Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Sector said:

Meni je nevjerovatno kako je Jamal pogodio onu trojku sa pola.

 

Možda uživo djeluje drugačije ali na TV mi je izgledalo kao da je samo nasumično bacio loptu.

 

A meni izgleda kao da je napravio korake, usitnio nesto pri prijemu a onda bez spustanja lopte napravio jos dva veca koraka ali oni to uglavnom ne sviraju, cuveni gather step im je koliko god treba koraka

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nebitno je skroz, samo ne uspevam da pratim te moderne tendencije u NBA pa mi je sve cudno

 

 

Pustio sam ovo na 0.25x i on je tu primio loptu, stabilizovao se sa neka dva sitna koraka i onda iz klasicnog dvokoraka izbacio loptu. Nije da bi nesto promenilo niti da je od zivotne vaznosti, vise sam bezveze napisao. Sta sve pustaju tamo, ovo je nista.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LeBron said:

Atlanta dobila prvog pika. Imali 3% sansi

 

Videćemo gde će Topić da završi, ESPN mu predviđa Portland sa 7. pozicije, drugi predviđaju San Antonio sa 4. Mislim da portlandu ne treba još jedan guard. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Skyglider said:

Videćemo gde će Topić da završi, ESPN mu predviđa Portland sa 7. pozicije, drugi predviđaju San Antonio sa 4. Mislim da portlandu ne treba još jedan guard. 

 

Upiškila bih se od sreće ali ne vidim zašto bismo ga pokupili (koncepcijski) pored Scoota i Sharpea. Jedino ako ciljamo 5G lineup. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DameTime said:

Neverovatno je da Edwards sa kurjacima zavija...


Sutnemo, Gilespija, Nikola mu sredi ugovor za patike i eto ti, PRAVE, dinastije... pffft... wake up!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Atlanta bi trebala sve da rasturi osim možda Jalena Johnsona i da gradi iznova, Bogdan i aCapella su prestari da čekaju rukija da nadođe, Trejo je preveliki hendikep u odbrani, a Murray djeluje neraspoloženo da bude nekome sidekick, iako nije ni blizu elitni igrač koliko on to za sebe misli. Problem je samo što mi Sarr i Risacher uopšte ne ulivaju povjerenje, nije kao da je bilo malo tih francuskih atletičara biranih na visokim pozicijama samo da bi zatim flopnuli.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

 

Videćemo gde će Topić da završi, ESPN mu predviđa Portland sa 7. pozicije, drugi predviđaju San Antonio sa 4. Mislim da portlandu ne treba još jedan guard. 

 

 

 

ringer ga stavlja na 3. mesto - šarlot

draft room na 2. - vašington

yahoo na 4. - SA

 

ringer čak i đurišića stavlja u prvu rundu, da će ga mamuze sa 20. uzmu

 

ovo će da bude najnepredvidljiviji draft posle ohoho vremena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Takođe, da dodam i opšti utisak da Ant zaista izgleda kao MJ, ali onaj mladi koji još uvek nije sasvim dozreo da niže prstenje - dakle ona verzija iz 80ih.

 

Sta mislis, da li mu je 193cm visine dovoljno da u kontinuitetu ostane relevantan jebach presretac ili moze da ga limitira u kasnijoj fazi karijere?

Link to comment
Share on other sites

Živimo u eri budućeg top 10 igraca svih vremena, čoveka koji je naš sunarodnik i pre svega ljudina vam terena i covek koji je koren hemije ekipe i prihvatanja novih igraca( bili oni mladi igrači ili vec izgrađeni).

 

 

Ali ljudi i dalje to hejtuju, ne žele dati priznanje i zdušno navijaju protiv njega, takodje su ekipa od 3 draftovana startera, Meloun je tu od početka dolaska Joke i ključan sraf koji je prepoznao njegov potencijal i mogućnost da postane ovo sto je sad.

 

 

Kcp i AG došli su sistemski kroz trejd, a ne sumnjam da bi Brown ostao za 7m u Lal da su imali isti slučaj kao Denver, kao što je Rivs volsebno uzeo 13-14m.

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ima na tastaturi, ona leva strelica, kad zelis nesto ponovo da pustis. E, pa, moja se izlizala...

PS. Ne znam koga cu da udajem, decu da im cuvam, ladno da popijemo - joj, bre!
:classic_love:

Ne vazi. Kad, Mare za kraj prvog zabije...

 

Spoiler

Sad ovde treba da ide Ekstaza, ali sujetni likovi ne zele da dele. Enivej, mi se stisaju strasti pa:
 

 

 

Edited by uncletima
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...