Jump to content

Recommended Posts

25 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zajebani su Klipani. Sklapaju kockice polako i izgledaju bas mocno na terenu.

 

dobro su odigrali difens na linijama dodavanja u drugom poluvremenu a onda dzemo na opste veselje saigraca distribuirao loptu u tranziciji, i tu je fino isla dalje lopta. ne kapiram bas do kraja zasto nurk nije igrao celo drugo poluvreme, dok su clippersi menjsli zupca i theissa na c.

 

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Videti pod Đoković.

 

ne pratim penis pa ne znam referencu ali ako je djole napravio shpagu u drugom sportu, gde je to jedna od osnovnih situacija i ostao potpuno nepovredjen na golome betonu (videti pod dzingl free b92), nisam siguran da se to lako prevodi na drugi sport i drugi kontekst

 

u haligalijevom slucaju, niko tu ne moze da kontrolise narocito svoje telo, pa kako se zalomi od situacije do situacije

 

na zvezdinom topiku bi ti rekli da je haliburton puno mladji od djokovica, pa je stoga manja sansa da se povredi a kada se povredi, brze se oporavlja 😛

Link to comment
Share on other sites

Pravi ludačke špage i razne druge vrste raskrečenja, tako da se svako malo pojavi članak ili izjava na temu njegove fleksibilnosti kao bitnog faktora uspeha i trajanja.

 

Naravno, on je ipak specijalan u tom pogledu i niko ne može da to jednostavno prenese na ovu situaciju, ali nike nemoguće da bi se nakon ovoga samo stresao i nastavio da pegla. Nadam se da ni ovo istegnuće nije ozbiljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da ubacim 2 centa. Jako su zajebana ova proklizavanja na basketu koja se po pravilu dešavaju na neobrisanom parketu. Meni se daaavno desilo par puta da kod dvokoraka prednja noga "ne uhvati" podlogu i samo ode napred i tu po pravilu ide istegnuće hamstringa. Ja sam bio lagan, pa nije puklo, a kapiram da je i Tajriz imao sreće. Ali užasan je osećaj, pečenje noge i u prvi mah ne znaš da li je puklo, napuklo ili samo jako istegnuto. Svakako ne bi trebalo da bude nešto dugotrajno debilitirajuće, mada CP3 ima hroničnih problema sa slabačkim hamstrinzima, recimo.

 

Drejmondova medisjka ofanziva me toliko ispizdela kao retko šta u NBA cirkusu u skorije vreme. Kao iskusni manipulator se izvinjava Stefu, hvali i šlihta se Silveru, pravi dramu i predstavlja sebe kao podkastera i oca. Klasična pizda koja povede svog prijatelja iz škole na žurku i onda kada vidi da ga drugi zajebavaju, počinje da prednjači u tom zajebavanju, a sve pri tome gledajući ispod oka raspoloženje prisutnih. Koliko god bio zaista pametan u košarkaškom smislu i verovatno i jako sposoban u medijskoj sferi, ne bih ga nikako želeo u ekipi, pogotovo poslednjih par godina. Zajebali su se sa ugovorima, sad je vađenje fleka. Mejson Plumi je manje više ispao iz rotacije iza Tajsa, pa eto prilike. Samo da ne gledam Markannene i Lavine i biću zadovoljan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Pravi ludačke špage i razne druge vrste raskrečenja, tako da se svako malo pojavi članak ili izjava na temu njegove fleksibilnosti kao bitnog faktora uspeha i trajanja.

 

Naravno, on je ipak specijalan u tom pogledu i niko ne može da to jednostavno prenese na ovu situaciju, ali nike nemoguće da bi se nakon ovoga samo stresao i nastavio da pegla. Nadam se da ni ovo istegnuće nije ozbiljno.

 

ma jasno ali je tenis sport u kojem svesno ides na to da ces proklizati, neki osnovni potezi / pokreti se baziraju na tome

na basketu ne ides svesno u prokliz, plus si obicno u nekoj makar najavi duela, sto dodatno otezava kontrolu tela, dok si u tenisu sam sa lopticom i podlogom

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

ma jasno ali je tenis sport u kojem svesno ides na to da ces proklizati, neki osnovni potezi / pokreti se baziraju na tome

na basketu ne ides svesno u prokliz, plus si obicno u nekoj makar najavi duela, sto dodatno otezava kontrolu tela, dok si u tenisu sam sa lopticom i podlogom

Koliko sam video, i u tenisu se dešava da proklizaju na jako nezgodne načine. Možda su im tela pripremljenija na to upravo zbog češćih takvih pokreta.

