Jump to content

Recommended Posts

Kakav prvi korak Watson ima, baš je šteta što nema tu setova, njega će uvek čuvati najgori defanzivac I tu bi ga mogao probiti bez problema, a pas zna poslati i to vrlo fino ako se skupi, njemu samopouzdanja ne fali i nerealno je kako brani ljude koji 20 25kg više od njega imaju, pojede ih svojom energijom i dočeka na obrucu.

 

 

Braun I on i po 20-25 min u PO trebaju igrati, mene nebi iznenadilo da Denver sa 7 igraca bude igrao, gde bi Jamal i Gordon izašli posle 6 7 min igre, a taj osmi igrac ako bi se uključio bolje da bude Holidej koji kad je sam pogađa, a bolji je defanzivac od Dzeksona, kome organizacija je katastrofalna.

Link to comment
Share on other sites

Finiks konacno jedna jako dobra 4/4 i veoma vazna pobeda. Nju Orliens ima Sakramento i GS na strani i Lejkerse kuci do kraja, tako da mozda ima neke sanse da FIniks izbegne plejin. Mada i oni imaju 2 teska gostovanja preostala, Sakramentu i Minesoti.
Jos jedna 50ica Bukera, a KD zatvorio utakmicu.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Finiks konacno jedna jako dobra 4/4 i veoma vazna pobeda. Nju Orliens ima Sakramento i GS na strani i Lejkerse kuci do kraja, tako da mozda ima neke sanse da FIniks izbegne plejin. Mada i oni imaju 2 teska gostovanja preostala, Sakramentu i Minesoti.
Jos jedna 50ica Bukera, a KD zatvorio utakmicu.

Egal nakon 3 deonice protiv ovog tima Lac je ocaj, imam utisak da Finiks jedino protiv Denvera igra iznad očekivanja, dok ostale su debelo ispod.

Link to comment
Share on other sites

Ma to je jasno, ali ono sto je vazno je upravo ta 4. cetvrtina, zato sam i naglasio. Neverovatno je koliko lose igraju istu citave sezone, Ima onaj +/- grafikon, ja nisam mogao da verujem da ono nije sprdnja, dok nisam proverio na razlicitim izvorima. Ovo je ipak pomak u pravom smeru.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Phoenix je na pobjedu u petak  protiv Kingsa daleko od zagarantiranog  7. seeda i HC prednosti bar u play inu. A ako NOP izgubi dve od tri uz trijumf u Sacramentu mogu biti 6. na kraju. Oba tima imaju teške mečeve do kraja tako da je sve moguće. Svakako će biti zanimljivo u ovih par dana. 

Link to comment
Share on other sites

Ova Minesota je baš zajebana, ispada da im Towns ne treba i da ga mogu trejdati za nešto korisnije. S jedne strane bolje biti 2. ili 3. nego 1. jel se onda ide na Dallas ili Clipere u drugoj rundi. Ali sad se ide radi prestiža i Jokiću još treba 10 asistencija da dođe do 700 ili 12 da stigne Chamrleanovih 702 u jednoj sezoni. Prošle sezone je to bolje izgledalo jer se ranije osigurala 1. pozicija i ušlo se svežije u playof.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...