Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

ako je jasno da scoot ne valja nakon 10ak odigranih tekmi, tehnologija je bas napredovala;

 

btw, javi izvorima bliskim vrecji gela da kontinuirano daje 20mins velikom orlandu robinsonu, buducem hoferu i nosiocu spomenice titule majemija i poroka majemija.

 

najjace da ce ajdebajo sam da donese titulu medju visokima.

JJJ izgleda jedno 20x bolje od mega giga buduceg all star Skuta. Posle 2 godine u G ligi bice spreman

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga  gledao i naravno da su se zajebali ako zbog Skuta su uzeli pre  Ajton paket a ne  Heroja, +JJJa/Jovica.

Ali  sada imaju vrhunsku bazu za zajebanu borbu sa Wizardsima za Flaga, C koji je definicija praznih brojki  i par low iq iso skorera.
Love je tu 2 C 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

scoot mozda nece biti dobar igrac, mozda hoce ali u ovom trenutku i narednih par godina, ima daleko veci plafon od herroa

 

dobar je herro ali ne moze da bude vise od treceg, cetvrtog igraca contendera

.....

inace, svake godine se ismevaju tankeri a pogledas hjuston, oklahomu, jutu, detroit,  spurse, svi imaju ozbiljne talente i onda bude, svaka cast.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

scoot mozda nece biti dobar igrac, mozda hoce ali u ovom trenutku i narednih par godina, ima daleko veci plafon od herroa

 

dobar je herro ali ne moze da bude vise od treceg, cetvrtog igraca contendera

.....

inace, svake godine se ismevaju tankeri a pogledas hjuston, oklahomu, jutu, detroit,  spurse, svi imaju ozbiljne talente i onda bude, svaka cast.

Skutov plafon je Heroj

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uini said:

scoot mozda nece biti dobar igrac, mozda hoce ali u ovom trenutku i narednih par godina, ima daleko veci plafon od herroa

 

dobar je herro ali ne moze da bude vise od treceg, cetvrtog igraca contendera

.....

inace, svake godine se ismevaju tankeri a pogledas hjuston, oklahomu, jutu, detroit,  spurse, svi imaju ozbiljne talente i onda bude, svaka cast.

 

Detroit je kanta, Juta je kanta sa dobrim trenerom, Spursi su kanta sa legendarnim trenerom, OkC i Orlando tankuju zverski godinama, Orlando i celu deceniju i evo OkC je tek sad na tragu nečeg a Orlando ni na tragu. Ne znam šta je poenta ovde. Možda je rano za Skuta ali za sad izgleda ne loše nego jezivo.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Detroit je kanta, Juta je kanta sa dobrim trenerom, Spursi su kanta sa legendarnim trenerom, OkC i Orlando tankuju zverski godinama, Orlando i celu deceniju i evo OkC je tek sad na tragu nečeg a Orlando ni na tragu. Ne znam šta je poenta ovde. Možda je rano za Skuta ali za sad izgleda ne loše nego jezivo.

Sta je problem sa Orlandom? Igraju bas dobru kosarku, odbranu peglaju u fullu. Ima tu bas finih igraca. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je što su posle 10+ godina zverskog tenkovanja i dalje daleko od bilo čega bitnog. Da li ti vidiš ovu ekipu kako izbacuje bilo koga u PO ako do njega uopšte i dođu? Ni ja. Ima dobrih igrača za uloge od trećeg najboljeg pa na dalje, prvi i drugi fale ili samo prvi ako Wagner ostvari best case scenario. Banchero je šljaker koji mora da troši posede, neki Aaron Gordon tip igrača, nikako prva ili druga opcija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Problem je što su posle 10+ godina zverskog tenkovanja i dalje daleko od bilo čega bitnog. Da li ti vidiš ovu ekipu kako izbacuje bilo koga u PO ako do njega uopšte i dođu? Ni ja. Ima dobrih igrača za uloge od trećeg najboljeg pa na dalje, prvi i drugi fale ili samo prvi ako Wagner ostvari best case scenario. Banchero je šljaker koji mora da troši posede, neki Aaron Gordon tip igrača, nikako prva ili druga opcija.

3 najbolja igraca im imaju 22/21/20 godina. Imaju sve svoje pikove i jos po neki od Cikaga posto su im uvalili Vucevica onako tako da ce i tu da dobiju nesto lepo. Naravno da se ne ocekuje da nesto urade SADA u playoffu ali se vide konture ozbiljnog tima u narednim godinama.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Detroit je kanta, Juta je kanta sa dobrim trenerom, Spursi su kanta sa legendarnim trenerom, OkC i Orlando tankuju zverski godinama, Orlando i celu deceniju i evo OkC je tek sad na tragu nečeg a Orlando ni na tragu. Ne znam šta je poenta ovde. Možda je rano za Skuta ali za sad izgleda ne loše nego jezivo.

