Jump to content

Recommended Posts

Pa zato što nemamo dovoljno igrača da uključimo u trejd a da nešto vrede, bar ja to tako kapiram. Ko da se da za Siakama? Kuminga, Mudi, CP3? Ne znam stvarno.

 

Ja se slažem za plejof run ka tituli, ali Wiggins ga je imao sa manje više ovom ekipom, a ne nekom drugom, plus je naš ran bio hronološki bliži. I Wiggins je mlađi-

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

siakam nema toliko veliku cenu jer mu istice ugovor za par meseci. davanje kuminge bi bila greska imo

 

Nema neku ogromnu cenu, ali nece ga dati nizasta Masai. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Pa zato što nemamo dovoljno igrača da uključimo u trejd a da nešto vrede, bar ja to tako kapiram. Ko da se da za Siakama? Kuminga, Mudi, CP3? Ne znam stvarno.

 

Ja se slažem za plejof run ka tituli, ali Wiggins ga je imao sa manje više ovom ekipom, a ne nekom drugom, plus je naš ran bio hronološki bliži. I Wiggins je mlađi-

Zato 3 team trade gdje su ukljuceni DLo-Wiggins-Siakam. Svi srecni i zadovoljni a DLo izvan SAD. Milina

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zato 3 team trade gdje su ukljuceni DLo-Wiggins-Siakam. Svi srecni i zadovoljni a DLo izvan SAD. Milina

Ako to prodje, pitaj Toronto kad su vec u tom fazonu, da nam daju Poeltla i Barnesa za Kuzmica i Lazarevica

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

u principu to sto bi kuminga mogao da postane neka verzija siakama (mozda) a pascal je ready-made siakam ( :

edit

& bio bi najbolji igrac u sastavu iza ludog kureta, so there's that.

Ima i to pitanje para i ugovora koji ističe na leto. Paskal umesto Viginsa nema smisla jer već imaju sličnog igrača , a umesto Kuminge nema smisla zbog para, jedino ako je Kuminga nezadovoljan .

@freethrow ipak mislim da bi vam dobro došlo malo poena sa centra, neko ko ume da napadne reket. Vučević neki bi možda bio dobro i dostupno rešenje bez obzira na lošiju odbranu 

Link to comment
Share on other sites

Nego... Za OKC se ovde nedavno pominjalo kako bi sada, valjda kad je u hijerarhiji SGA prva opcija a Holmgren taj no2, Giddeya dok je još vreme trebalo tradeovati za neke korisne igrače ovog ili onog tipa, ili šta ja znam. U ovom slučaju pričamo o igraču koji je, da kažemo kao treća violina, solidni td threat (15-8-6 mu beše neki prosek prošle sezone ako se dobro sećam), pa ne znam baš... Meni logike bez: Rizično bi im previše bilo sada da ga trejduju (I koliko je teoretski moguće tu dobro proći). E, drugo je da se u npr dva playoffa zaredom ispostavi da on ne može ni blizu da ponovi statse iz regularke, onda razumem. Da sam Presti, 1st thing 1st, da se prvo vidi ova sezona tj kako će se ista završiti.

Link to comment
Share on other sites

druga i treca viliona su j dub i holmgren. giddey je bezvezan igrac, pogotovo za ovaj okc. nit zna da sutne nit da defenduje. jedino sto zna je da doda loptu i to je to. statsi su mu bolji nego sto je zapravo igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Darko said:

Šta je sa Bogijem, baš su mu procenti gadno pali zadnjih par nedelja.

27/75 sut iz igre na poslednjih 5 utakmica 36 FG%.

Za 3 poena 13/42 30.9 3P%.

 

Bas indisponirano djeluju na terenu, kao da su svi svjesni da se mora raditi rebuild i cekaju ko su ti koji idu/dolaze.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica Jute.Igra ceo tim, svako moze da ubaci , nadjene i prva i druga petorka, recept Sakramenta cini mi se. Lejkersi bi trebalo da se okaju za misli o plejofu u nekom manastiru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@alpaka Bereta Sida kakav pogled a ruke standardno, u dzepovima🤣🤣

  Reveal hidden contents

Nego ocemo i mi o sudjenju i br bacanja u 2 pol, posebno 4/4? Naravno da ne.

 


Rijetko glup lik. Ovo sta radi s rotacijama je kriminal.

 

Za slobodna nemas sta reci, sve cisto. Nismo kao neki da danima kmecimo i izmisljamo nekakve kradje cak i kad izvjestaj izadje da je sve cisto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Za slobodna nemas sta reci, sve cisto. Nismo kao neki da danima kmecimo i izmisljamo nekakve kradje cak i kad izvjestaj izadje da je sve cisto.

Pa bilo bi suviše očigledno da se Lejkersima u utakmici posle onog meltdown-a sudi svaki mali kontakt, Juta da se zahvali Darku za ovu pobedu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Pa bilo bi suviše očigledno da se Lejkersima u utakmici posle onog meltdown-a sudi svaki mali kontakt, Juta da se zahvali Darku za ovu pobedu :classic_biggrin:

 

Utah je svoja slobodna dobila cisto, 2 su mozda upitna bila tako da Lakersi nemaju ama bas nikakvu osnovu da se zale. Ista prica kao Lakersi protiv Raptorsa. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2024 at 2:33 PM, uini said:

@freethrow, jos jednom - zasto bi dolazak siakama pretpostavljao odlazak wigginsa?

 

btw, siakam > wiggins, osim u tom plejof runu ka tituli. ali ima i siakam isti takav run i titulu portfoliu.

 

 

 

Ja mislim da bi se oni sa osmehom rešili Viginsa i za mnogo lošijeg igrača od Siakama.

 

Osim toga, već je pisano da bi njima odgovarao neki 2 za 1  trejd, da mogu malo bolje da rasporede minute na krilnim pozicijama.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...