Jump to content

Recommended Posts

Bil je barem jednom u svakoj od utakmica nagazio aut liniju u polukontri, maltene na istoj poziciji, sa desne strane. Liku se to desava redovno.
Neverovatno koliko je to lose dovodjenje bilo. Ovo sto on donosi bi verovatno i Erik Gordon mogao da isporuci, kad bi mu dali istu minutazu i ulogu. Totalni bezveznjak na ugovoru od 50 miliona. :twak:

Link to comment
Share on other sites

Minnesota baš bolje izgleda, slobodna bacanja drže Phoenix u igri. Jednostavno izgledaju kao bolji tim. Ovde ladno može da padne još jedna metla.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Finiks izgleda nemocno, sutnuli su 17 bacanja za cetvrtinu i po, cak i pored toga Minesota vodi. 
Jednostavno nista im ne dolazi lako, prakticno uopste nema lakih poena, jer nema izgradjenih akcija. Ne mogu da pariraju visinski ni u snu, ali opet ne igraju dovoljno brzo da time naprave neki balans. 
Buker i Bil cak ni Konlija ne mogu da rese 1 na 1. :ajme:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je ova Minesota poprilican jad, onako ne znam, ovakva ekipa da ode daleko je bas pokazatelj teske propasti NBA, Edvards kao vanbracni sin MJ-a je ok, ali i originalnom MJ-u je trebala pomoc, ovo ovde Naz Rid kao 6th man i Rudi kao fejk DPOY give me a break.

 

Veci su mi smek imali dok su im igrali Stojko Vrankovic, Marberi i Kar i bili najgori u ligi na NBA 97 na Segi nego sad.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, McLeod said:

Meni je ova Minesota poprilican jad, onako ne znam, ovakva ekipa da ode daleko je bas pokazatelj teske propasti NBA, Edvards kao vanbracni sin MJ-a je ok, ali i originalnom MJ-u je trebala pomoc, ovo ovde Naz Rid kao 6th man i Rudi kao fejk DPOY give me a break.

 

Jel ti uopšte gledaš utakmicu ili pišeš napamet?

 

Meni su najozbiljniji rival Denveru za titulu. Duboka, jaka, visoka ekipa koja ima i glavu i rep. Timski igraju, jedini koji malo više solira je Edwards. 

 

Phoenix ne liči ni našta, fali im plej kao hleb naš nasušni. Ode na 20 razlike u trećoj, po običaju raspadaju se kod kuće u plejofu. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mimesota.jeste ozbiljan rival Denveru,ali vidi se da mecevi.iz regulara ne znace mnogo.Nek Jokic kopa u reketu, tu mu ni Gober ni KAT ne mogu mnogo nauditi.

Sa druge strane Kuban i Kid bi mogli da iskontrolisu nosioca 1 reda Poli barene kobasice da smanjii dozivljaj kad mu sut ne ide,srecom Klipani jos i gori.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bodo said:

S. U. N. S see you next season. Koja komedija od ekipe. 

Što je najgore, ukopali ste se sa ugovorima Bealom, KD-om, i Booker-om a nemate pikove koliko znam. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Što je najgore, ukopali ste se sa ugovorima Bealom, KD-om, i Booker-om a nemate pikove koliko znam. 

Već se govori da KD ide. I Vogel. Želja je Lue kome istječe ugovor. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Meni je ova Minesota poprilican jad, onako ne znam, ovakva ekipa da ode daleko je bas pokazatelj teske propasti NBA, Edvards kao vanbracni sin MJ-a je ok, ali i originalnom MJ-u je trebala pomoc, ovo ovde Naz Rid kao 6th man i Rudi kao fejk DPOY give me a break.

 

Veci su mi smek imali dok su im igrali Stojko Vrankovic, Marberi i Kar i bili najgori u ligi na NBA 97 na Segi nego sad.

nađi devojku, momka...psa.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nenson said:

Sta bi od onog proslogodisnjeg Bookera iz playofa... Mislio sam da je uz Luku najaci vanjski igrac...

