Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

@40Wins cestitke. 

Fox i Monk nas razbise

Meni je Monk bio jako zanimljiv igrač još dok je u Hornetsima igrao.Vi mu niste mogli ponuditi veći ugovor jel tako beše? Fox je opaki igrač. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bodo said:

Meni je Monk bio jako zanimljiv igrač još dok je u Hornetsima igrao.Vi mu niste mogli ponuditi veći ugovor jel tako beše? Fox je opaki igrač. 


Lakersi su ga 2021. potpisali na minimalac i max koji su mu 2022. mogli ponuditi je bio porezni MLE. Fakticki ga je nemoguce bilo zadrzat.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, bodo said:

Meni je Monk bio jako zanimljiv igrač još dok je u Hornetsima igrao.Vi mu niste mogli ponuditi veći ugovor jel tako beše? Fox je opaki igrač. 

Evo alpaka odgovorio. Bio je medju najboljim igracima te sezone. Bas opasan skorer. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nema sad nikog da prokomentarise kako State ugazi Buckse

Ratnici su pronašli svoj Mojo lately osim one anomalije u Bostonu. Oni bi čak mogli i izbjeći Play-in s obzirom na činjenicu da Dallas igra baš baš loše u zadnje vreme. čini mi se da su i lani popustili negde u ovom istom periodu i na kraju se nisu ni uvrstili u PO. ako bude tome tako onda je moguč i duel GSW- Denver odmah u prvoj rundi.

edit:

u stvari ipak teško da mogu izbjeći PI. Morali bi preskočiti ili Phoenix ili NOP. Nije teoretski nemoguće ali u praksi teško će to ići. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Nisam verovao Minesoti ništa ni ovako ali ova povreda KAT-a ne mora da bude tolika katastrofa za njih timski, Reid ima dosta kvaliteta da ga dostojno zameni ili će se možda ipak okrenuti nešto prirodnijoj petorci sa McDanielsom ili Andersonom na PF.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

image.thumb.png.69cacb96e4842ade8bff1a67fe94f7fc.png


Je l' ovo najveća prevara od igrača u novijoj istoriji lige?

Odmah guglam

How much money has Ben Simmons made?

In the ongoing 2023-24 NBA season, Simmons earns US$37.8 million. In total, Ben Simmons earned US$163 million as a salary alone in his career till the end of the 2023-24 NBA season. The 3-time NBA All-Star will be an unrestricted free agent in the summer of 2025.

 

2. Post

Spoiler

spacer.png

 

Edited by Grunf
Spoji mi postove, nenadano
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...