Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Milko Miller said:

Bas me zanima gde je sledeća stanica za Pokusevskog. Ja lično ne verujem da će drugi NBA tim probati eksperiment Poku. Ja ga nekako i ne vidim sa bitnom ulogom u nekom Evroligasu. Toliko je sve to još nedefinisano oko njega, i sto se igre i tela tiče. Ali dobro zaradio skoro 15 miliona u Oklahomi, može da izabere sledeću stanicu bez finansijskog pritiska. 


Partizan. Mozda ga i Oli uzme, al ne vidim neku trecu opciju.

 

 

11 hours ago, Gaga said:

Ovaj Max Christie ni u Crnokosi ne bi mogao,zidao je kuću celu tekmu.

 

Al bi se uklopio u Crnotravu 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DameTime said:

Cela izjava postoji u kontekstu da je prošle godine rekao kako je to Giannis, a sada kaže da je to on sam, da veruje za sebe da je najbolji svaki put kad izađe na teren. Dakle, izgradio je neko zdravo samopouzdanje jer i te kako ima igru kojom može da podrži to što je izjavio. 

 

Meni je više muka od forsiranja lažne skromnosti među igračima. Verovati u sebe i svoje veštine nije ništa loše. 

 

U 21. veku računam na to da smo svi koliko-toliko funkcionalno pismeni i da nećemo diskutovati na nivou klikbejt naslova. Pošto je ESPN turio ovaj naslov da bi se ljudi popalili u komentarima kako on nije najbolji igrač. 

 

Ma šta je on osvojio, nije ni u top 10 najboljih.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Horium said:

 

Poku otpao, a nema @uini da ga brani.

 

Mislim da ce makar jos neki tim da proba sa njim. Realno, Sarlot ili neki drugi tanker imaju lufta da mu daju jos sansi a da ih to ne kosta. 

Jadan onaj koga uini brani i kinez hrani.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

"Pre četiri godine je došao ovde, prolazio je kroz naš program. Bio je, očigledno veoma mlad, zelen, fizički, nikad nije igrao ovde. Mislim da nikada nije razumeo svoju igru kao profesionalni igrač. Iako mislim da je napredovao, nismo našli konstantnu ulogu za njega ove sezone", rekao je Dagnolt i dodao:

"Ali, on je još jedan momak za koga navijamo, u koga verujemo, i cenimo njegovu posvećanost našem programu tokom njegovog vremena ovde i želim da i on to zna".

 

Ovo mi je bas bzvz izjava.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

"Pre četiri godine je došao ovde, prolazio je kroz naš program. Bio je, očigledno veoma mlad, zelen, fizički, nikad nije igrao ovde. Mislim da nikada nije razumeo svoju igru kao profesionalni igrač. Iako mislim da je napredovao, nismo našli konstantnu ulogu za njega ove sezone", rekao je Dagnolt i dodao:

"Ali, on je još jedan momak za koga navijamo, u koga verujemo, i cenimo njegovu posvećanost našem programu tokom njegovog vremena ovde i želim da i on to zna".

 

Ovo mi je bas bzvz izjava.

Malo se gubi u prevodu, evo cele izjave. Moj prevod boldovane rečenice: nije imao dobro razumevanje svoje igre kao profi igrač. 

 

 

 

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Najpotcenjeniji superstar ikada. Bio bi vrhunski matchup ali Timi je ipak two-way igrac. Covjek je bio zberina i u napadu i u odbrani

100%. Jokić je od njega dosta stvari pokupio, mada je Nikola za napad ipak tata mata za Duncana. Za odbranu je obrnuto. Slažem se, bio bi baš vrhunski matchup.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Preporuka za film o Giannisu, neverovatna priča koja objašnjava njegov mentalitet u košarci, ali i to zašto uvek svuda "vuče" braću za sobom. Od sina grčkih imigranata koji je prodavao stvari na plaži do najboljeg igrača NBA. 

 

People might say I am one of the best players in the NBA right now, but I don't see it. I am just a hardworking guy who is trying to survive, because I am too scared of going back. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nisam sasvim siguran da ce ova disfunkcionalna grupica gradjana uspeti da pregura play-in. Stragl iz ril.

moram priznati da sve teže shvaćam odluke Vogela. a bogami ne bi trebao biti pošteđen kritike ni k Kevin Young kao prvi asistent i osoba zadužena za napad. ok je nismo odigrali kompletni niti 20tak utakmica ali da nakon skoro odigranih 60 utakmica ti nemaš ideju šta i kako u ključnim momentima i četvrtim četvrtinama nego dozvoljavaš bjesomučno ispucavanje šta KD šta Bookera iz mogućih i nemogučih pozicija a bez akcija za daleko najboljeg šutera u timu, Graysona to definitivno ide na dušu HC i njegovom osoblju. Ja zaista obožavam KD kao igrača ali kad vidim njega kako organizira napad i vodi loptu  sa svoje polovice u visokom driblingu ja dobijem ošpice. ne znam šta je u glavi Vogela ali ovo definitivno nije PO košarka. ovako mogu basket pikati ispred zgrade.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Preporuka za film o Giannisu, neverovatna priča koja objašnjava njegov mentalitet u košarci, ali i to zašto uvek svuda "vuče" braću za sobom. Od sina grčkih imigranata koji je prodavao stvari na plaži do najboljeg igrača NBA. 

 

People might say I am one of the best players in the NBA right now, but I don't see it. I am just a hardworking guy who is trying to survive, because I am too scared of going back. 

 

Tebi su svi najbolji osim Jokića. Samo čekaj playof

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Najpotcenjeniji superstar ikada. Bio bi vrhunski matchup ali Timi je ipak two-way igrac. Covjek je bio zberina i u napadu i u odbrani

 

Najpotcenjniji? Prilicno sam siguran da je planetarni konsenzus kako je Timmy najbolji PF svih vremena.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...