Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Don Dusko said:

Tima i MJ...



...ne mogu ni u kvot (Jedva ga ugurah)

Zasto? Imas dovoljno slobodnog vremena, ili da ti kazem kracu varijantu? OK, nije problem: Ja volim kosarku, a on bejsbol/golf,
 


...biraj. 

PS. Enivej, Kronose, ovo ce neZvanicno biti drugi put da te trazim, ako moze za Dejm i Duska onaj lepi "nas" sto ljubi. Hvala! :ss:

Link to comment
Share on other sites

BTW

Pre neku noc sam imao neki cudan deŽu/i... Onaj, keltski, Braun, kao da je Majkova reinkarnacija... Kako cudno pomirise pazuhe - eto njega na liniji za slobodnjake. Ja sam brojao do 11, posle toga... pffft.

PS. Neko je spomenuo sa druge strane neke pile, veruj mi... nisam ja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Nesto je trulo u Milvokiju.

 

Previše si naviknut na teorije zavere sa KKCZ teme. Jednostavno nisu konstantni ali i pored toga imaju dobar rekord, tako da treba sačekati PO da bi se videli realni dometi ove ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Strasan pritisak je na javnim licnostima.

Mislim da uopste nije lose da otvoreno govori o tim stvarima.

Slažem se, mislim da je i DeRozan pričao kako se muči sa depresijom i čini mi se Kevin Love.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Previše si naviknut na teorije zavere sa KKCZ teme. Jednostavno nisu konstantni ali i pored toga imaju dobar rekord, tako da treba sačekati PO da bi se videli realni dometi ove ekipe.

Khm, Khm

 

image.thumb.png.7fb32b18470f7ab76180afcfdf32fbcc.png

 

 

:D

 

______

 

Jesu nekostatni ali nisu ni kliknuli jos. A u plej ofu ta nekostatnost ce da im pravi probleme...

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Dusko said:

Khm, Khm

 

image.thumb.png.7fb32b18470f7ab76180afcfdf32fbcc.png

 

Upravo tako, evo ja sam videvši tvoj komentar otišla da pogledam boxscore i videla da je Dame odigrao ispodprosečno. Samim tim logično je da su izgubili ako pogledaš partije s druge strane - Fox, Sabonis, Monk i Barnes isporučili.

 

Nije nešto trulo nego je drugi najbolji igrač ekipe odigao katastrofalno. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bojdo said:

Po kvotama, Jokic ozbiljan favorit za 3 MVP priznanje. Vrlo tesko ce se nesto do kraja promjeniti. Pogotovo ako Denver uhvati prvo mjesto, a ima laksi raspored nego OKC.

 

https://www.vegasinsider.com/nba/odds/mvp/

 

По мени готово 90% је сигуран МВП. 

Једино шта може то променити је да Далас направи неку лудачку серију па заврши 4-5 и Дончић би онда заслужено такође био, другачије не може Јокић да изгуби награду.

Link to comment
Share on other sites

Možda. Mada ako Denver uzme 1 mjesto, opet bi Jokic bio 1 favorit bez obzira na 5 mjesto Dallasa(4 teško može biti). Koliko god ovo bilo priznanje za regularnu sezonu isto tako Jokicevo uzimanje prstena pojačava utisak kod glasaca.

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo ako Denver ne bude prvi, sanse mu rastu, a Dalas maksimalno moze biti 5, čak ni tada ne bi bio glavni favorit. Ali bi imao vece sanse od SGA. Ni na ovim MVP listama na NBA se Doncic ne kotira dobro, a i posljednji presjek ESPN ankete ga je stavio čak iza Tatuma i Grka. Morali bi imati neki niz od 10 pobjeda da sve to preokrene, pod uslov da Denver počne gubiti.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...