimenzionalnu peticu.

Ocekujem tesku seriju, ali skalp koji je Denver uzeo znacice po pitanju samopouzdanja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sombor Shuffle said:


Ne znam zasto ja bas ocekujem solidan doprinos Votsona. Covek je stavio poklopac na obruc u onom mecu koji je trebao da odluci o 1. mestu u konferenciji, al ne lezi Vembi vraze. 😅

A Jokicu bi bolje bilo da pokaze tu snagu i kondiciju, posto je bio blago receno uzasan ovu seriju. Defanzivno naravno. Ona dva meca u L.A. nije pokusavao da podigne ruku na sutu dok ne pocne 2. poluvrmeme utakmice. Sramotno, da nije stvorio brdo kredita za sve ove godine, unistavali bi ga kriticari redom zbog toga.

Slazem se oko Jokica

Ali mislim da je ovu seriju igrao na 60% u oba smera,videcemo protiv Minesote ocigledno da je Goberu nabio komplekse tako da bice zanimljivo itekako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imati najbolji dvojac lige 70+ meceva u sezoni i opet zavrsiti van top 4 konferencije moze samo totalna budala. Kljucni period je bilo ono nakon IST kad je majstor forsirao Reddisha ko nenormalan, a Reavesa i Russella zakucao za klupu pa u tom periodu tim imao score 3-11.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јокић ненормална статистика у овој серији, Мареј 2 гејм винера, али прави х фактор Портер, каква серија свака му част.

 28.2/16.2/9.8 + 1.2 ukradene na nivou serije. 60% iz igre, 92.5% bacanja. Jednu asistenciju kratak za TD prosek i 2x na 9 asistencija stao, veceras ponovo 1 falila za onaj njegov 25-20-10. Ovo su nenormalne brojke i to se niposto ne sme prevideti ni potceniti.
Ali mora bolje u odbrani, mada ovo je verovatno najtezi mecap u citavoj ligi za njega, sto se toga tice. Targetirali su ga bukvalno u svakom posedu, non stop pikenrol sa AD, narocito kad ga Lebron pozove u visoki pik, tu ostane mismec bez obzira na preuzimanje. Protiv Rudija ce to bez dileme biti dosta lakse braniti.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Урош19 said:

Šta vam je šta ste se usisili Denverovci, biće 4:1 protiv Minesote kakav raspad kakvo ispadanje neće sigurno KAT i Gober doneti prevagu.

 

AP24101070255806.jpg?w=1024

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ocekujem da ce Denver resiti Minnesota pre 7. utakmice i da im Lejkersi manje leze od Wolvesa. Prilicno sam siguran da ce ih rutinirati. 

Gobert Jokicu ne moze nista, ali bas nista i to se videlo u zadnjoj utakmici koja je trebala biti kljucna za prvo mesto u Minnesoti 4 kola pre kraja. Sada je tu i KAT koji doduse tek Jokicu defanzivno svih ovih godina ne moze nista. Po meni je Jokic kljucni igrac ove serije i ako je na maksimali sto se tice obrtaja Denver ide dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sombor Shuffle said:

A Jokicu bi bolje bilo da pokaze tu snagu i kondiciju, posto je bio blago receno uzasan ovu seriju. Defanzivno naravno. Ona dva meca u L.A. nije pokusavao da podigne ruku na sutu dok ne pocne 2. poluvrmeme utakmice. Sramotno, da nije stvorio brdo kredita za sve ove godine, unistavali bi ga kriticari redom zbog toga.

Dejvis je bio gazda u ovoj seriji.

Jebes brojke, dok ne vidis stanje stvari na parketu.

Jedan MVP ne igra odbranu ni pogledom.

A utisak je da je energetski bio ispod niova, cesto delujuci iz drugog plana.

Ako si prva zvezda, neces dozvoliti da akcije idu mimo tebe, uzimaju se nekakvi sutevi preko ruku, neizgradjene akcije itd.

On je to dopustao, da bi odmarao, propisno se izodmarao, i imam utisak da se sacuvao.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Imati najbolji dvojac lige 70+ meceva u sezoni i opet zavrsiti van top 4 konferencije moze samo totalna budala. Kljucni period je bilo ono nakon IST kad je majstor forsirao Reddisha ko nenormalan, a Reavesa i Russella zakucao za klupu pa u tom periodu tim imao score 3-11.

 

Ja sam kao neko ko uopste ne voli Lejkerse, uvek imao postovanje ka njima, kao na primer sto postujem Ferari u F1 iako nisam njihov fan, jer Lejkersi su malte ne uz Boston sinonim lige. E sad, najbolji dvojac lige...mislis na Lebrona I Ej Dija? Pa... sta znam, ne bih to tako nikad postavio, ali dobro, tvoj stav...

Lebron je mator, samo jos on treba da to prihvati, mozda odigra sezonu sa sinom i okaci kopacke o klin. Ej Di mi je nekako igrac koji je najvise fejlovao od onoga sto sam od njega ocekivao. Ali glavni problem Lejkersa je po meni spoljna linija. Tu mi je najbolji Rivs, a Rasel mi je takodje underachiever. Nije to dovoljno. Za titulu treba imati ekipu bas ovakvu kakvu Denver ima. Njihova jedina malo slabija pozicija je 2. Nakecu Marej, na trojci Porter, ona zivotinja Gordon na cetvorci i najbolji igrac na svetu na petici. Realno, dobro su Lejkersi i prosli. Nemaju oni ni kvalitet a ni trenera za nesto vise.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se @Crni, bolesne brojke ali nije tako dobro izgledalo na parketu, ni blizu. Na primer, Game 4 protiv Majamija je izdominirao iako je završio sa samo 23/12/4. 

 

Mislim da će odigrati mnogo bolje protiv Minesote, ali ne znam da li je to dovoljno za prolaz. Mora da se vrati playoff Murray.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Nemam nista protiv da ga se potpise kao nedraftovanog igraca il eventualno neki pick na kraju druge runde. Trositi pick na njega bi bila ludost al svakako cisto sumnjam da ce ga iko draftovati. 

Iskreno zao bi mi bilo decka da se to desi jer bi pritisak na njega bio ogroman a navijaci Lakersa nisu strpljivi. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Урош19 said:

Ja sam ubeđen da neće biti preterano teška serija posebno jer je Jokić u ovoj igrao 7 minuta aktivne košarke po utakmici, čini mi se da su puštali Mareja da malo uhvati šutersku formu

Nije to bio izbor. Vrati pa pogledaj gde je Jokic primao loptu tokom citave serije. Prakticno iskljucivo od kapice do linije za 3, pa onda zidaj protiv AD/LBJ/Rui i udvajanje cim ih pomeri metar-dva unutra, ili momentalno udvajanje kad primi loptu bocno.
Bas me zanima koliko je puta dobio ulazni pas na nekih 3-4 metra od kosa ili blize, a da nisu bile kontre ili onih nekoliko katova kroz reket, kad je prozujao pored neopreznog AD. Posto je to barbecue chicken alert, po pravilu.

Link to comment
Share on other sites

“The Lakers, team sources say, would be open to discussing any deal that involves (LeBron) James coming back — including even the maximum three-year, $164 million extension they can offer.”
 

O neeee, nikad ih se necu rijesiti, prvenstveno neke dvojice.🤣

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...