Jump to content

Recommended Posts

Na kraju prelomiše uz lockdown defense Jruea i Browna. Holiday mačka sa sjajnom all around partijom. 

 

Uz sve to, ovaj Boston baš ne uliva poverenje i igraju dosta klimavo na momente. Ali svakako respect jer su već par sezona konstantno u vrhu. 

Link to comment
Share on other sites

Veliku veliku šansu su propustili Pacersi ali deluje da ćemo gledati vrlo zabavnu seriju. Haliburton je izgubio neke lopte baš jeftino, nedopustivo za navodno elitnog plejmejkera. Brown na kraju ispa junak ali samo je pitanje vremena kada će opet biti junac. Jrue doktor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

supacke sudije svirale neke fantomske faulove indiani taman da nesmith napravi sest faulova pa je mag carlisle stavio nesrecnog mcconnella u igri i tu je vec i tatum mogao da se razgoropadi i da nakon sesnaest promasenih clutch suteva konacno da and1 i onu trojku. 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

supacke sudije svirale neke fantomske faulove indiani taman da nesmith napravi sest faulova pa je mag carlisle stavio nesrecnog mcconnella u igri i tu je vec i tatum mogao da se razgoropadi i da nakon sesnaest promasenih clutch suteva konacno da and1 i onu trojku. 

Znači, ili ih ide trica, onda melju. Ili ih ne ide, onda kreće hero ball. Što teži šut, to bolje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

supacke sudije svirale neke fantomske faulove indiani taman da nesmith napravi sest faulova pa je mag carlisle stavio nesrecnog mcconnella u igri i tu je vec i tatum mogao da se razgoropadi i da nakon sesnaest promasenih clutch suteva konacno da and1 i onu trojku. 

 

Koji faul su izmislili Nesmithu? Poslednja dva su kad je umalo povredio Browna i potom opalio Tatuma po ruci kad je ovaj bio u kontri na kucanju. Oba bliže nesportskoj nego da se ne svira ništa. Pacersi su ovo sami prosuli i imaju za čim da žale.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Dusko said:

Mene Boston jos nije ubedio da su sampionskog kova.

 

neće te ni ubediti, jer igraju ko favoriti...uvek su tu, down on the corner...

Link to comment
Share on other sites

dok ovo njesra od plejofa i dalje ide okrecemo se ozbiljnim temama.

 

436259834_434505719527103_12765023282324

 

 

BREAKING NEWS: Johnny Sins has agreed on 3-years, $69 million deal with the Los Angeles Lakers 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Mene Boston jos nije ubedio da su sampionskog kova.

 

 

Za sada su za razliku od ostalih prilično sveži i odmorni, a to mnogo znači što se finiš više bliži. Sinoć su imali luksuz da na parket pošalju samo sedam igrača (Hauzera ne računam, on kao da nije ni ulazio), a još uvek daju Porzingisa fore ostalima. Ne bih smeo da se zakunem, ali za mene su i dalje prvi favoriti.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Koji faul su izmislili Nesmithu? Poslednja dva su kad je umalo povredio Browna i potom opalio Tatuma po ruci kad je ovaj bio u kontri na kucanju. Oba bliže nesportskoj nego da se ne svira ništa. Pacersi su ovo sami prosuli i imaju za čim da žale.

 

ovaj

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sta reci kad ti svi igraci odigraju najbolje sto mogu, okrenes veliku razliku, dodjes do +3 i 10s do kraja sa loptom i izgubis utakmicu. Nedopustivo 😕 

Sve ovo moze Indiana da ponovi osim jednog - da li ce Haliburton imati opet ovakvu sutersku utakmicu ? Ubacivao je teske, dalekometne suteve, kakav nerealan dabklac buzzerbeater na isteku trece, onako nesto skoro nisam video. Ono me podseca na skok sut u vodi kad padas nazad polako i jedva dobacis drugaru do tebe ili pogresis a on je uspeo da pogodi kralj. 

 

Posle one blokade pred kraj ne znam ni ja vise kome (Tatumu ili Whiteu) za 3pts Haliburtona kada se prikrao mislio sam isto da je mec gotov, toliko je Indiana imala momentum i osecala se njihova pobeda. SIakam przi poludistancu, Turner trojke, obojica aktivni na skoku i borbeni, Nesmith odlican, Nemba zabada klac suteve, TJ+Obi sa klupe daju svoj doprinos, mada jeste Obisa jeftino izgubio neke lopte. 

 

Mozda previse kritika na racun Browna koji sve vreme grize defanzivno, na kraju je bio najzasluzniji za pivotal turnover Pacera. I onda ta trojka. Ovde kao da mu igra prija igranje protiv Siakama, koji jeste odlican, kao '20 u onoj seriji Tor-Bos. Jrue je jos jednom pokazao koliki je pobednik i ratnik od igraca. Iskoci neki podatak da je BOS na 29-1 kada Jrue postigne 14+ poena. 

 

Veliki je ovo udarac za Indianu, medjutim nece se oni sigurno predati i obe ekipe su zdrave, za razliku od svih njihovih dosadasnjih rivala u plejofu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Istorija govori na osnovu velikog broja serija da će Indijana lako da izgubi ovu seriju zbog G1. 

 

Podseća me malo na seriju Boston-Bruklin G1 od pre dve godine kada je Tejtum pogodio za pobedu, a Bruklin je bio nadomak pobede, na kraju su Durent i Irving nenadano popili laganu metlu.

 

Od ovakvih utakmica je užasno teško se mentalno oporaviti. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

-12 odma na pocetku nije pomogao Indijani. Interesantna utakmica, 4/4 i OT prava PO atmosfera.

Denversko Nagetsovski - pokrali nas sudije. 😁

 

Boston je jaci tim (ne za mnogo) ali videcemo sledecu partiju vec sutra.

 

 

 

 

Edited by nonick
Link to comment
Share on other sites

Denver neće trejdovati Mareja nikad, osim ako on ne zatraži što nije isključeno. Mislim da KCP ide jer sledeće godine ima još veći ugovor koji ističe, bukvalno idealan za trejd.

But je još na početku sezone pričao da hoće da naprave dinastiju, a ne da jure bek tu bek, za sada je sve ok i neće biti drastičnih promena sem možda KCP.

 

Što se tiče serije Dal-Min mislim da će skok biti važan , Sota ciljano ide na ofanzivne skokove sa pozicije 4 gde su Tauns i Rid. Sa druge strane Dalas je skakački bio jedna od lošijih ekipa ali su se od trejda baš popravili. Na četvorici imaju u odnosu na Denver igrače koji su i bolji šuteri i bolji u prodoru.

Dalas je takođe pokazao veliku raznovrsnost u odbrani, OKC su u šestoj dobili zonom. Mislim da Dalas može da ponudi daleko više napadački, a Minesota cepa cele sezone odličnu odbranu.

Dalas u 6

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...