Link to comment
Share on other sites

 

Sta reci, a ne zaplakati. Kao neko ko je zbog luksacija operisao oba ramena i time stavio tacku na bilo kakve timske kontaktne sportove, gde sad samo sutiram na kos sam ispred zgrade, mogu samo da zamislim kako se Ja oseca nakon ovog. Sreca je sto se ovo resava artroskopski, pa nece mnogo da seku naseg malog gangstera, ali najtezi deo je imati pravi ritam terapije, jer ne smes ni da das gas da razjebes to sto ti zategnu, a opet ako nemas dovoljan intenzitet neces povratiti ceo obim pokreta.

  • Tuzno 11
Link to comment
Share on other sites

Ramena su najzajebanija sto se tice povreda i vracanja u normalu. Ja sam imao 90-ih poprilicno iscasenje ramena sa naprsnucem kugle. Srecom sam bio u godinama kad je to lagano zaraslo i onda sam poslije pauze nastavio sa basketom bez posljedica. I prije 4 godine padnem i docekam se kako treba na ruke...ali na istoj strani pukla mi glenoida (jebem li ga, ne znam kako se na srpskom kaze) na tri dijela. Sad 2 plocice, 3 sarafa i 3 zice zbog ceka pistim na aerodromima kao r2d2. E tu je trebalo bas vremena da se iole vratim u normalu...ali nikad necu dostici pokretljivost prije operacije. Sa tim naucis da zivis jbg. Nadam se da ce Dza Gengsta da prodje bez ikakvih posljedica. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da i KDja čeka duža pauza...

 

Spoiler

LOS ANGELES -- Phoenix Suns star Kevin Durant said Monday night he is glad to see Draymond Green reinstated and that he meant "no ill will" or harm when he said last month that he hopes the Golden State Warriors star "gets the help that he needs" following what has been "incident after incident."

Speaking on a new episode of his podcast, "The Draymond Green Show," released earlier Monday, Green said he was initially "really pissed" when he saw what Durant said shortly after Green struck Suns center Jusuf Nurkic during a game on Dec. 12

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, freethrow said:

Izgleda da i KDja čeka duža pauza...

 

  Reveal hidden contents

LOS ANGELES -- Phoenix Suns star Kevin Durant said Monday night he is glad to see Draymond Green reinstated and that he meant "no ill will" or harm when he said last month that he hopes the Golden State Warriors star "gets the help that he needs" following what has been "incident after incident."

Speaking on a new episode of his podcast, "The Draymond Green Show," released earlier Monday, Green said he was initially "really pissed" when he saw what Durant said shortly after Green struck Suns center Jusuf Nurkic during a game on Dec. 12

 

Pa svakako supacka izjava KD-a. Sta ima on da se petlja u te stvari. 

No comment i pici dalje.

Link to comment
Share on other sites

jazz je u b2b utakmicama u gostima lagano resio sixerse i buckse i sada su 7-3 u poslednjih deset utakmica i na utakmicu su od lakersa koji su deseti. 

izgleda hardy konacno nasao dobru rotaciju sa ovom ekipom. ko bi rekao da ce dunn-sexton-fontecchio-markkanen-collins biti idealna petorka u ovom trenutku.

sledi im sest utakmica kod kuce den-tor-lal-ind-gsw-okc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Pa svakako supacka izjava KD-a. Sta ima on da se petlja u te stvari. 

No comment i pici dalje.

 

sto da ne, durant je mnogo vazniji i za sadasnjost lige i za istoriju od shupka drejmonda

 

fala bogu da ima jos takvih likova koje zabole sta ce javnost misliti

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

sto da ne, durant je mnogo vazniji i za sadasnjost lige i za istoriju od shupka drejmonda

 

fala bogu da ima jos takvih likova koje zabole sta ce javnost misliti

Kevine jesi to ti sa burner account-a?😀

 

KD se folira da mu nije stalo sta ce javnost misliti. Itekako mu je stalo te je to jedan od razloga odlaska iz GS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...