 

svi navedeni imaju 2-3 ili vise mladih i talentovanih igraca kao jezgro tima.

rocketsi ne da su bili kanta, nego ilegalna deponija ali evo ih sad sa dodatkom par korektnih veterana i ok trenera, plus naravno iskustvom od sezone ili dve (kako ko) = igraju sa svima a to je zapravo minimum ekipe, koja usput jos nema ni nekog ociglednog superstara u nastajanju.

 

sto se pojedinaca tice, naravno da je rano ceniti u novembru, jos se ovaj lik 2x povredio; ant edwardsu je sa svojim talentom i masa x ubrzanje tenkovskim gabaritima, trebala skoro cela sezona da pohvata stvari. to mi je onako svez primer a ima ih puno.

 

edit

orlando nije tankovao 10 godina, imali su onu ekipu vucevic, aaron gordon, fournier itd koja se kantala za plejof.

 

nije lako averidzara fransizama, niko od nezadovoljnih ne postavlja ultimatum da se trejduje tamo, niko nece da ih razmatra u FA.

 

kamo srece da su knicksi tankovali 10 godina a ne sezonu za porzingisa i sezonu za barretta. ionako smo bili kanta a sada smo jedan gotivan recycle bin ( :

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ljudi, meni je nakon što si 10+ godina najgora beda od ekipe sasvim logično da u nekom momentu postaneš solidan, liga tako funkcioniše, međutim to nije dovoljno. Za mene si ok ako posle godina i godina grozote i silnih visokih pikova možeš da preskočiš mediokritetske ekipe poput Knicksa ili Hawksa a to Orlando ne može. Isto važi i za Hjuston na zapadu, jednostavno je matematički da budeš bolji jer si do sad bio bušan kurton pa nije ni moglo gore. Jedino mi OKC deluje kao ekipa koja bi od ovih doskorašnjih tankera u naredne 2 godine mogla da uradi nešto ozbiljno, ali oni su tenkovali na istorijskom nivou pa je i logično da su sve te silne assete pretvorili u nešto opipljivo. Takođe, mislim da će od groznih ekipa Spursi uskoro biti ok i konkurentni, pre nego Orlando, Hjuston, a naročito Detroit.

7 hours ago, Radalek said:

3 najbolja igraca im imaju 22/21/20 godina. Imaju sve svoje pikove i jos po neki od Cikaga posto su im uvalili Vucevica onako tako da ce i tu da dobiju nesto lepo. Naravno da se ne ocekuje da nesto urade SADA u playoffu ali se vide konture ozbiljnog tima u narednim godinama.

 

Vide se konture da budu današnji Knicksi, da. Posle 10 godina ničega to je premalo i nikakav povrat za godine u kojima bih očukavali bolji evroligaši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hjuston i Orlando su ti baš loši primeri bar kad je ova sezona u pitanju.

Prvo zato što igraju smislenu košarku, drugo jer su im buduće zvezde baš mlade, ekstremno i treće oni i ove godine mogu da upadnu u plej of i da budu tvrd orah svima. Ovo se posebno odnosi na Hjuston koji uzgred budi rečeno nije tankovao deset godina nego 2-3 godine i sad imaju i dobrog trenera i korisne veterane i buduće zvezde, a uz to igraju pravi basket

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

^pri čemu je orlando not robinson imao tu nesreću da jonathan isaac gazi već 26u godinu i "igra" sedmu nba sezonu cca 12-14mins dok pričamo a ukupno je odigrao samo drug sezonu celu i propustio 3 čitave sezone pre ove aktuelne.

 

lik je izgledao kao solidan alien kojeg je jako teško naći i koji ti podiže plafon ekipe iz momenta

 

tako da nisu ni imali sreće osim znanja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da je tako lako napraviti ekipu sa drafta pa imali bi pun k.... dobrih ekipa koje su sastavljenje putem drafta a ne na sacicu. 

Nema svako srecu da u godinama kada tankuju izadju brutalni igraci na draft  ili da se ti igraci ne povrijede/ispune svoj potencijal. Okc je imala najjacu ekipu sklopljenu putem drafta da je ja pamtim i nista nisu uradili. GS je zamalo pobjegla dinastija ( sjetimo se sipnih povreda Stepha ).

 

Meni se jako svidja sto rade Orlando i Hjuston ( gledaju da igraju jaku i cvrstu odbranu iz koje proizilazi napad ).

 

Spursi ce jos dugo, dugo godina biti kanta za napucavanje. Kakav crni Wemby, atrakcija je lik samo, sa njim pobjednicke kosarke nema

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...