Jump to content

Recommended Posts

Mislim i ja da je Vembanjama visoko, ali mogu da razumem taj hajp oko njega, trebalo bi videti s kim je on igrao tokom sezone, kao i njegovih poslednjih 20 partija u sezoni, kao krunu sezone je nadigrao Jokića u poslednjoj utakmici i doneo mu mnogo teže rivale. Već sada je jedan od najboljih defanzivaca lige, a na to je skorerski deo strane fantastičan.

 

Mislim, Luka je prošle sezone imao Irvinga, pa nije izborio ni plej in, a bolju je podršku imao. Wemby ima samo Vasela kao korektnog igrača, ali i on je propustio 20+ mečeva.

 

Sparsi nemaju više šta da čekaju, imaju pikove, cap space, pa neka vide šta će. Ostavio bih samo Vasela za budućnost.

Link to comment
Share on other sites

veceras izlazi all-nba timovi. indiana navija da haliburton ne bude u 15 ;D

 

inace uskoro sga i doncic poptisuju nove super-max ugovore i kako sam cuo, tamo negde 30-31 sezone zaradjivace 78-80 miliona godisnje. za sezonu 2015-16. cap je bio 70 miliona tacno ;D

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Denver neće trejdovati Mareja nikad, osim ako on ne zatraži što nije isključeno. Mislim da KCP ide jer sledeće godine ima još veći ugovor koji ističe, bukvalno idealan za trejd.

But je još na početku sezone pričao da hoće da naprave dinastiju, a ne da jure bek tu bek, za sada je sve ok i neće biti drastičnih promena sem možda KCP.

 

Što se tiče serije Dal-Min mislim da će skok biti važan , Sota ciljano ide na ofanzivne skokove sa pozicije 4 gde su Tauns i Rid. Sa druge strane Dalas je skakački bio jedna od lošijih ekipa ali su se od trejda baš popravili. Na četvorici imaju u odnosu na Denver igrače koji su i bolji šuteri i bolji u prodoru.

Dalas je takođe pokazao veliku raznovrsnost u odbrani, OKC su u šestoj dobili zonom. Mislim da Dalas može da ponudi daleko više napadački, a Minesota cepa cele sezone odličnu odbranu.

Dalas u 6

Znaci pravi dinastiju tako sto ce sledece sezone ekipa jos biti slabija . Nema sta covek je genije

5 hours ago, Dracarys said:

Mislim i ja da je Vembanjama visoko, ali mogu da razumem taj hajp oko njega, trebalo bi videti s kim je on igrao tokom sezone, kao i njegovih poslednjih 20 partija u sezoni, kao krunu sezone je nadigrao Jokića u poslednjoj utakmici i doneo mu mnogo teže rivale. Već sada je jedan od najboljih defanzivaca lige, a na to je skorerski deo strane fantastičan.

 

Mislim, Luka je prošle sezone imao Irvinga, pa nije izborio ni plej in, a bolju je podršku imao. Wemby ima samo Vasela kao korektnog igrača, ali i on je propustio 20+ mečeva.

 

Sparsi nemaju više šta da čekaju, imaju pikove, cap space, pa neka vide šta će. Ostavio bih samo Vasela za budućnost.

Jokica je nadigrao Mamukesvili na toj utakmici.  Wembanyama je imao dobru sekvencu  sa onim vezanim trojkama ali gruzijac je bio najbolji igrac na utakmici. Wembanyama je imao suterski losu utakmicu ako se izuzmu te trojke koje je ubacio.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

veceras izlazi all-nba timovi. indiana navija da haliburton ne bude u 15 ;D

 

inace uskoro sga i doncic poptisuju nove super-max ugovore i kako sam cuo, tamo negde 30-31 sezone zaradjivace 78-80 miliona godisnje. za sezonu 2015-16. cap je bio 70 miliona tacno ;D

 

OanM9sX.png

  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

McDaniels 3/3 trojke, ali Kyrie na drugoj strani zatrpava. Čini se da će Luki i njemu ovdje biti dosta lakše u odnosu na meč sa OKC, ako ostatak ekipe odigra na nivou Mavsi imaju više nego dobre šanse. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Reggie Miller rekao nakon pogodjenog floutera Anderesona "Stay off that 3point line" i onda covek potegne trojku i pogodi ;D  

Sedam poena vezao i Anderson, kako su krenuli Socani sa doprinosom ostalih otvara im se sve da dobiju ovu utakmicu, vode +6 a Kajri i Luka krenuli jako //mada ko zna

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Mekdenijels poceo ozbiljno da se kurci u napadu, ne masi trojke, sada koristi svoje fizikalije za loong eurostep u kontri nakon sto je maznuo loptu Doncicu posle jumpballa.. Nerealan podatak da su mu G6 & G7 protiv Denvera prve b2b 20+P utakmice u karijeri. Sada bi mogao da produzi niz na 3. Red je da pokaze nesto svog napadackog repertoara koji deluje slabiji zbog uloge koju ima. Ako nastavi ovako, Sota ce samleti sve pred sobom. 

Link to comment
Share on other sites

Sjajna utakmica. Igra se tvrdo i fizički ali ima odličnih individualnih i timskih poteza takođe. Baš kao što smo očekivali. Vukovi dobijaju konačno nešto od Slo Moa ali Townsa nema nigde za sada, no ne daju Kyrie i Luka da se nešto odlepe.

Link to comment
Share on other sites

Nije Dalas najbolji matchup za Minesotu. Kod Vukova su defanzivno najbolji visoki, ali tu je značaj Dalasovih centara vrlo mali. S druge strane Luka i Kyrie mogu da im naprave ozbiljnu štetu. Bilo bi lijepo da dobijemo seriju od u 6-7 mečeva. 

Link to comment
Share on other sites

Osetno lakse Sota dolazi do poena. Ludilo Kajrija i ofanzivni skok Mavsa su glavni razlog sto Vukovi nemaju ozbiljniju prednost.

 

Verovatno ce Mavsi bolje sutirati u nastavku. Ipak videcemo da li ce to biti dovoljno za pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...