Nema šta mora se priznati da ih je Sotta ugazila. Jednostavno su bolja ekipa u svakom pogledu. Malo pomalo Book postaje choker u PO. Jedino se nadam da će dobiti lekciju iz pristojnosti od Denvera u drugoj rundi iako nisam baš njihov fan. I da trejd za Gobera se pokazao kao pun pogodak za njih. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispraćamo polako u penziju neverovatnu grupu igrača koja je podigla NBA na još viši nivo, pogotovo u odnosu na rane 2000te. Steph, Lebron, KD, Kawhi, Russ, Harden, PG13, Dame, Giannis... Strašna ekipa.

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Mozes ovo obrazloziti? 

6 sezona je tu, 6 sezona se ulaze nenormalno, mijenjaju se ekipe da bi mu se titrala j.....

Slavna fransiza je spala na to da bude rob liku koji je dosao da snima filmove ovdje. 

 

Respect za igru ali nemojmo se igrati francuske sobarice da je on zrtva u ovoj situaciji. Zrtva su PRAVI navijaci Lakersa, ne preletacevici. 

Za 6 godina imamo:

-neulazak u plejof

-titula

-ispadanje u 1 rundi

-neulazak u plejof

-WCF metla

-vrvt metla u 1 rundi plejofa

 

Jbg, ima i do njega. Rasprodali smo sve za AD, tek ove sezone imamo pik 1 runde.

Svasta smo dovodili i trejdovali da bi ga zadovoljili

 

16 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Jeste, njegovo inzistiranje na Westbrooku 2021. nema ama bas nikakve veze sa raspustanjem sampionske ekipe iz 2020. i pustanjem dva elitna defanzivna beka. 

Sve se slažem 

Zato sam i napisao da mi je žao Lebrona košarkaša, ne njega kao lika.

Bilo bi do jaja da jedan košarkaši genije poput njega poslednje godine provodi u zdravijoj sredini, ne nužno u kontenderu.

Dobrim delom je sam kriv, ali Lejkersi baš tužno izgledaju koncepcijski i teško da stanje može biti bolje bez baš jakog reseta.

 

Mislim da bi i on više uživao u nekoj perspektivnoj ekipi koja nije trenutno kontender nego u ovim skalamerijama od timova. Jedino rešenje za LA je trejd AD, Bron je prevelik da bi bio trejdovan.

2 minutes ago, freethrow said:

Ispraćamo polako u penziju neverovatnu grupu igrača koja je podigla NBA na još viši nivo, pogotovo u odnosu na rane 2000te. Steph, Lebron, KD, Kawhi, Russ, Harden, PG13, Dame, Giannis... Strašna ekipa.

Misliš da je i grčki hendboler za penziju?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Došao sam da napišem nešto slično kao fritro,  da je vreme da se napravi tim: Kari, Lbr, Harden, zetko, KD.

Kavaj vrv ima jos goriva nego je sad nezalečen pa loš performans.

Wbrook ne moze, jer je samo statpadovao.

 

Inače, kakva nemoć i frustracija Westbrika prema mladjem i lepšem Luki, kao kad Dragče u Rodjaku sa sela objasnjava Ćetkoviću kako se potrudio tokom jednog odnosa i pita na kraju kako je bilo, a ona ga gleda i kaže: E moj Dragče, kad bi znao kako momci jebu...

 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Kako rez iz reg dela zna da prevari(3-0 za Sanse)....

 

Jednostavno lose sastavljena ekipa koja zavisi kako ce 3 glavna igraca da odigraju. Tj trebaju im vrhunske partije a oni jos nisu nijednom pokazali to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Gdje je nestala ona pristojnost u trenucima slavlja. 

 

Pa dobro, Edvards je taj lik. On je vec sada ozbiljan igrac, ali je kao pojava meni izuzetno antipatican, iako bas gotivim ovu Minesotu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 40Wins said:

Inače, kakva nemoć i frustracija Westbrika prema mladjem i lepšem Luki, kao kad Dragče u Rodjaku sa sela objasnjava Ćetkoviću kako se potrudio tokom jednog odnosa i pita na kraju kako je bilo, a ona ga gleda i kaže: E moj Dragče, kad bi znao kako momci jebu...

 

 

  • Thanks 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...