Jump to content

Recommended Posts

Malone i dalje forsira Murray-a i jaše Jokića iako je utakmica odavno gotova. :ajme:

Meni je najveći utisak koliko je MPJ neupotrebljiv u ovoj seriji, nakon sjajnih partija protiv LA. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da nisu sampionska ekipa ove sezone,Marej igra očajan PO,dva raspada u drugoj i šestoj tekmi su pokazatelj dosta lošije igre od prošle sezone i to od ofanzivno limitirane Minesote.Vidi se i zašto Marej nikada nije bio all-starr.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gaga said:

Moram priznati da nisu sampionska ekipa ove sezone,Marej igra očajan PO,dva raspada u drugoj i šestoj tekmi su pokazatelj dosta lošije igre od prošle sezone i to od ofanzivno limitirane Minesote.Vidi se i zašto Marej nikada nije bio all-starr.

Marej se raspada kroz ceo plejof, nema jednu dobru utakmicu, sutira svaku oko 30% iz igre, jure ga u odbrani, ne moze nista da odbrani, ukratko ne postoji, nema ga.

 

Bruka i sramota, sta taj decko radi, da ih Nikola ne nosi na grbaci ispali bi odavno, MPJ je odigrao uz Nikolu dobru seriju protiv Lejkersa, Gordon sad protiv Vukova, Dzamala nema nigde ceo plejof...covek je minus na obe strane.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Denveru preti najveca katastrofa u PO.

Kao sto sam napisao posle prve utakmice, resava se sve u sedmoj, gde je Denver favorit.

Vidovoti Crni, krunisani kralj medju prorocima.

Sretnite se sa svojom sudbinom svakoga dana oko pola 2.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Ako je Denver mislio da odšljaka na pola gasa, pa da udobno resi u g7, well...najebace u sedmoj, javlja mi se.

jer ovi su išli ful gas za +50? ne razumijem taktiku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...