Jump to content

Recommended Posts

7 hours ago, Horium said:

Ja ocekujem (tesnu) pobedu LAL. Nisam siguran da je Denver dostigao punu radnu temperaturu. 

 

 

Ako bude pobeda LAL, ne verujem da će biti tesna - Denver zna kako da završi tesne utakmice. Mada danas mislim da će Denver pobediti sa oko 10-ak razlike, očekujem da će im šut proraditi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan fight u Filadelfiji. :thumbsup: Knicksi žilavi, Embiid fizički izgleda dosta loše, uz to pokazuje znake nervoze. Bilo bi dobro da potraje serija, baš zbog izjednačenosti, borbenosti, rivalstva, gledljivosti...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Embid je takav jadnik da je to prosto neverovatno, ako ne pokusaju da ga utope nako sto ih Niksi ometlaju u ovoj seriji, stvarno ce ispasti debili.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imam osjećaj da Knicksi izlaze s Istoka. Igraju timski, imaju fantastičnu atmosferu, super borbenošću nadoknađuju eventualni nedostatak kvaliteta. Ali, ovo posljednje više nije toliki problem - mnogi igrači su značajno napredovali ove sezone, iHart posebno, Donte takođe, o Josh-u da ne govorim. Ni klupa nije loša, uz ozbiljnog trenera nekako su se sve kockice posložile. 

 

Vidim da je u međuvremenu Orlando zgazio Cavse. Fizički su možda i najpotentnija ekipa, nikome neće biti lako da ih dobije četiri puta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz moje (laičke) perspektive - Branson je paljevina kao i Džemo u Denveru ... Di Vinćenco ne igra kako treba a ovaj jadnik od trenera neće da ubaci Babu ....

Embid dve trojke uzastop ... ali svejedno mi se čini da nema on muda. Nek mi dokaže da grešim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DKH said:

Embid je takav jadnik da je to prosto neverovatno, ako ne pokusaju da ga utope nako sto ih Niksi ometlaju u ovoj seriji, stvarno ce ispasti debili.

Ovo je sve od veceras

Zasto nije dobio ni tehnicku/flagrant, to je pitanje za ligu. A itekako je zasluzio da bude iskljucen, vise puta.
I posle se pravi lud i pita zasto ga ljudi ne postuju i ne vole. Jedan od najsramnijih likova i najprljavijih igraca u ligi.

  • Like 13
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DKH said:

Embid je takav jadnik da je to prosto neverovatno, ako ne pokusaju da ga utope nako sto ih Niksi ometlaju u ovoj seriji, stvarno ce ispasti debili.

This didn't age well.

6 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Ovo je sve od veceras

Zasto nije dobio ni tehnicku/flagrant, to je pitanje za ligu. A itekako je zasluzio da bude iskljucen, vise puta.
I posle se pravi lud i pita zasto ga ljudi ne postuju i ne vole. Jedan od najsramnijih likova i najprljavijih igraca u ligi.

Bio bi i još bolji igrač da nije takva stoka. Sabio je danas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Opet los ulazak u mec, mozda i najgori do sada. 
Svaki ofanzivni skok kaznjen ne samo poenima vec i faulom. Jokara 2 rano, bice tesko braniti, kad mora da se cuva.

Prosli si prespavao, ovaj je zlatan u odnosu na taj😏

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darko said:

Ako bude pobeda LAL, ne verujem da će biti tesna - Denver zna kako da završi tesne utakmice. Mada danas mislim da će Denver pobediti sa oko 10-ak razlike, očekujem da će im šut proraditi. 

u jednoj kategoriji sigurno neće biti tijesno

1 minute ago, Crni said:

He, he, dobio poster 😁

Ucinak Obrve fantazija, da ga vidimo dokle ce izdrzati.

zaljepio ga Reggie

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stex said:

Jamal nista novo, opet sramotan, energija 0, sve je zasrao sto je pipnuo.

Ima covek 5 asista.

Just now, Ječmendo said:

Lejkersi ušli u meč sa mnogo više energije. :thumbsup: Denver baš mlako, bez koncentracije, a mimo Jokića uz minimalnu upotrebu mozga. :s_d: Čini se da im je prešlo u naviku da jure rezultat.

Meni se cini da planski pokusavaju da uvedu igrace mimo Jokica u utakmicu, ali im to ne uspeva, pa ce morati da vade kestenje iz vatre docnije.

Link to comment
Share on other sites

Rezultat bolji od igre. Bas dosta nesigurnosti, lopta ispada iz ruku, narocito Dzamalu i KCP. Malo srece sa ovom mini serijom.
I da, dokle vise ovako lose otvorene trojke da se sutiraju. Holidej je bacio takve 3 cigle, sve 3 sam kao duh :twak:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...